Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Query

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
13.3.1
iPhone 7 Plus kullanıyorum da, Instagram ++ kullanmam gerekiyor. Yardımcı olur musunuz?

Tosbega

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.1.1
İyi akşamlar yardımcı olabilecek varsa memnun olurum. Telefonum ip7 ios 12.4 uncover jb kullanıyorum. Reprevision ile haftalık sıfırlayarak. Sorum şu sürekli yeni ios güncelleme geldi. Şu sürüme güncelleyip geçip şu şekilde jb yapabilirsin diyerek yardımcı olabilecek var mı ? Sanırım farklı araçlar mevcut jb kaymetmek istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.1.1
Merhaba HotSpotum aciken Wifi mi gizlemek icin bir tweak varmi ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
12.4
İyi akşamlar yardımcı olabilecek varsa memnun olurum. Telefonum ip7 ios 12.4 uncover jb kullanıyorum. Reprevision ile haftalık sıfırlayarak. Sorum şu sürekli yeni ios güncelleme geldi. Şu sürüme güncelleyip geçip şu şekilde jb yapabilirsin diyerek yardımcı olabilecek var mı ? Sanırım farklı araçlar mevcut jb kaymetmek istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

IOS 12.4 kal şimdilik

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Son sürüm 13.3.1 kullanıyorum iPhone 6s ve 12.4 sanırım daha iyi hani sürüm olarak 13 tamam da JB aracı olarak sadece checkra1n var unc0ver desteklemiyor henüz...
Bu yüzden bence de şimdilik orda kalman daha mantıklı gibi

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iPhone 7 Plus kullanıyorum da, Instagram ++ kullanmam gerekiyor. Yardımcı olur musunuz?
Tam olarak kullanma sebebiniz nedir bilmiyorum fakat Rocket for Instagram da çok başarılı

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Sürüm
12.0
chimera jb kullanmaktayım. Kullanmakta olduğum bir tweakin bir alt sürümünü yüklemek istiyorum. Bunu yapabileceğim bir tweak var mı ?

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
SwipeSelection takılarak çalışıyor sanki 12 deki gibi akıcı değil kullananlar var mı ?

urufu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sürüm
12.4
Lockscreen için belirli bir çerçeve içinde fotoğraf koyabileceğim widget var mı acaba?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Sürüm
12.0

efsane

Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
12.4
@Ak.if

Hangi Tweak'in sürümünü düşürmek istiyorsun ?

efsane

Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
12.4
@Ak.if

Tweak Pasithea 2 kredi kartı ile alınabiliyor.. bir çok Tweak kredi kartı ile alınabiliyor...

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
13.3.1
Cydia da rocket for instagram ve instagram++ dışında herhangi başka alternatif var mı?Birde sadece tek uygulama değilde böle kolanlayabilecek şekilde 3-4 instagram uygulaması olabilecek bir alternatif var mı?

efsane

Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
12.4
Kimse yok mu forumda
Forumda arama yapmadan soru soruyorsun sonra kimse yokmu burda diyorsun...

Hem suçlu güçlü misali !

Bu konuya göz atın>>>

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
11.4
iPad'te Whatsapp kullanabileceğim bir tweak var mı? 3. parti siteleri denedim hiç bir şekilde açılmıyor, yıllar öncesinin WhatsPad'i de çalışmıyor. Whatsapp web gibi değil, başka bir numaramla kullanmak istiyorum.
ben ipad air wi-fi'yi 12.4 uncover jb li kullanıyorum sorunsuz. ipade whatsapp ı yüklemek için 3utoolsa itunes giriş bilgilerinizle giriş yapıp yükleyin

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar şarj esnasında ekranda büyük bir şekilde şarj olduğunu gösteren ücretsiz bir tweak varmı acaba.kapalı ekranda olsa daha iyi olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar şarj esnasında ekranda büyük bir şekilde şarj olduğunu gösteren ücretsiz bir tweak varmı acaba.kapalı ekranda olsa daha iyi olur

Vettr isimli bir tweak buldum fena değil

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar;
Bildirim merkezindeki bildirimleri sola çekince direkt silen bi tweak var mı acaba?
Silmek için 2 defa çekmek yerine tek seferde halledecek

emirdagli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.4
slm arkadaslar bir sorum olucakdi bildiginiz radyo kayit edip pc ye yada mp3 olarak telin muzik bölümüne ata bilecegim program varmi?

eskiden radyo programi vari cahit isminde biri cikarmisdi onda ne guzel kayit edilip pc ye gecire biliyordum,,, sonra kayit edile biliniyor hala ama pc ye gecirmeyi kaldirdilar,,,

bildiginiz radyo kayit edip ve bilgisayra gecire bilecegim app var mi???

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Sürüm
13.3
slm arkadaslar bir sorum olucakdi bildiginiz radyo kayit edip pc ye yada mp3 olarak telin muzik bölümüne ata bilecegim program varmi?

eskiden radyo programi vari cahit isminde biri cikarmisdi onda ne guzel kayit edilip pc ye gecire biliyordum,,, sonra kayit edile biliniyor hala ama pc ye gecirmeyi kaldirdilar,,,

bildiginiz radyo kayit edip ve bilgisayra gecire bilecegim app var mi???
Kayıt ettiğiniz ses dosyasının yolu. Cihazınızda jb var ise filza ile veya pc den 3utools ile pc ye kayıt dosyasını alabilirsiniz.

/private/var/mobile/Containers/Data/Application/Radyo/Library/rec

Üst Alt