Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Maykro

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Herkese selamlar
İos 13 checkra1n jailbreak kullanmaktayım internette nfc write diye bir tweak buldum ios 13 te çalışırmı çalışıyorsada repo alabilirmiyim cihazım iphone 7

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Herkese selamlar
İos 13 checkra1n jailbreak kullanmaktayım internette nfc write diye bir tweak buldum ios 13 te çalışırmı çalışıyorsada repo alabilirmiyim cihazım iphone 7

Adambak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar iphone 8 plus ios 13 için iphone 11 deki fotoğraf ve videoyu geniş açılı çekmemi sağlıyacak tweak var mı? Araştırdım ana bulamadım 0.5x zoomunda çekmemi sağlaması lazım.İphone 11 de öyle
Mesaj düzenlendi:

@Maykro

NFCWriter XS yüklemen lazım NFCWriter değil..
Merhaba admin, foruma girmeden önce ezelin 36. bölümünü izledim torunu ramiz dayıyı tren garında bıçakladı ve bitti, diziyi kapatıp foruma girdim sizin profil fotoğrafınızı gördüm yüzümde bie tebessüm oluştu. :)

AMG

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bluetooth kulaklığın şarjını Status Bar da gösteren bi uygulama var mı ? 12.1 chimera jb kullanıyorum.

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ios 8 e kadar QuickGestures diye bir tweak vardı android tarzı rehberde isim üzerinde sağa sola kaydırarak arama mesaj atma özelliği getiren. Alternatifi bir tweak var mı ios 12 için?

Safari

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arka plan renği ayarlayabileceğim tweak var mı dark modun renk ayarlanabilir hali

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba arkadaşlar 😄

1. otomatik parlaklık ayarını açan gösteren veya açıp kapatayım bir tweak arıyorum.
2. Otomatik ekranı yan yatar düz döndürmeyi açıp yapacağım bir tweak arıyorum.

Bu ayarlar zaten ayarlarda var mevcut diye demeyiniz bir bildiğim/sorunum var ki soruyorum ve bir şey denemek istiyorum.
Tweak adı ve repoyu paylaşırsanız sevinirim teşekkür 👍

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar

1. otomatik parlaklık ayarını açan gösteren veya açıp kapatayım bir tweak arıyorum.
2. Otomatik ekranı yan yatar düz döndürmeyi açıp yapacağım bir tweak arıyorum.

Bu ayarlar zaten ayarlarda var mevcut diye demeyiniz bir bildiğim/sorunum var ki soruyorum ve bir şey denemek istiyorum.
Tweak adı ve repoyu paylaşırsanız sevinirim teşekkür
Appaze

Safari

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@kdrbrn16 bu tweak ayarlar için
istediğim whatsapp instagram telefon vs gibi uyg arka plan rengini istediğim renk ayarlayabilmek

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@kdrbrn16 bu tweak ayarlar için
istediğim whatsapp instagram telefon vs gibi uyg arka plan rengini istediğim renk ayarlayabilmek
Standart Dark Mod Secenekleri icin
Eclipse Noctis Carbon Kullanabilirsin İstediğin Renge Ayarlamak için Whatsap Nord
İnstagram icin ChoramaGram
Telefon icin PhoneDark
Kullanabilirsiniz

asmdncer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İyi günler herkese. Kulaklığı takınca istenilen uygulamayı açan tweak ve ses kısma-açma tuşlarıyla müziği değiştirmeye yarayan tweak in adı neydi ?

Tosbega

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İyi akşamlar ios 13 teki dark modu gibi 12.4 için var mı tweak ?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Animoji özelliğini iPhone 7için aktif edecek bir tweak var mıdır? Yada resmimizi emojiye çeviren bir app?

Nebican2727

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ios 13 için zepellin tarzı birşeyler varmı acaba özellikle zepellin için jail yaptım çalışmıyor :(

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar ıos 13 te çalışan bildirim geldiğinde müzik i durdurmayı önleyen bir tweak var mı.neverlowermusic denedim ama çalışmadı malesef.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
telefon kaybolduğunda ya da çalındığında parola girenin fotoğrafını çekenin ve belirlediğiniz bir mail adresine ya da sms olarak gönderen bir tweak vardı ? Adını unuttum yardımcı olur musunuz, teşekkürler.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
telefon kaybolduğunda ya da çalındığında parola girenin fotoğrafını çekenin ve belirlediğiniz bir mail adresine ya da sms olarak gönderen bir tweak vardı ? Adını unuttum yardımcı olur musunuz, teşekkürler.

kayagold

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
12.4 icin instegramdan video indirme tweakı varmı ücretsiz DLEasy kulanıyorum şuanda instegramda calısmıyor

baby22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
arkadaşlar burada duvar kağıdının üstünde dönen şeylerin olduğu tweak in adı neydi?

Tips
Tips
Üst Alt