Neler yeni

Bootra1n ile Checkra1n yükleme (VoidLinux) Linkler yenilendi

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar şuan cihazı 13.4 e güncelledim. Konu başlığında belirtilen dosyalar ile jb yapabilir miyim ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar şuan cihazı 13.4 e güncelledim. Konu başlığında belirtilen dosyalar ile jb yapabilir miyim ?

Sorunun cevabı belli oldu deneyecek arkadaşlara yol gösterir. Bu yöntemle 13.4 e jb yapılmıyor.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR

13.3.1 imzalar kapatılmadığı için ipsw dosyasını indirip bu sürüme düşebilirsin..
yok ben ne olursa olsun 13.4 de kalacağım dersen de beklemen gerekiyor

reallynigga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
herekese günaydın. demin kalktığımda telefon kendi kendine restart atmıştı sonra pcden tekrar jb yaptım. her şey oldu cydia falan açılıyordu ama tweaklerin hiçbiri gelmedi. telefonu kapatım tekrar yaptım ve bu sefer de error verdi ve telefon kendi kendine kapanıp 5 dk açılmadı. sorun nedir sizce

Son düzenleme:

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
13.3.1 imzalar kapatılmadığı için ipsw dosyasını indirip bu sürüme düşebilirsin..
yok ben ne olursa olsun 13.4 de kalacağım dersen de beklemen gerekiyor
Biliyorum hocam teşekkür ederim

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
0.10.0 sürümü bootra1n'e gelmeyene kadar 13.4 jailbreak yapılamıyor ona göre güncelleyiniz.

aslan6036

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hayırlı aksamlar bu yöntem ile Windows işletim sisteminden yükleme yapabilirmiyiz ? Bu arada cihaz 8 plus iOS 13.3.1 . Fakat yola çıkacağımız bilgisayar Windows xp ?

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@aslan6036 sistemde sorun yok nerdeyse bütün sistemlerde çalışır fakat 8plus'ta sorun yaşayan arkadaşlar var, bi deneyin bende xp'de yapıyorum sorun yok, açılış 1 dk kadar daha uzun sürüyor sadece

Mecalone

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cihazımdan jailbreak sürekli kendi kendine silinip duruyo daha tweak yüklemedim bile bu sorunun bi çözümü var mı acaba

aslan6036

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@aslan6036 sistemde sorun yok nerdeyse bütün sistemlerde çalışır fakat 8plus'ta sorun yaşayan arkadaşlar var, bi deneyin bende xp'de yapıyorum sorun yok, açılış 1 dk kadar daha uzun sürüyor sadece

Çok teşekkürler söylediklerini adım adım yaptım sonuç başarılı 👍🏻

kirecburnucakali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar USB error 77’yi bir türlü geçemedim. Cihazım SE sürüm 13.3.1 cihazda parola yok. Sıfırlayıp denedim yine olmadı...

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cydia installer hiçbir sekilde güncellenmiyor burada takili kaliyor kafayi yemek uzereyim. Tweakler yuklendi gozukuyor ama hicbir sey olmuyor
1-2 kez ben de aynı şeyi yaşadım, Wi-Fi ile yapmadı sonra LTE ile denedim halloldu hemen

kirecburnucakali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
1-2 kez ben de aynı şeyi yaşadım, Wi-Fi ile yapmadı sonra LTE ile denedim halloldu hemen
Çıldırmama ramak kaldı 😂 kaldırdım jailbreaki yeniden yükleyeyim dedim. 2 saattir uğraşıyorum ne yaptıysam error code 77’yi geçemedim :(

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çıldırmama ramak kaldı kaldırdım jailbreaki yeniden yükleyeyim dedim. 2 saattir uğraşıyorum ne yaptıysam error code 77’yi geçemedim :(
Springboardı yeniden başlat dedikten sonra dön Allah dön restart etmemişti telefon ve sonrasında da sürekli senin dediğin hatayı aldım
Telefona kaç defa sıfırlama yaptım bilmem her seferinde bi tweak sorun verdi sonunda baya dikkatli yükleme yaptım ve error code 77 yi geçtim, sıfırlama yapmadan olmuyor...

Üst üste deneme yapma mesela birinde hata verdi telefona harf reset at, açıldıktan sonra kapat aç telefonu sonra VoidLinux u da yeniden başlat başka bi USB port ile yap bakalım bi (bende bu şekilde işe yaramıştı)

kirecburnucakali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Springboardı yeniden başlat dedikten sonra dön Allah dön restart etmemişti telefon ve sonrasında da sürekli senin dediğin hatayı aldım
Telefona kaç defa sıfırlama yaptım bilmem her seferinde bi tweak sorun verdi sonunda baya dikkatli yükleme yaptım ve error code 77 yi geçtim, sıfırlama yapmadan olmuyor...

Üst üste deneme yapma mesela birinde hata verdi telefona harf reset at, açıldıktan sonra kapat aç telefonu sonra VoidLinux u da yeniden başlat başka bi USB port ile yap bakalım bi (bende bu şekilde işe yaramıştı)
Hocam çok teşekkür ederim. dediklerini adım adım uyguladım ve sonunda geçebildim hatayı

killerlocation

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bu işlemi iPhone 8 Plus ile başarılı bir şekilde gerçekleştiren arkadaşlar var mı? Çünkü bende hiçbir şekilde ne kadar deneme yapsamda başarılı olamadım. Waiting diye bir hata veriyor daha doğrusu yükleme hiç ilerlemiyor.

aslan6036

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bu işlemi iPhone 8 Plus ile başarılı bir şekilde gerçekleştiren arkadaşlar var mı? Çünkü bende hiçbir şekilde ne kadar deneme yapsamda başarılı olamadım. Waiting diye bir hata veriyor daha doğrusu yükleme hiç ilerlemiyor.
Ben yaptım başarılı bi şekilde oldu .

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Al benden de o kadar başkan. Hiç birşekilde o bar dolmuyor.

glrean

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben ios 13 yüklü iphone 6s e kurabiliyorum usb'mde yazılı hazır fakat bugün iphone 6 sürümü 12.4.6 olan telefona yapmayı denedim sürümünden dolayı hata aldım sebebi nedir acaba yardımcı olabilecek var mı ?

Tips
Tips
Üst Alt