Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6

bu tweak var ama ios11 için güncellenmedi.
Activator yüzünden büyük ihtimal, normalde en çok kullandığım Tweak'lerden biridir bu.

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
MySwitcherCards tweaki IOS10 uyumlu mu?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
maize tweaki ios 10.3.3 iphone 5 cihazı için uyumlu olmadı. Peki kontrol merkezini ios 11 tarzı olan alternatif olarak bana önerebileceğiniz stabil çalışan tweak var mı ?

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ControlcenterXI denediniz mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Benim istediğin tweak açık uygulamalara bakınca köşelerin oval olması. Dediğiniz tweak farklı

caferbeyler

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba arkadaşlar. Arama sürelerimi izleyebileceğim bir tweak varmıdır? Mesela bu ay kaç saat konuşma sürem var onu öğrenmek için. Cihazın kendisinde bu özellik yok sanırım ya da ben bulamadım.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhaba arkadaşlar. Arama sürelerimi izleyebileceğim bir tweak varmıdır? Mesela bu ay kaç saat konuşma sürem var onu öğrenmek için. Cihazın kendisinde bu özellik yok sanırım ya da ben bulamadım.
Toplam konuşma süresini görebiliyorsunuz. Hücresel kısmında olması lazım

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iphone 5 cihazımda müzik klasöründeki bir müziğin sevmediğim kısımlarını kesme düzenleme yapabileceğim uygulama tweak var mı ?

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kilit ekranındaki sağa kaydırarak açtığımız kamerayı nasıl devre dışı bırakabilirim hangi tweak? Bir de LittleX kullanıyorum son sürümünde screenshot alma kısayoluyla ilgili bir ayar vardı fakat auxilium reposundan kurulu şuan bende o ayar yok malesef neden olabilir?

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kilit ekranındaki sağa kaydırarak açtığımız kamerayı nasıl devre dışı bırakabilirim hangi tweak? Bir de LittleX kullanıyorum son sürümünde screenshot alma kısayoluyla ilgili bir ayar vardı fakat auxilium reposundan kurulu şuan bende o ayar yok malesef neden olabilir?
Farklı bir geliştirici güncelleme verdi çünkü.sanırım miscsettings,lockplus,springtomizeden yapabilirsin.

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
bankacılık uygulamalarına vs girişte gelen sms şifrelerini otomatik smsten uygulamaya yazan bir tweak vardı sanki bilen var mı?

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkdaşlar vpn ler engellendimi anlamadım tüm kullandıkarım çalışmıyor. En son vpn master vardı o da gitti. Cihaz jailberaklı 6s plus çalışan vpn önerirmisiniz lütfen.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkdaşlar vpn ler engellendimi anlamadım tüm kullandıkarım çalışmıyor. En son vpn master bardı o da gitti. Cihaz jailberaklı 6s plus çalışan vpn önerirmisiniz lütfen.

IMG_0413.JPGkardeşim ekrandaki vpn uygulamasını AppStore’dan indir otomatik bağlan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkdaşlar vpn ler engellendimi anlamadım tüm kullandıkarım çalışmıyor. En son vpn master bardı o da gitti. Cihaz jailberaklı 6s plus çalışan vpn önerirmisiniz lütfen.

Şunu indir reis VPN Master Sınırsız vpn proxy, ALL Connected Co.,Ltd

Xarold reposundan da Vpn Proxy Master Hack yükle sınırsız kullan tertemiz 😊

Tips
Tips
Üst Alt