Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
@efsane6 biliyorum ama ücretli bir uygulama. Gecenlerde yaklaşık 2 ay önce indirmiştim ama nerden diye hatırlamıyorum

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
efsane6 biliyorum ama ücretli bir uygulama. Gecenlerde yaklaşık 2 ay önce indirmiştim ama nerden diye hatırlamıyorum
Arkadaşın attığı ekran sadece bir Tweak için atılan bir görüntü ve kendisine ait değil O ekran.

Tam çalışan Tweetbot sadece AppStore'de var..

AppCake ve başka kaynaklarda bulabilirsin ama ya yüklenir çalışmaz yada yüklenmez ve bazende bir kaç günlüğüne çalışır

JailbreakTR

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
@efsane6 Evet arkadaşın paylaşımının başkasının ekranı olduğunu sonradan farkettim ve düm yazılanları silip o yüzden nokta koydum

Tweetbot için ise anladım ya satın al yada vazgeç diyorsun. Tek sosyal medyam Twitter olduğu için o yüzden kurmak isterdim.

Teşekkür ederim

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar ıos 11 için bu roundifications tweak inin bir alternatifi varmı.bu switcher kartlarının köşelerini kavisli yapıyoruz hanı?!!!!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tweak : MySwitcherCards

JailbreakTR

Leventcak01

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5C
Merhaba,32 bit işlemcili ios 10 cihazlar için ccsettings yada flipcontrolcenter muadili bİr tweak var mı acaba?

asmarena6

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Watsapta gruplardan gelen mesajları engelleme yok mu. Ayıp olmasın diye çıkamıyorumda. Sustursamda bilidirm geliyor gözüme takılıyor bi şekilde . İStiyorum ki siliyim ne mesja gelisn ne bişey. Sessize alıp arşivleyince gider dediler igtmedi mesajlar gene gleiyor.

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar,
Xarold reposunda "FacebookDarkMode" isimli bir tweak var lakin yükledikten sonra facebook uygulamasını açtığımda tweak için fake olduğuna dair bir ibare çıkıyor ve satın alınmasını istiyor. Tweak için farklı bir repo öneriniz olabilir mi, ya da nasıl satın alınabilir?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
telefon sürümünüz ?
Mesaj düzenlendi:

AlternateControls 2 var ama ios 11 de çalışıyor mu bilmiyorum.

Ekli dosyalar

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
kilit ve ana ekrandaki duvar kağıdını belirli sürelerde belirlediğimiz fotoğraflarla değiştiren bir tweak mevcut mudur acaba?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
instagramdan beni silen ya da engelleyenleri görebileceğim reklam ya da kısıtlamalı özelliği olmayan bir uygulama ya da tweak mevcut mu ?
Şimdiye kadar Followers Insight app'i kullanıyordum ve çok güzeldi ama son güncellemelerden sonra beni silen ya da engelleyenleri göstermez oldu.

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
instagramdan beni silen ya da engelleyenleri görebileceğim reklam ya da kısıtlamalı özelliği olmayan bir uygulama ya da tweak mevcut mu ?
Şimdiye kadar Followers Insight app'i kullanıyordum ve çok güzeldi ama son güncellemelerden sonra beni silen ya da engelleyenleri göstermez oldu.
Reports+

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bak bunu kullanıyorum 10 numara uygulama local appstore ile uygulama içi satın aldım ücretsiz
Followers Pro +, 2 Creative Monsters LLC

1A679A09-39DC-4B10-A0CE-380995CE2AEA.png

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bedava ve türkçe

Twitly!

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X

bu tweak var ama ios11 için güncellenmedi.

Tips
Tips
Üst Alt