Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

SaianSS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhaba arkadaşlar, repoları ve tweakleri yedekleyebilecegim bir tweak var mı? BackupAZ3 işimi görmedi, yada ben beceremedim.
Mesaj düzenlendi:

redditteki videoları indirebileceğim tweak var mıdır
DLeasy var hocam.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Merhaba arkadaşlar, repoları ve tweakleri yedekleyebilecegim bir tweak var mı? BackupAZ3 işimi görmedi, yada ben beceremedim.
Mesaj düzenlendi:

DLeasy var hocam.

Tosbega

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar iphone 6s 13.5 uncover kullanıyorum
İşaretlediğim yeri silme/kaldırma yöntemi varmı seçeneklerden felan olmuyor telegramıda kaldırsam yeter
Usta 13.5 te uncover ile telefondan jb yapabiliyor musun ? Birde reprevision çalışıyor mu ?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Merhaba. Ben acaba iOS 10 ile uyumlu bir animasyon hızını değiştirme tweak var mı merak ediyordum. Ama hızlandırmaktan ziyade yavaşlatmak istediğimden bulamadım istediğim gibi 🙂 AnimationsBeFast de iOS 11 ve üstü ile uyumlu olduğundan onu da yükleyemiyorum (Yavaşlatma imkanı da var onda çünkü). Eğer bilen biri varsa tweakin adını yazabilirse sevinirim, teşekkürler.

sumerer1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba arkadaşlar

carplay için carbridge ya da ngxplay gibi tweak var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ahahah teşekkür ederim , fakat localiappstore işe yaramadı işte alternatif veya bahsettiğim şekillerde erişim sağlayabileceğim bir yöntem arıyorum :) teşekkürler yine de
Ben yanlis anlamisim kusura bakmayin..
Bunun icin bi alternatif bilmiyorum

Emretrn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhabalar, sistem dosyaları dahil telefon içinde dolaşırken istediğimiz dosyanın filza içindeki konumunu görebileceğimiz bir tweak var mıdır?

sxha951

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar FlyJB tweak’inin .deb dosyası lazım. XSf1re reposu kapalı olduğu için indiremiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

CANPNG1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar FlyJB tweak’inin .deb dosyası lazım. XSf1re reposu kapalı olduğu için indiremiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
FlyJB tweakinin geliştirici reposu kapandığı için güncelleme almayacak artık. A-Bypass kullanabilirsiniz. (Repo: repo.co.kr)

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar cihazım iphone 11 daha yeni aldım sayılır bir aylık bile yok. Sürümüm 13.4.1 uncover jb kullanıyorum. Şöyle bir sorun fark ettim hava durumum da hem uygulamasında hemde en soldaki widget ekranında başka bir ülkenin hava durumu görünüyor arada ismi aklıma gelmedi malesef. Konum servisim açık girdiğimde mesela konumu bulup doğru yeri gösteriyor ama neden o başka ülke veya şehir arada görünüp kayboluyor. Bilgisi olan varmı ?

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Textyl benzeri tweak var mı? Yazarken yazıyı değiştirebileceğimiz bir tweak? @srndgy @efsane @Se7Touch

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

bhdrsvs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
LocalIAPstore alternatifi çoğu uygulamada çalışan bildiğiniz güzel bir tweak var mı?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar iphone 6s 13.5 uncover kullanıyorum
İşaretlediğim yeri silme/kaldırma yöntemi varmı seçeneklerden felan olmuyor telegramıda kaldırsam yeter
Telegram ile alakalı bir sms varsa yada bir link vs. silin düzelmesi gerekir.

Tips
Tips
Üst Alt