Neler yeni

BiP Hediye İnternet

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Anladım hocam beklemekteyiz
Hocam aylı limit sınırı dolduysa Zonguldak tan al alınıyor ama günde 1 defa olmasa lazım dene benim aylık limit dolmadığı için deneyemedim

Son düzenleme:

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Tamam hocam şimdi denerim işe yarayıp yaramadığını seni bilgilendiririm

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam aylı limit sınırı dolduysa Zonguldak tan al alınıyor ama günde 1 defa olmasa lazım dene benim aylık limit dolmadığı için deneyemedim
[/QUOTE Zonguldak da bir ilçeden yaptım ama merkezde yapamadım sebebi sürpriz nokta hediyeleri dağıtmadı

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Aylık limit bitir sonra zonguldak tan her gün 1 hak veriyor video izle
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Onu aldım ama diğerleri açılmadı bütün illerde açılıyor sadece Zonguldak da olmuyor acaba uygulamayı güncelesem mi

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ödüle müdahale etme imkanımız olabilir mi acaba bunu düşünüyorum.Belki de server taraflı değildir ve istediğimiz ödülü alabiliriz her defasında.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ödüle müdahale etme imkanımız olabilir mi acaba bunu düşünüyorum.Belki de server taraflı değildir ve istediğimiz ödülü alabiliriz her defasında.
Aylık limit dolduğunda Zonguldak tan günlük 1 defa alınıyor yanı her gün bir defa ama noktalar bitince artık alamiciksınız sadece Zonguldak ta oluyor

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Aylık limit dolduğunda Zonguldak tan günlük 1 defa alınıyor yanı her gün bir defa ama noktalar bitince artık alamiciksınız sadece Zonguldak ta oluyor
Ondan bahsetmiyorum.Verdiği rastgele ödülü istediğimiz ödüle ayarlayabilir miyiz acaba bunu düşünüyorum.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ondan bahsetmiyorum.Verdiği rastgele ödülü istediğimiz ödüle ayarlayabilir miyiz acaba bunu düşünüyorum.
İmkansız bence
Mesaj düzenlendi:

Onu anladım zaten hani Zonguldak da sürpriz noktalar gözükmüyor sadece +2 oluyor bir ne kadar yakınlaştırdıysam olmadı
Tmm hocam bende diyorum yarın birdaha bip gir büyük ihtimalle sarı nokta gelecek

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Aynen hocam bende aynı bakalım 1 kaç gün geçsin be olacak ama şöyle bir güzel haber var sadece Zonguldak ta olmuyor her ay başka ilçelere veriyor

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam dediğim gibi zonguldak da +2 oluyor sarı noktalar gelmiyor bu sorun sizde de varmı

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aynen bendede aynı sorun var
+2 seklinde kalanlari acabilirsiniz arkadaslar, +2 ye zoom yapin sonra 2 parmaginizla ekrani assagidan yukari itin, kus bakisi gorununmden duz bakisa gecirin, o zaman hediye noktalari gorunur oluyor

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Olmuyor artık 2 3 numara dan denedim hep ban verdi 2 ay

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Üzgünüm, konum bilgini doğru iletmediğin için Sürpriz Nokta servisini 06.05.2019 23:59 tarihine kadar kullanamayacaksınız. Lütfen daha sonra tekrar dener misin? Aynı bende öyle bir çok kişi aynı şekilde ban almış

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Zonguldak kaldırmışlar yani aylık limit 10 yine ona göre

Tips
Tips
Üst Alt