Neler yeni

Arkadaşlar rings of anarchy oyununun .ipa sını bulmamız mümkünmü

tetikci006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kusura bakmayın arkadaşlar Konuyu nereye açacağımı bulamadım Rings of anarchy oyununun .ipa sını bulabilecek varmı eski sürüm olursa çok iyi olur

darkhopess

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kusura bakmayın arkadaşlar Konuyu nereye açacağımı bulamadım Rings of anarchy oyununun .ipa sını bulabilecek varmı eski sürüm olursa çok iyi olur
Oyun zaten App Store’de mevcut. Eğer telefonda Jailbreak varsa «AppStore++» tweak’i ile sürüm düşürerek telefonuna kurabilirsin. Eğer oyunun sürümünü düşüremiyorum, eski sürümler AppStore’de gözükmüyor diyorsan “Manual Install (Advanced)” seçeneğiyle açılan “Mixrank” sayfasından indirmek istediğin sürümün “build” numarasını kopyalayıp sayfayı kapattıktan sonra açılan pencereye yapıştırarak indirebilirsin. İnternette oyunun ipasını aramak yerine bu yöntemi kullanmak işini daha da kolaylaştıracaktır. Tabii eğer Jailbreak varsa 😊

tetikci006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Oyun zaten App Store’de mevcut. Eğer telefonda Jailbreak varsa «AppStore++» tweak’i ile sürüm düşürerek telefonuna kurabilirsin. Eğer oyunun sürümünü düşüremiyorum, eski sürümler AppStore’de gözükmüyor diyorsan “Manual Install (Advanced)” seçeneğiyle açılan “Mixrank” sayfasından indirmek istediğin sürümün “build” numarasını kopyalayıp sayfayı kapattıktan sonra açılan pencereye yapıştırarak indirebilirsin. İnternette oyunun ipasını aramak yerine bu yöntemi kullanmak işini daha da kolaylaştıracaktır. Tabii eğer Jailbreak varsa 😊
Değerli cevabınız için çok teşekkür ederim cihazım jealbeakasız appstoredaki sürümde bir problem var oyuna giriş sağlayamıyoruz eski sürüm indirebilen bir arkadaş varmı diye açmıştım internette bulamadım

darkhopess

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Değerli cevabınız için çok teşekkür ederim cihazım jealbeakasız appstoredaki sürümde bir problem var oyuna giriş sağlayamıyoruz eski sürüm indirebilen bir arkadaş varmı diye açmıştım internette bulamadım
Rica ederim, ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Evet dediğiniz gibi ben de kontrol ettim, AppStore’de ki son sürüm de oyuna giriş yapılamıyor. Eğer eski sürümünü bulabilirsem burada paylaşacağım.

Bu arada ben az önce eski bir sürümünü indirip oyuna giriş yapmayı denedim yalnız oyun yeni sürümü indirmeden oyuna giriş yapmaya izin vermiyor. Yani oyunun eski bir sürümünün ipasını bulsanız dahi oyun sunucu üzerinden eski sürüm olduğunu algılayıp, yeni sürüme yönlendiriyor.

Bu yüzden yapabilecek bir şey kalmıyor, tek çözüm oyunun geliştiricisinin yeni bir sürüm yayınlayarak bu sorunu çözmesi gerekiyor.

1F0D7612-6CD5-433A-A631-7C6D8B6918B2.png

Son düzenleme:

tetikci006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çok teşekkür ederim denemediğim tek bu yöntem kalmıştı emeğin için çok çok teşekkür ederim güncelleme beklicez artık

darkhopess

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Çok teşekkür ederim denemediğim tek bu yöntem kalmıştı emeğin için çok çok teşekkür ederim güncelleme beklicez artık
Rica ederim, önemli değil. Her zaman elimden geldiğince yardımcı olurum. Evet mecburen tek çare olan yeni güncellemeyi beklemeniz gerekiyor. Umarım oyuna giriş sorunu bir an önce düzeltilir. İyi forumlar 😊

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Günün nezaket ödülü siz değerli iki üyemize taktim edip ufak bir bilgilendirme yapmak istiyorum :) Bu tarz oyunlarda @ThePolice arkadaşımızın da karşılaştığı gibi oyunun sürüm kontrolü ardından minimum sürüm ihtiyacını karşılamıyor ise sunucuya bağlanmanıza izin vermez bazı durumlarda ipa içerisinden sürüm bilgisi modlanırsa bu sorun aşılabiliyor ayrıca @tetikci006 arkadaşımızın isteği üzerine bir ipa bulup verilseydi de uygulama yüklense dahi açılmayacaktı çünkü uygulamaya girilmek istendiğinde kimlik kontrolü yapacak ve adına imzalandığı hesap ile, açılmak istendiği cihaz eşleşmediği için başlangıçta ipa sahibinin kullanıcı hesabını isteyecekti. Bunu aşmanında tek yolu maalesef ipanın kırılmasıdır. Bu da beraberinde AppSync tweaki gerektirir. :okay:

tetikci006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bilgilendirmeniz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim. Konuyla ilgili yöneticiyle iletişim kurdum bu hafta içinde bir ios giriş problemi güncellemesi gelecekmiş.tekrar teşekkürler iyi forumlar

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Dostum bu konuyu birax açarmısın nasil yaptığını bende aradığım ipalari bulamiyorum bu yöntemi appstordamı yapıyorsun tam olarak anlamadim

Tips
Tips
Üst Alt