Neler yeni

Bir Tweak'e İhtiyaç Duymadan Font Değiştirme

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yalniz fontlarin on izlemesine baktigimda hepsi ayni gorunuyo banami oyle geliyo. Hic biri birbirinden farkli degil gibi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Doğru diyorsun. Tweak ön izlemede ben de öyle görüyorum. Yükleyip deniyorum.
Mesaj düzenlendi:

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tek tek deneyip bakmata olmazki. Font ismini google a yazip fikir sahibi olmak daha mantikli.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tek tek deneyip bakmata olmazki. Font ismini google a yazip fikir sahibi olmak daha mantikli.

Belirttiğim repodaki font içerisinde @efsane nin paylaştığı fotoğraf tarzından ekran görüntüleri mevcut. Onlara bakabilirsiniz.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yukleyip deneyen arkadaslar font isimleri ve ekran fotolarinida atarsa buraya gozumuz gormus olur nasil durdugunu

FONT:bauhaus

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba. Ben orjinal font dosyasini nereye sakladim hatirlamiyorum. Orjinal dosyanin tam adi nedir filza icinde aratmam lazim

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Fonts diye aratmanız lazım. Zaten yedeği aldıysanız arama sonucunda bir yedeğin ismi birde diğer değişiklik yaptığınız dosyanın yeri çıkar. Aşağıda resimlerde paylaştım. Ben Download klasörüne yedek aldım yedek orada. Değiştirilen zaten library klasöründe.

Ekli dosyalar

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Fonts diye aratmanız lazım. Zaten yedeği aldıysanız arama sonucunda bir yedeğin ismi birde diğer değişiklik yaptığınız dosyanın yeri çıkar. Aşağıda resimlerde paylaştım. Ben Download klasörüne yedek aldım yedek orada. Değiştirilen zaten library klasöründe.
Download kismina ziplemisim fonts adinda bir sosaya ama emin degilim. İcerigi boylemidir orjinal dosyanin acaba.

Borckali08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Evet aynen öyledir 👍
Hocam merhaba, öncelikle teşekkürler ben fontu değiştirdim fakat yedek almayı unuttum tekrar eski fonta dönmek istersem orjinal fontları nerede bulabilirim?

Tips
Tips
Üst Alt