Neler yeni

Arkadaş Bul sahte konum tweak

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar arkadaş buldan beni istediğim yetde gösterebileceğim, tabikide beni gören diğer kişilerin de beni istediğim yerde gösterebilecek tweak arıyorum. Aklocationx önermeyin geçen gün o tweak e birşey oldu patladım. Doğru çalışmadı. Güvenilir tweak önerilerinizi bekliyorum. iphone6. 12.4.6

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Relocate old.nepeta.me

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Relocate old.nepeta.me
Mükemmel bir program çok teşekkürler. Uzun süre kulağınızı çınlatabilirim :) Bir sorun yaşadınızmı eğer kullandıysanız ya da ben bir sorun yaşarmıyım acaba patlarmıyım yani ?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Şuana kadar hiç ihtiyacım olmadığı için kullanmadım. Geçenlerde bi bakayım BiP'ten sürpriz nokta için denedim ama bende çalışmadı. BiP'te koruması var sanırım.

kayagold

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Şuana kadar hiç ihtiyacım olmadığı için kullanmadım. Geçenlerde bi bakayım BiP'ten sürpriz nokta için denedim ama bende çalışmadı. BiP'te koruması var sanırım.
bip icin başka tweak varmı banada ihtiyac var :D

cemeren

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
LocationFaker X kullanıyorum ve kesinlikle öneririm hiçbir porblem yaşamadım şuana kadar.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
LocationFaker X kullanıyorum ve kesinlikle öneririm hiçbir porblem yaşamadım şuana kadar.
Ücretli diye biliyorum.. ücretsiz kullanımda seni okyanusun ortasında tutuyor.
GpsCheat var para istemez bişey istemez çok iyi çalışıyor ve seni belirlediğin metre içerisinde sürekli hareket ettiriyor.

Tips
Tips
Üst Alt