Neler yeni

Bilgisayar iPhone’u görmüyor

Darkness181

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar merhaba pc de işletim sistemim windows 10(32bit) telefonumda iphone 6 12.4.3 sürüm mevcut . Fakat hiç bir şekilde telefonumu bilgisayar görmüyor. (Itunes dahil) sarj oluyor fakat fotoğraflara da erişemiyorum. Kardeşimdede aynı model telefon var onda hiç bir sıkıntı olmuyor. Bilgisayar hemen görüyor. Sorun ne olabilir.

Edit: konuyu yardım bölümüne açmak istemiştim beceremedim , kusura bakmayın

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Lütfen konuyu doğru yere açın, Forum kurallarını gözden geçirin.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar merhaba pc de işletim sistemim windows 10(32bit) telefonumda iphone 6 12.4.3 sürüm mevcut . Fakat hiç bir şekilde telefonumu bilgisayar görmüyor. (Itunes dahil) sarj oluyor fakat fotoğraflara da erişemiyorum. Kardeşimdede aynı model telefon var onda hiç bir sıkıntı olmuyor. Bilgisayar hemen görüyor. Sorun ne olabilir.

Edit: konuyu yardım bölümüne açmak istemiştim beceremedim , kusura bakmayın
Telefondan: Ayarlar -> Genel -> Sıfırla -> Konum ve Gizliliği Sıfırla

Bunu yaptıktan sonra telefonu pcye bağla, telefon ekranına iki seçenek gelecek, “Güven”e tıkla bağlanması gerekir.

Yine de olmazsa ve bu yazı gelmezse bilgisayardan iTunesi kaldır, pc yi kapatıp aç ve tekrar iTunesi kur muhtemelen düzelecektir.

Darkness181

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Telefondan: Ayarlar -> Genel -> Sıfırla -> Konum ve Gizliliği Sıfırla

Bunu yaptıktan sonra telefonu pcye bağla, telefon ekranına iki seçenek gelecek, “Güven”e tıkla bağlanması gerekir.

Yine de olmazsa ve bu yazı gelmezse bilgisayardan iTunesi kaldır, pc yi kapatıp aç ve tekrar iTunesi kur muhtemelen düzelecektir.
Denedim olmuyor.gizlilik ve konum ayarlarını sıfırlayıp yeniden başlattım güven diye bir seçenek gelmedi hiç. Driverlerde güncel çözüm bulamıyorum

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Denedim olmuyor.gizlilik ve konum ayarlarını sıfırlayıp yeniden başlattım güven diye bir seçenek gelmedi hiç. Driverlerde güncel çözüm bulamıyorum
iTunesi tekrar kaldır, windows 10 kullanıyorsan eğer Microsoft Mağazadan değil de direkt exe kurulum versiyonunu indir ve onu kur, usb 3.0 port kullanıyorsan 2.0 portunu dene.

Tips
Tips
Üst Alt