Neler yeni

Bootra1n ile Checkra1n yükleme (VoidLinux) Linkler yenilendi

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Resulcan üst yorumlarda aynı sorunun çözümü verilmişti çokça. Yukarlara bi bakın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Crazykeeper20

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
daha önceden jb vardı telefonumda fakat açılıp kapandı jb gitti tekrar yapmak istediğimde ise pcden bu ekranda kaldım ilerlemiyor yazı falan yazılıyor ekrana sıkıntı yok fakat kullanıcı adı şifre bölümü gelmiyor yardımcı olur musunuz

Ekli dosyalar

Resulcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Beyler herşeyi yapıyorum ama ekrana checkra1n gelmiyor

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@Resulcan parolayı kaldırıp deneyin ekrana biraz geç gelebilir
Mesaj düzenlendi:

daha önceden jb vardı telefonumda fakat açılıp kapandı jb gitti tekrar yapmak istediğimde ise pcden bu ekranda kaldım ilerlemiyor yazı falan yazılıyor ekrana sıkıntı yok fakat kullanıcı adı şifre bölümü gelmiyor yardımcı olur musunuz
usbyi farklı girişe takın, uefi olarak başlatın, 32 bit versiyonunu indirin..
Çözüm önerileri bunlar

Resulcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tekrar deneyin hocam bende de aynısı olmuştu
3 kere denedim son bir kez daha deneyim bakalım creckra1n ayarların dan herşeyi yaparak denedim olmadı jb oluyo cihaz ama o icon gelmiyo ana ekrana 12.4.7 sürüm

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bu yöntem Son ios sürümünde işe yarıyor mu?13.5.1 gelmiş güncelleme yapayım mı jb yapabilirmiyim 13.5.1 sürümünde?

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
kimse denemedi mi abi bootra1n i en Son 13.5.1 de yada ios 13.6 da

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
kimse denemedi mi abi bootra1n i en Son 13.5.1 de yada ios 13.6 da

13.5.1 veya 13.5 aradaki tek fark Unc0ver açığını kapattılar başkada fark yok iki sürüm arasında...

13.5’de rahatlıkla kalabilirsin... 13.5.1’e geçmek istiyorsan bu aracın güncellemesini beklemek gerekiyor veya macOS ile sorunsuz 13.5.1’e Checkra1n Jailbreak yapabilirsin...

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
13.5.1 veya 13.5 aradaki tek fark Unc0ver açığını kapattılar başkada fark yok iki sürüm arasında...

13.5’de rahatlıkla kalabilirsin... 13.5.1’e geçmek istiyorsan bu aracın güncellemesini beklemek gerekiyor veya macOS ile sorunsuz 13.5.1’e Checkra1n Jailbreak yapabilirsin...
ustam cevap için teşekürler bişey daha sorucam şuan 13.6 beta ya geçsem usb bootra1n ile jeilbreak yapabilirmiyim 13.5 i bootra1n ile jeilbreak yapabiliyorum recovery moda manuel geçip jb yapılıyor 13.6 ya geçsem aynı şekilde yapamazmıyz?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
ustam cevap için teşekürler bişey daha sorucam şuan 13.6 beta ya geçsem usb bootra1n ile jeilbreak yapabilirmiyim 13.5 i bootra1n ile jeilbreak yapabiliyorum recovery moda manuel geçip jb yapılıyor 13.6 ya geçsem aynı şekilde yapamazmıyz?

Checkra1n her sürümde yüklenir yani 12.3’den itibaren...

mincu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bende
usb error error code -77
yazıyor..

anilozerr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhabalar herkese, aranıza yeni katılmak ile birlikte. Dün acaba jailbreak yapar mıyım yapmaz mıyım derken telefonumu güncelledim ve daha sonra burayı buldum.
Bu dosyayı 13.5.1 sürümde olan 8 plus telefonumda denedim.En son yükleme ekranında.
iphone 8 plus (gsm) is supported but 13.5.1 is not. Yazısı aldım, yani bana sürümün desteklenmediğini yazdı.
Her hangi bir çözümü var mıdır
Teşekkürler

mincu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar herkese, aranıza yeni katılmak ile birlikte. Dün acaba jailbreak yapar mıyım yapmaz mıyım derken telefonumu güncelledim ve daha sonra burayı buldum.
Bu dosyayı 13.5.1 sürümde olan 8 plus telefonumda denedim.En son yükleme ekranında.
iphone 8 plus (gsm) is supported but 13.5.1 is not. Yazısı aldım, yani bana sürümün desteklenmediğini yazdı.
Teşekkürler
Telefonu kapali iken usb kablosunu bagla ve hemen power ve home tusuna bas.. bu şekilde Jailbreak yaptim.. bnde 13.5.1 kullaniyom

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Teşekkürler
Checkra1n ekranında options dan allow untested iOS version u işaretleyip işleme devam edin.
FF38E45B-8C31-455D-9E48-7F2596AF62D6.png

GWYNBLEIDD

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iOS 13.5.1 iphone 7 için dediğiniz ayarları yaptıktan sonra uyarı veriyor ne olur ne olmaz yedekleyip telefonu deniyorum

anilozerr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Checkra1n ekranında options dan allow untested iOS version u işaretleyip işleme devam edin.
Ekli dosyayı görüntüle 17630
Teşekkür ederim soylediginiz sekilde yapinca başarılı bir şekilde loader yüklendi, şuan
Ekli dosyayı görüntüle 17630
dediğiniz gibi yaptığımda tek seferde başarılı bir şekilde gerçekleşti, teşekkür ederim

anilozerr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tekrar merhabalar;
Sorunsuz gerçekleştirdiğim jb den sonra, telefonum bir tweak sonrası reset attı ve tekrar jb yaparken -92 error aldım, bunuda konu içerisinde optionsdaki bir şıkkı işaretleyek çözeceğimi öğrendim ve denedim. Şuan jb tan olarak olmasına rağmen, done işareti çıkmasına rağmen telefon logoda kalıp daha sonra reset atıyor ve açıldığında jbsiz olarak açılıyor. sorun nedir nerede yanlış yapıyorum
Teşekkürler

kartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Güncelle bendede oldu güncellemek zorunda kaldım 13.5.1 bootra1n ile jailbreak yapılabiliyor kendi tweaklerimin hepsi çalışıyor 13.5.1 ile

anilozerr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Güncelle bendede oldu güncellemek zorunda kaldım 13.5.1 bootra1n ile jailbreak yapılabiliyor kendi tweaklerimin hepsi çalışıyor 13.5.1 ile
Şuan 8 plus telefonum 13.5.1 ile güncel durumdadır. Bu denemeler son sürümde yapılmıştır

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bootra1n ios 14 ü jeilbreak yapıyor mu arkadaşlar deneyen varmı?

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

hocam ios 14 ü denediniz mi jeilbreak yapılıyor mu bootra1n ile?

Tips
Tips
Üst Alt