Neler yeni

Background mod için tweak var mı?

rotax33

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar günaydın cümleten arka planda güncel uygulamayı açık tutan tweak var mi? 11.4

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Fix olan uygulamayı bulamıyorum nerede bulabilirim? Resim ekledim bu şekilde çalışmıyor çünkü

Verdiğim linkte WatchDogLite Fix bulunuyor.
Safari ile aç indirip Filza'ya aktar ve Filza üzerinden kur.

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Teşekkürler kurdum deniyorum, öneri mod var mı? Şu seçeneklerde
Prevent Suspension, normalde de arka planda çalışabilen uygulamaların hiçbir şekilde durmamasını sağlıyor.Keep in Foreground ise arka planda çalışma özelliği olmayan uygulamaları, sanki şu anda o uygulamayı kullanıyormuşsun gibi aktif halde arka planda tutmaya yarıyor.

Yani arka plana aldığında çalışmayı kesen bir uygulamada kullanacaksan, Keep in Foreground'u tercih et.

rotax33

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Prevent Suspension, normalde de arka planda çalışabilen uygulamaların hiçbir şekilde durmamasını sağlıyor.Keep in Foreground ise arka planda çalışma özelliği olmayan uygulamaları, sanki şu anda o uygulamayı kullanıyormuşsun gibi aktif halde arka planda tutmaya yarıyor.

Yani arka plana aldığında çalışmayı kesen bir uygulamada kullanacaksan, Keep in Foreground'u tercih et.
Deniyorum ama olmuyor maalesef

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Deniyorum ama olmuyor maalesef
Bu tweak ile ilgili fazla bilgim yok.Üstte yazan arkadaşlar çalıştığını söylemişler ben de bulup linkini verdim.Ayarladıktan sonra respring yapman gerekiyor olabilir.Respring yapıp tekrar dene.

rotax33

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Muhtemelen çalışmama sebebi oyunun online olmasıdır başka uygulamada denicem birazdan
Mesaj düzenlendi:

Yukardaki tweaki + bu Tweak “WatchDogLite Fix” IOS 11” kurman lazım
Kurdum gene olmuyor hiç bir uygulamada resping yaptım

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt