Neler yeni

Bu temayı nereden bulabiliriz

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bu temayı sitenin reposunda bir tweak altında gördüm ve çok hoşuma gitti. O yüzden bulmama yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
Not: Türk bayrağını demiyorum.

Tema

Temaya denk geldiğim tweak

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Tema ismi Asterios

AsteriOS
The perfect theme for iOS
Çok saol kardeşim teşekkür ederim. Ama maalesef anemone istiyor snowboard ile kurma şansım yok mu

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Çok saol kardeşim teşekkür ederim. Ama maalesef anemone istiyor snowboard ile kurma şansım yok mu
Cydown ile ekle indirilenler kısmından indir temayı sonra filza ile kur /library/themes klasörüne gir asterios içine girip info.plist kısmından ismini farklı birşey yap yoksa her tweak kuruluşunda direk kaldırılır.

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Cydown ile ekle indirilenler kısmından indir temayı sonra filza ile kur /library/themes klasörüne gir asterios içine girip info.plist kısmından ismini farklı birşey yap yoksa her tweak kuruluşunda direk kaldırılır.
Ömer eyvallah kardeşim oldu
Jb için sorun çıkarmaz değil mi yaptığımız bu yöntem

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Ömer eyvallah kardeşim oldu
Jb için sorun çıkarmaz değil mi yaptığımız bu yöntem
Hayır bende eskiden snowboard kullanıyordum fakat artık anemone döndüm tekrar kullanırken kendimce öyle bir çözüm bulmuştum.

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Eyvallah kardeş ilgine çok teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maykro

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
hocam merhaba ben 12.4 kullanıyorum ilk kez jailbreak ile tanışıyorum daha detaylı kurulumu anlatma şansınız varmıdır

Tips
Tips
Üst Alt