Neler yeni

Bootra1n ile Checkra1n yükleme (VoidLinux) Linkler yenilendi

ois

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
iPhone 6s Plus, 13.5 ile sorunsuz bir şekilde tek seferde yükleme yapabildim. Çok güzel tarifinizden dolayı sonsuz teşekkür ederim. :)
Yükleme sonrası telefon güncelleme gördü ama güncellemeyeceğim.
Sizce güvenlik noktasında neler yapmam gerekli?

ThorJ

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhabalar, buraya yeni katıldım. Ben de iPhone 5S cihazıma yapacağım, sürümü iOS 12.4.7. Asıl sorum şu, işlemcim x64 destekliyor, ben 32-bit olanını da kullansam olur mu? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

kartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
64 bit olanı varken illa 32 bit ile yapmak istiyorsan deneyebilirsin bir zararı olmaz ama tam tersi sistem ile yapanları okudum forumda yani pc 32 bit 64 bit olan bootra1n ile jb yapan oldu bende onların yalancısıyım ben hep 64 bit olan ile yapıyorum sıkıntı yaşamadım

elcunq

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar merhaba. Checkra1n i ilk defa yapmaya çalışıyorum ve adımları uyguladım. Giriş ekranında isim kısmına anon yazıyorum şifreye geçince hiçbir şey yazamıyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz? (İphone 6 ios 12.4)

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@elcunq hocam defalarca yazıldı, konuya göz atın. Şifre yazılıyor ama siz göremezsiniz, o yüzden doğru yazdığınıza emin olun.
Konuyu ve yorumları okumazsanız Yazdıktan sonra "şifre olmuyor" diyeceksiniz onuda söyliyim, şifrede "i" harfi kullanmıyorsunuz "ı" ile yazacaksınız, kolay gelsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ferubey26

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam ben herşeyi yapıyorum telefona checkraın kare kare geliyor 2 dakika sonra gidiyor ne yapmam gerekiyor ?
Mesaj düzenlendi:

Yakında checkra1n 0.10.0 çıkacak bu sürümde 5s hatası düzeltilecek çıktığı zamanda bootra1n'e eklenir. Ayrıca 13.4 ve 12.4.6 desteği de gelecek yanında birkaç hata düzeltmesiyle birlikte.
Hocam geldimi o sürüm ?

Son düzenleme:

Punus61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@murat.toksoz hocam teşekkür ederim öncelikle
İphone 5S e kurulum yaptım herşey tamam çalışıyor fakat telefonu kapatıp açtığımda çalışmadı hangi yolu izlemeliyim

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@murat.toksoz hocam teşekkür ederim öncelikle
İphone 5S e kurulum yaptım herşey tamam çalışıyor fakat telefonu kapatıp açtığımda çalışmadı hangi yolu izlemeliyim
Telefonu kapatıp açtığınızda yeniden jailbreak yapmanız lazım, mevcut jailbreaklerde böyle..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar merhaba abimin telefonu iphone 6 plus 12.4.7 var jb yapmak istiyorum burdan kaç bit indirmem gerekiyor ? ve yapabilirmiyim ? teşekkürler

ThorJ

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar iPhone 5s için 0.9.8 versiyonunda bu hatayı alıyorum.
1582218306964-1767334576.jpg
Ne yaparak çözebilirim?

ALCATRAZ

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
anon kulllanici adi yazildiktan sonra pascorda sifre yazilmiyor yardim edermisiniz

ThorJ

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yazılıyor, sadece görünmez oluyor. Şifre olarak "voıdlınux" yazın.

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kimisi 0.10.1 yükleyince çözüldü diyor, şu an deneyeceğim.
evet 10.1 sürümünde a7 işlemcili telefon/ipadlerde sorunu çözdüler yapmanız gereken right before trigger kısmında telefonu hızlıca çıkarıp takmak sonra checkra1n jailbreak kullanabilirsiniz

balky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Süpersin hocam. Şimdi yaptım. :)

Son düzenleme:

Resulcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ıphone 5s 12.4.7 ios sürümü var ve pc 32 bit ben bu sürümü pc göre indireceğim değil mi ve 12.4.7 sürümünü destekliyor mu

reallynigga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Usb de eski sürüm yüklü yeni sürümü üzerine yazsam sıkıntı olur mu

Tips
Tips
Üst Alt