Neler yeni

Bioprotect şifresiz girme açığı

Lexgino

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben şans eseri buldum uygulama kapatma yerinde eğer şifreli açık uygulama varsa parmak izi istediğinde orta tuşa basın uygulamaya giriyor sonrada bio protectten iptal tuşuna basın uygulama içindesiniz ama masaüstünde olmuyor

Kompur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Aynen tek care arka planda acik kalmicak

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kardeşim hemen gidip bu arkadaşın bir paylaşımının yorumuna video atıyorsun oda açığı kapatıp güncelliyor.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ben şans eseri buldum uygulama kapatma yerinde eğer şifreli açık uygulama varsa parmak izi istediğinde orta tuşa basın uygulamaya giriyor sonrada bio protectten iptal tuşuna basın uygulama içindesiniz ama masaüstünde olmuyor
Ben zor yaptım bilmeyen nasıl yapacak😂

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Evet o sekilde giriliyor. Yani biri kilit ekrani acikken bakayim arkaplandaki uygulamalarina der facebook acik himm bi bakayim der, oda ne sifre istiyo, vay uyanik sifre koymus diyip tekrar home tusuna bastiginda sak facebook ekrana geliyor, bioprotect uyarisina akil edipte iptal derse uygulama tamamen aciliyor. Olay bu

downloading...%99

Lexgino

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Evet o sekilde giriliyor. Yani biri kilit ekrani acikken bakayim arkaplandaki uygulamalarina der facebook acik himm bi bakayim der, oda ne sifre istiyo, vay uyanik sifre koymus diyip tekrar home tusuna bastiginda sak facebook ekrana geliyor, bioprotect uyarisina akil edipte iptal derse uygulama tamamen aciliyor. Olay bu

downloading...%99
Bende iptal tuşu açmıyor

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Gg gitti uygulama açık kapanması lazım hemen

Lexgino

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Telefonu yeniden başlatınca da giriliyor :)
Olası bi sevgili telefon kurcalama durumunda kızın telefonu kapat aç yapıcak kadar vakti olmayacaktır ve aklınada geliceğini sanmam aa sevgilimin telefonu son sürüm sorunlu electra ile jailbreakli kapa aç yapiyimde şifre açılsın diye o zaman belli olur kurcaladığı sizin dediğinzde uygulama açığı değil direk jailbreak sorunudur

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar bioğrotects i sakın güncellemeyin son sürüm paypal ile satın al çıkarıyor karşınıza ve uygulamayı kullanamıyorsınuz tavsiyem bulunduğunuz sürümde kalın

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben silo türkiye reposundan eski sürüm indirdim son sürümü sildim bu repodan c.racklisini yükledim düzeldi

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Guncelleme sorunlu degil sempozyum. Hatta bu sifresiz girme acigini kapatmis. Bu yontemle girilmiyor artik.

downloading...%99

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Son sürümde cracktool tweaki c.racleywmiyor ne yaptıysam işe yaramadı

Tips
Tips
Üst Alt