Neler yeni

Betelguese(Tek tıkla Odyyseyra1n kurulumu-Sadece macOS)

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Betelguese uygulamasına merhaba diyin.
iOS12-14 sürümleri için macOS uyumlu tek tıkla OdyyseyRa1n kurulumu.

Tek yapmanız gereken. Betelgueseyi indirmek ve checkra1n ile jailbreak yapıp usb ile bilgisayara bağlayıp install odyyseyra1n butonuna basmanız.

OdyyseyRa1n kullanmanız durumunda restart durumunda bilgisayar elinizin altında olmadığı zaman checkra1n ile Odyysey veya Taurine jailbreakleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

İndirme Linki:
90A309AB-9702-4375-9F38-F958E092EE2B.png

Uygulama Windows veya linux desteklememektedir.

Ercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
tüm sürümleride destekliyormu hocam 14 .14.4 vs

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bu yeni çıkan Taurine'i destekliyor mu? iOS 14.1 iphone 11 için soruyorum.

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ne işe yaradığını düşünüyorum dünden beri youtubedan yabancı videolara da bakıyorum hiçbir şey anlamadım. Şu anda cihazımda taurine jb kullanıyorum. Checkra1n ile alakam yok yani. Checkra1n gibi macten direk cihazı bağlayıp taurine jb yapabiliyor muyum bu şekilde kullanım sağlıyor mu?

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ne işe yaradığını düşünüyorum dünden beri youtubedan yabancı videolara da bakıyorum hiçbir şey anlamadım. Şu anda cihazımda taurine jb kullanıyorum. Checkra1n ile alakam yok yani. Checkra1n gibi macten direk cihazı bağlayıp taurine jb yapabiliyor muyum bu şekilde kullanım sağlıyor mu?
Checkra1n kurarsan normalde girip install cydia yapıyorsun. İşte onu yapmadan bu işlemi yaparsan sileo ve libhooker yüklenir. Böylece yeniden başlatmada elinin altında bilgisayar yoksa taurine ya da odyysey hangisi ios sürümünle uyumluysa oradan jailbreak yapabilirsin checkra1n üstüne. Hiçbir şekilde kurduğun tweakler zarar görmez. Daha sonra yine istersen checkra1nle jailbreak yapabilirsin.

ergin21

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (4.Nesil)
install odysseyra1n yazısı aktif olmuyor

Tips
Tips
Üst Alt