Neler yeni

Bunu önerir misiniz?

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kendim 11 yıllık HP'nin bir Notebookunu kullanıyorum ve artık ölme derecesine geldi. Genelde internet amaçlı kullanımım oluyor ve sadece oyun olarak CS 1.6'yı oynuyorum. Sizce bu kullanımım için bu linkteki ürün uygun mudur? Çevremde yardım alabileceğim insan yok o açıdan burada paylaşıyorum. VATAN BİLGİSAYAR LİNKİ :

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Cihazın özellikleri çok düşük 32 GB hafızası var günümüzde iPhone'lara bile 32 GB az gelirken Windows 10 için pek yer kalmayacaktır. Eğer sadece internette gezinmek film izlemek içinse üzerine biraz daha koyup tablet alabilirsiniz.

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cihazın özellikleri çok düşük 32 GB hafızası var günümüzde iPhone'lara bile 32 GB az gelirken Windows 10 için pek yer kalmayacaktır. Eğer sadece internette gezinmek film izlemek içinse üzerine biraz daha koyup tablet alabilirsiniz.
Epey sitesinin linkine bakar mısınız 512gb bir şey yazıyor o ne oluyor tam olarak?

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Dostum eğer acelen yoksa BİM’e A101 e gelen pc ler oluyor onları bekle 1.1 ghz işlemci hızı çok düşük

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Eski bilgisayarının özelliklerini yazar mısın? İşlemci, ram ve ekran kartı nedir?

Tips
Tips
Üst Alt