Neler yeni

Artık Reklamlara Son!!

Atakan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
AŞAĞIDAKİ AYARLARI UYGULAYARAK HİÇBİR UYGULAMADAN REKLAM ALMAYACAKSINIZ

Adguard uzun zamandır reklam engelleme eklentileri ve programları yapmaktaydı. Buna bir yenisi olarak geçen yıl DNS hizmetinide ekledi.

Standart DNS; reklam ve zararlı yazılım bulunan siteleri engellerken gizliliğinizide korur.
176.103.130.130
176.103.130.131

Aile korumalı DNS; standart korumaya ek olarak google üzerinde güvenli aramayı sağlar ve müstehcen içerikleri engeller.
176.103.130.132
176.103.130.134

Kullanımı;
*Reklamlar diskde, tarayıcı önbelleğinde olduğundan geçmişi ve çerezlerinizi tamamen silin. Bunun için ccleaner tarzı programları kullanabilirsiniz...
*Tüm reklam engelleyici eklentileri kaldırın adblock, ublock...vb.
*Son olarak DNS adresinizi değiştirin işlem tamamdır.

Standart ve aile korumalı olarak sunulan 2 seçeneğin artı ve eksi yönlerini sizler için inceledim...

Öncelikle birkaç tane eksi yönü var bunları açıklayıp neler yapabileceğimize bakalım,
-Tüm sitelerdeki reklamları engelliyor bu sebeple reklamlardan gelir sağlayan sitelerde bu gelirinden mahrum kalıyor yani dışlama listesi yok.
-Aile koruması, yandex arama motoru üzerinden yapılan bazı müstehcen içerikleri engellemeyebiliyor.
-Google ve Youtube ana sayfa, reklamlarını kısmen engelliyor çünkü bunlar büyük şirketler.
Google ana sayfa üzerindeki sponsorlu reklamlar, genelde ürün satın almak için (ör: cep telefonu) arama yaptığınızda karşınıza çıkar.
Mozilla dışındaki tarayıcılarda reklamın sadece bağlantısını kesiyor. Güvenlik ve gizlilik ayarlarından yapılandırın...

ÖRNEĞİN:+Bazı sayfalarda reklam engelleyiciyi kapatın uyarısından kurtulacaksınız.Güle güle kullanın

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu Öneriniz pc için mi mobil için mi ? Denedniz mi sonuç nasıl ?

Atakan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
Mobil için bizzat kendim kullanıyorum

ShekiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Safaride çalışıyor mu hocam ?

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hücreselde işe yaramıyor

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar AppStore’dan adguard pro alındığı taktirde kullanım süremiz ömür boyu mu oluyor ? 1 yıllık mi ? Açıklama bölümünde bu konuya değinilmemiş.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar AppStore’dan adguard pro alındığı taktirde kullanım süremiz ömür boyu mu oluyor ? 1 yıllık mi ? Açıklama bölümünde bu konuya değinilmemiş.
Ömür boyu olur. Satın alım da abonelik vs diye belirtmiyor.

nadir3391

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
en güzel reklam engelleme programı. yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. filtrelerden bir kaçını aktif edince reklam kesinlikle çıkmıyor.

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Pro’sunu satın aldım yine hem safari hemde uygulama’larda banners çıkıyor

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Pro’sunu satın aldım yine hem safari hemde uygulama’larda banners çıkıyor
VPN olarak açmanız lazım.
Ek olarak forumda reklamları açık bırakırsanız bize katkı sağlarsınız. Forum giderlerine katkıda bulunmak için reklamlarımız var ☺☺

Tips
Tips
Üst Alt