Neler yeni

Batarya çok hızlı bitiyor

HashMettLee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Sanırım psikolojik ama jb’den sonra bataryam daha hızlı bitiyormuş gibi geldi. Şöyle bir şey de var ki batarya sağlığım 68 de. Ama 1 günü rahatlıkla çıkarıyordum günde 4-5 saat kullanım ile. Ama şimdi bazen durduk yere hızlı da bitebiliyor yavaş da. Anlayamadım. Ben de bu soruna çözüm bulmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj düzenlendi:

Şu anda jb yüklü isterseniz tweakların listesini paylaşabilirim.

Cihaz
iPhone X
Sürüm
14.4.1

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
68 mi ne yaptınız 80 de değiştirmeniz gereken bir pil söz konusu iyi bile dayanıyormuş hızlı bitmesini sağlayan tweak kullanıyorsunuzdur muhakkak en yakın zaman da pili değiştirmeniz çok doğru bir karar olur

HashMettLee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
68 mi ne yaptınız 80 de değiştirmeniz gereken bir pil söz konusu iyi bile dayanıyormuş hızlı bitmesini sağlayan tweak kullanıyorsunuzdur muhakkak en yakın zaman da pili değiştirmeniz çok doğru bir karar olur
Biliyorum. Şu an telefon çok lazım bana o yüzden göndermiyoeum. En yakın zamande değiltirixem ama dediğim gibi bir tweak yüzünden mi böyle oluyoe anlamadım.

acarsoygroup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
İphone 11 iOS 14.3 daha yeni sıfır aldım cihazı unc0ver ile jailbreak yaptım ama şarzım çok hızlı bitiyor jailbreakden önce çok iyiydi ama jailbreakden sonra aşırı hızlı bitmeye başladı ekran görüntülerini ekledim hangi tweak batarya tüketimine neden oluyor acaba bilen varsa destek olabilir mi

Ekli dosyalar

Moderatör tarafından düzenlendi:

HashMettLee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
İphone 11 iOS 14.3 daha yeni sıfır aldım cihazı unc0ver ile jailbreak yaptım ama şarzım çok hızlı bitiyor jailbreakden önce çok iyiydi ama jailbreakden sonra aşırı hızlı bitmeye başladı ekran görüntülerini ekledim hangi tweak batarya tüketimine neden oluyor acaba bilen varsa destek olabilir mi 🙏
Powerloghelper diye bir tweak var onu yüklersen belki düzelebilir reposunu bilmiyorum internetten hemen bulabilirsib

acarsoygroup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Powerloghelper diye bir tweak var onu yüklersen belki düzelebilir reposunu bilmiyorum internetten hemen bulabilirsib
Teşekkür ederim deneyeyim bi bakim. Eğer farklı bir tespiti olan var fikirlerinizi rica ederim
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

Bataryam tükenmeye devam ediyor destek olacak veya fikri olan var mı acaba 🙏

Son düzenleme:

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
hocam telefonla cumartesi bi tamirciye gidin. iki dk da degistirir. öyle günlerce bekleyecek bir işlem degil. ankarada balıkcıoglu işhanında tamirciler hemen yapar verir

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
unc0ver son sürüm kullanın, tweakleriniz güncel olsun.

Yalcin24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jb şarjı daha fazla tüketiyor bence de tabi yüklü olan tweaklere de bağlı

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
unc0ver şarjı biraz daha fazla yer.. en yakın zamanda pilinizi değiştirmek şart

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
unc0ver şarjı biraz daha fazla yer.. en yakın zamanda pilinizi değiştirmek şart
sanmam internette checkra1n vs unc0ver battery usage başlıklı videosunu seyrettim ikiside ortalama aynı tüketiyor stock'da ise yüzde 3 daha uzun gidiyor

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
sanmam internette checkra1n vs unc0ver battery usage başlıklı videosunu seyrettim ikiside ortalama aynı tüketiyor stock'da ise yüzde 3 daha uzun gidiyor
kullandım ikisinide ve ikisini kullanan bir çok kişi gördüm düşünceler bu yöndeydi o yüzden diyorum

Tips
Tips
Üst Alt