Bootra1n ile Checkra1n yükleme (VoidLinux) Linkler yenilendi | Sayfa 20 | Jailbreak of Turkey
Neler yeni

Bootra1n ile Checkra1n yükleme (VoidLinux) Linkler yenilendi

CanerK

Aktif Üye
JailbreakTR
Hiçbir şekilde olmuyor yeniden başlatıp graphics safe seçtim usb safe seçtim ram seçtim nafile
Hocam cihazınız iPhone 5s ise right before trigger kısmında takılı kalıyorsa kabloyu hızlıca çıkartıp tekrar takın ardından olacaktır eğer yine olmuyorsa checkn1x aracını kullanın konusu forumda mevcut.

hasan21can

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Merhaba arkadaşlar ben usbye yükledim sorunsuz usbden boot yaptım herşey süper fakat
Login kısmına gelince
  • User: anon —>bu kullanıcı adını yazıyorum oluyor
  • Password: voidlinux —-> paroloya gelince klavyeden hangi tuşa bastıysam yazmadı hiçbir komut işlemiyor enter dışında yani parolayı yazamıyorum parolada kalıyor
Teşekkürler​

kirecburnucakali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Hocam cihazınız iPhone 5s ise right before trigger kısmında takılı kalıyorsa kabloyu hızlıca çıkartıp tekrar takın ardından olacaktır eğer yine olmuyorsa checkn1x aracını kullanın konusu forumda mevcut.
Çok teşekkür ederim cihazım se ve checkn1x’le tek seferde jailbreak işlemini hallettim

kartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Merhaba arkadaşlar ben usbye yükledim sorunsuz usbden boot yaptım herşey süper fakat
Login kısmına gelince
  • Password: voidlinux —-> paroloya gelince klavyeden hangi tuşa bastıysam yazmadı hiçbir komut işlemiyor enter dışında yani parolayı yazamıyorum parolada kalıyor
Teşekkürler​
Siz doğruca yazın enterleyin tam hatırlamıyorum ama şifre yazılırken ekrana yansımıyor galiba

murat.toksoz

Aktif Üye
JailbreakTR
Login kısmına gelince
Teşekkürler​
Parola gözkmeyecek yazarken, siz voıdlınux ( i harfi olmayacak ı ile yazın) be enter deyin, sonra son kodu isteyecek onuda yazın enter deyip devam edin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hasan21can

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Parola gözkmeyecek yazarken, siz voıdlınux ( i harfi olmayacak ı ile yazın) be enter deyin, sonra son kodu isteyecek onuda yazın enter deyip devam edin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

çok teşk ederim birseferde kurulumu yaptım
iphone 6
sürüm 12.4.6

hasan21can

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Merhaba arkadaşlar kurulumu yaptım sorunsuz tweaklarıda yükledim telefonun şarjı bitti unuttum takmayı tekrar başladığında Checkra1n yok ama cydia duruyor fakat girmiyor tekrarmı yüklemem gerekiyor Checkra1n

kartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Merhaba arkadaşlar kurulumu yaptım sorunsuz tweaklarıda yükledim telefonun şarjı bitti unuttum takmayı tekrar başladığında Checkra1n yok ama cydia duruyor fakat girmiyor tekrarmı yüklemem gerekiyor Checkra1n
Aynen
Mesaj düzenlendi:

checkn1x nedir acaba? ben checkra1n ile denedim ios’unuz desteklenmiyor diyor
Checkra1n ekrani geldiğinde optıon’a gir ilk seçeneği işaretle ozaman destekliyor

Ekli dosyalar

BeyazAfrikaki

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Dediklerinizi harfiyen yaptım telefonuma boot ekranı geldi kapanıp açıldı ama telefonumda chechra1n uygulaması gelmedi. Tekrar yapmak istediğim zamansa checkra1n de 78 hata kodunu alıyorum

CanerK

Aktif Üye
JailbreakTR
Dediklerinizi harfiyen yaptım telefonuma boot ekranı geldi kapanıp açıldı ama telefonumda chechra1n uygulaması gelmedi. Tekrar yapmak istediğim zamansa checkra1n de 78 hata kodunu alıyorum
Aynı hatayı ben de aldım checkn1x ile jailbrek yaparken almadım. Forumda konusu var.

yoooey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Hocam telefon resetlendikten sonra gidiyor demi jB bidaha bilgisayardanmı yapmak gerekiyor

Üst Alt