Neler yeni

Bağış ve Destek

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba jailbreaktr ailesi.

Birlikte yola çıktığımız zamandan bugüne kadar geçen süre boyunca ilkelerimiz doğrultusundan çıkmayarak, mevcut kütüphanemize hergün taze bilgiler ekleyerek, bulunduğumuz noktaya bizim yanımızda yürüdüğünüz için teşekkür ederiz.

Geçmişte yayınlanmış olan jailbreak araçları ve yöntemlerinde, tweak ve repo paylaşımlarında, tema oluşturma ve bilgilerini paylaşma konularında çalışmalarımızla an itibariyle 17000 üye, 9000 konu ve 120 000 mesaj barajlarına yaklaşmış bulunuyoruz. Bugünlere gelmemizde bizi taklit ederek ad ve markamızın reklamını yapan kişilere de ayrı bir teşekkürü borç bilirim. Unutmayalım: Taklitler asıllarını yaşatır.

Yayınlanmasını beklediğimiz yeni jailbreak haberlerinde ise hem sosyal medya platformlarından hem de sitemiz üzerinden olabildiğince gerçek bilgiler ile sizleri aydınlatmaya devam etmekteyiz.

Sitemiz kurulduğu günden bugüne kadar ilk temel kuralımız olabildiğince büyük, samimi ve güzel bir aile kurmaktır. Bu ailenin rahat bir şekilde sitemizde konaklaması için reklamdan uzak, olabildiğince ücretsiz içerik ve hizmet oluşturarak forum temellerini sağlamlaştırdık.

Ailemiz büyüdükçe masraflarımız da arttı ve çorbada katkısı olmak isteyenler için bağış sistemini temel alarak gönülden geldiğince bütçe ile orantılı olarak sizlerin de katkılarını beklemekteyiz. Bugünlerde yayınlanması beklenilen jailbreak haberleri öncesinde desteklerinizi bekler iyi forumlar dileriz.

Ziraat Bankası

• Ad Soyad: Yusuf Tayyip Özgül​
  • IBAN No: TR 640001002504827596205003​

YapıKredi Bankası

• Ad Soyad: Murat Kurt​
  • IBAN No: TR 800006701000000045153904​

Yönetim
YALUGA

Son düzenleme:

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Para gönderemeyecek durumda olanlara ufak öneri sunmak isterim. Siteye girerken eğer varsa, reklam engelleyicileri kapatabilirler.

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
17bini geçtimde... 16 bin üyeden herkes ;

Herkes 50 kuruş bağış yapsa

(16000x0,50= 8000bin lira)

bağış olur..

* 1 tane iphone ortalama 4000-12000TL arası

* 1 tane Tweak 0,50 - 3.99$ arası

Sonuçta geri dönen bağışlar...

İyi Forumlar

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Para gönderemeyenlere ufak öneri sunmak isterim. Siteye girerken reklam engelleyicileri kapatabilirler. En azından reklamlara tıklayanların minik bir katkısı olacağını düşünüyorum.
Öyle bi hata yapmayalım lütfen. Yoksa aylık gelen 3,5 kuruştanda oluruz 😂 Reklam engelleyici kapatabilirsiniz ama tıklama yapamayalım aksi takdirde google hesabımızı askıya alır veya tamamen kapatabilir. Senin ne demek istediğini anladım ama üyelerimiz bunu tıklayalım olarak anlayabilir

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Pamuk eller ceblere beyler emek para ister
Mesaj düzenlendi:

Benden 49’9 TL
Mesaj düzenlendi:

Ses seda yok pamuk eller ceplere beyler ve bayanlar Jailbreak tr sitesi hizmet vermesi güzel birşey yaşatmak gerek katkıda bulunmak bizlere yakışır saygılarla

Son düzenleme:

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bağış yap, forumumuz, ilelebet yaşasın. Ben yaptım vicdanen rahatım, hadi sizde yapın. Herşey için teşekkürler, iyiki varsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Seve seve kardeşim, ne sorunlar yaşadım, geceli gündüzlü strese sokan sorunlar yaşadım, forum sayesinde çözüme kavuşmayan sorunum olmadı, Maşallah ve Emeğinize sağlık..

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@ugacomtr @efsane
Tapatalktan giriyorum, hesap no’ları resimdeki gibi gözüküyor, 8203 rakamları dahilmi acaba..

Brcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Bu site bana bir çok konuda yardımcı oldu. Eminim ki çok kişiye de çok konuda destek oldu.
Çorbada elbette tuzumuz olmalı..
Haftasonu olması sebebi ile pazartesi destekte bulunacağım.
Saygılar.

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Bu sitede binlerce kişi var 5 veya 6 kişimi katıldı bahiş işine bi tweaks için sahte Paypal hesabi için envahi duruma girip para vermek için elin sünnetsizine herşeyi yapan kişiler nerdesiniz
Mesaj düzenlendi:

Biz müslümanız müslüman yardımlaşması sever

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aslında herkes 1 tl bağışlasa dünya para eder ve forumun bir ihtiyacı karşılanır. Tabiki kimse vermek zorunda değil, bu gönül işi.. Lütfen yanlışta anlamayın beni, ne site kurucusuyla nede moderatör arkadaşlarla forum dışında tanışmışlığım yok. Düşünüyorumda yöneticiler hiç beklentisiz bağış içinde yardımınızı bekleriz dese yanlış anlaşılma durumunuda düşündükleri için biraz çekinecekler, arkadaşların “menfaai para istiyorlar” diye düşünecekleri için.. O yüzden sadece imkanı zamanı olan 50 krş-1 tl gönderse hesapta birikip değerlendirilir. Eminim hepimiz samimiyetlerinden ötürü yönetici arkadaşların art niyet ve menfaat taşımadıklarını gördük artık. Yoksa hiç karşılıksız @Kenan___ bana gece 02:00’de succession sorunumu çözmez, @efsane ve @yusuf.ozgul her sorunumda çözüme yönlendirmez, @murat kardeşimde kararsız kaldığım konularda doğru yolu göstermezdi.. Hepsi değerli bu forumdaki insanların, yardımlaşmak forumca çok güzel.. Kusura bakmayın sebepsiz yazdıklarım için, herkese iyi forumlar diliyorum..

Tips
Tips
Üst Alt