Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@apagesatana

Öncelikle Yorumların için teşekkürler...

Yalnız bunu söylemekte her zaman fayda vardır...
lütfen soruları doğru anlayalım ona göre sağlıklı bir cevap verelim...

Soruya gelince: Arkadaşın istediği Bluetooth ile çalışan bir aparatın (airPods vs.) batarya durumunu telefondan görmek...

Bunun için "Maple 2" Tweak var

Senin dediğin şekil , Widget içinde sadece iphone'nun batarya durumunu görebilir...

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Wifdet ekle den pil widget ini ekle.

Önce kablosuz Kulaklıkiğı telefona eşle bağla sonra widget i ekle.
Hiç bir şey eşlemeden bağlamadan pil widget i eklersen sadece telefonun pil seviyesini görürsün. Ki zaten kablosuz Kulaklık vs eşlemeden bağlamadan widget ekle den pil widget ini göremezsin.

Metsuke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İos 13 ile uyumlu cift tiklama ile ekran kilitlemek icin tweak onerebilirmisiniz arkadaslar,rica etsem.

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@apagesatana

Öncelikle Yorumların için teşekkürler...

Yalnız bunu söylemekte her zaman fayda vardır...
lütfen soruları doğru anlayalım ona göre sağlıklı bir cevap verelim...

Soruya gelince: Arkadaşın istediği Bluetooth ile çalışan bir aparatın (airPods vs.) batarya durumunu telefondan görmek...

Bunun için "Maple 2" Tweak var

Senin dediğin şekil , Widget içinde sadece iphone'nun batarya durumunu görebilir...
soruyu anladım zaten hocam ve doğru cevap verdim bluetooth kulaklıklar gözüküyor ben kullanıyorum ve benden sonra yorum yazan insan da benim dediğim gibi demiş teşekkürler

Son düzenleme:

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ayarlar kısmındaki butonları oval yapan bir tweak vardı. Neydi adı?

CanKzlsn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İos 13.3.1 için TimeUnlock alternatifi bir tweak var mı ücretli ücretsiz farketmez

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
iThemer ile yüklediğim temalarda bazı uygulama iconları için bir destek yok. Bu desteği olmayan uygulamalar için kendim ikon oluşturup sonradan ekleyebileceğim bir yöntem var mı ? Çünkü çoğunlukla yerli uygulamalarda icon yok.

efsane

Administrator
Cihaz
@Jester

Aslında tema sahibi ile temasa geçersen tüm eksik iconları tamamlayabilir senin için...

hepkartal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar telefonum 6s ve 13.3 sürümü
ben kamera ile ilgili 2 tweak arıyorum
1. kamerayı açınca ekranın tamamı kamera olsun alttaki video kamera ...vb alan transparan olsun yani
2. üst model iphonelerdeki gibi görüntüyü 0,5x ve 2x yapan tweak var mı ?

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Zenith alternatifi ücretsiz bir tweak var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Wifdet ekle den pil widget ini ekle.

Önce kablosuz Kulaklıkiğı telefona eşle bağla sonra widget i ekle.
Hiç bir şey eşlemeden bağlamadan pil widget i eklersen sadece telefonun pil seviyesini görürsün. Ki zaten kablosuz Kulaklık vs eşlemeden bağlamadan widget ekle den pil widget ini göremezsin.
Merhaba, daha da detaylandırma imkanınız var mı? Mesela widget ekleyi nereden yapıyoruz vs

efsane

Administrator
Cihaz
@bunyaminbehar

Bu konuda göz gezdirin derim...

Metsuke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@efsane

Kontrol merkezine 3g-4g gecislerini saglayabilecegim bir kisa yol eklemek istiyorum.Bunu saglayabilecek ve ios 13 ile uyumlu ucretsiz bir tweak mi var mi

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar bu ios 13 te klavye tam siyah deil bir teeak kurdum oda arka planı karartıyor harfler yine açık renk tam koyu yapan bir tweak varmı varsa birde bildirim merkezlerindeki blurları simsiyah yapacak bir tweak

kadima

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5C
Docktaki ikonların isimlerini gizleyen bir tweak var mı? Mümkünse sadece bu işi yapan tweak olsun.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Docktaki ikonların isimlerini gizleyen bir tweak var mı? Mümkünse sadece bu işi yapan tweak olsun.
midevice ve springtomize tweakleriyle ios sürümünüze uyumlu olanı yükleyerek yapabilirsiniz. Sadece bu istediğiniz işlevi yok. Bunun gibi yüzlerce işlevi var bu tweaklerin.
not: ben ios 13 de göstermiyor diye dockshowlabels tweakini kurdum siz tam tersini istemişsiniz.

kadima

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5C
midevice ve springtomize tweakleriyle ios sürümünüze uyumlu olanı yükleyerek yapabilirsiniz. Sadece bu istediğiniz işlevi yok. Bunun gibi yüzlerce işlevi var bu tweaklerin.
not: ben ios 13 de göstermiyor diye dockshowlabels tweakini kurdum siz tam tersini istemişsiniz.
WhatsApp Image 2020-02-25 at 22.21.50.jpeg

Hoş bir görüntü değil bana göre :) Öneriler için teşekkür ederim. Telefonum iPhone 5C 10.3.3. Zaten yeterince yavaş :) Mümkün olduğunca basit tweakler yüklemek istiyorum :)

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iphone xs cihazımda fotoğraf çekerken (ışık ve diğer efektler özgün, canlı, dramatik, soğuk vb.) i ancak fotoğraflar kısmında düzenlerken gerçekleştirebiliyoruz. Ben bunu daha fotoğraf çektiğim esnada ön tanımlı ayarladığım şekilde olmasını istiyorum. Ha şöyle bir şey var, evet fotoğraf çekmeden önce bir kere canlı sıcak soğuk dramatik efekti uygulayabiliyorsun ama daha sonra o da pasif olmaya devam ediyor. Bunu sabit kılacak bir ayar tweak var mıdır?
ayarlarda kamera ayarlarında "ayarları koru" diye bir şey var onu açarsanız her seferinde aynı efekt ile fotoğraf çekersiniz

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Selamlar. Kilit ekrani fotolarini sectigim zaman araliklarinda ve sectigim fotolarla kendisi degistirecek bir tweak varmidir.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt