Neler yeni

Asphalt 9 çıktı!

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Real Racing 3 görüntü kalitesi bakımından efsaneydi. Sanki PC’de oynuyor gibiydim. Asphalt 8’de bana göre çok kötüydü, 3-5 sene önceki grafikler gibiydi ama çok da oynanan bir oyundu. Nedense bir türlü sevemedim.

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Real Racing 3 görüntü kalitesi bakımından efsaneydi. Sanki PC’de oynuyor gibiydim. Asphalt 8’de bana göre çok kötüydü, 3-5 sene önceki grafikler gibiydi ama çok da oynanan bir oyundu. Nedense bir türlü sevemedim.
Birisi serbest stil yarışı diğeri ise profesyonel pist yarışı karşılaştırmak pek mantıklı değil, ama ikisinide araba oyunu olarak ele alırsak Real Racing 3, Asphalt 8 e göre daha kurallara uyulmasını gerektiren bir oyun, sadece yarışmak isteyenler Real racing 3 ü tercih etmeyecektir, o yüzden asphaltın oynayanı çok diyebiliriz.
Grafik kalitesine gelirsek geliştiricilerine bakmamız yeterli ea games ile gameloftu karşılaştıramayız ama asphalt 8 inde grafikleri gayet tatmin edici, app Storun sayılı grafiği iyi olan oyunlarından.
Ve konumuz asphalt 9 görüldüğü gibi...
Şuan asphalt 9 çıktı grafikleri Harika ötesi indirip denemelisin
Aslında yeni çıkmadı yanılmıyorsam Nisan aylarında çıktı ama Türkiye mağazasına temmuzda geldi

OkkoOkan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Ban yemişim arkadaşlar banı kaldırmaya yarayan 1 tweak varmı

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Hile Substrate güncellenmediği için bende hata verdi. Fakat oyunun içinden nitroyu full yapabiliyorsunuz.

teober71

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hile Substrate güncellenmediği için bende hata verdi. Fakat oyunun içinden nitroyu full yapabiliyorsunuz.
Xarold hileyi yukledim ama dikkat yazisi cikiyor oyun baslarken altta tek secenek var u ile baslayan ona basinca oyundan atiyor hile bende calismadi 6 plus 9.3.3 jbli

ahmet123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 3G
Byler hilesi çalışıyor mu deneyen bilgi verebilir mi

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hileyi merak eden arkadaşlar link bu: