Neler yeni

Arkadaşlar ipad mini3 jailbreak yapmam lazım yardımcı olurmusunuz Beylikdüzü civarı yardımcı olurmusunuz

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

dmxyakup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 3
İpad3 mini icloudu unuttuğumuz için jailbreak yaparak apple car play de kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
merhabalar. fatura var mı... yoksa sorun.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İpad3 mini icloudu unuttuğumuz için jailbreak yaparak apple car play de kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz
İpad versiyonunuz kaç bilmiyorum ama ios 12 için Öncelikle bilgisayar şart ve 1 adet usb bellek gerekir(en az 256mb),

checkra1n ile cihaza jb yapman gerek sonra Gsmatoztool dan iremovetool u indir. (Checkra1n jb yapabilmen için program yol gösterir sana.)

O araç ile icloud ekranını atlatabilirsin. Sim kart ve icloud harici tüm özellikler çalışır. AppStore dahil.

Cihazın her kapanmasında usb ye yüklenen checkra1n ile aynı işlemi yapman gerek.
Pil yüzdesini ayarlayıp Sahte Kapanma yapmak için sentinel tweakı yüklersen cihaz belirlediğin pil seviyesinde ekran kapatır. Şarja takınca kaldığı yerden devam eder.

———

İos 9 için passfab vardı icloud u direk atlayan onu bulup denemen lazım (programindircafe de vardı galiba)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

dmxyakup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 3
hocam jailbreak ten bahsediyorum sen fatura diyorsun faturamı kalır 10 seneyi geçmiş cihazın😀
Mesaj düzenlendi:

eyv hocam aydınlatıcı olmuş ama sanırım bukadarını yapmak baya bi sıkıntı bnm için biraz bakındım çözemedim belki çözebilen bi arkadaş bulurum diye arayıştayım umarım aradığımı bulurum ipad3 mini 10-15 senelik bi cihaz

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
fatura yoksa applede açtıramazsın zaten diğer yöntemleri de sitemizde bulamazsın. iyi forumlar.

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt