Neler yeni

Tweak AppSync Unified iOS11 için Güncellendi

gibilir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Appsync 9.0 bende çalışmadı. İpa yükleniyor ikon görüntüsü geliyor ancak ikona basınca uygulama açılıyor ve geri kapanıyor.

s333

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende de aynı sorun var 9 sürümünde gerçi 6.1 de aynı şekilde örn pc den yüklüyorum uygulama simgesine dokununca kapanıyor yardım edebilecek var mı

demduam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bende de aynı sorun var 9 sürümünde gerçi 6.1 de aynı şekilde örn pc den yüklüyorum uygulama simgesine dokununca kapanıyor yardım edebilecek var mı
Bende de ayni sorun var belki 20-30 tane crackli uygulama indirdim yüklüyorum telefona simge geliyor ama açılmıyor oyunlar ve uygulamalar telefon iPhone 7 Plus 11.1.1 ve appsync 9 yüklü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

s333

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende de ayni sorun var belki 20-30 tane crackli uygulama indirdim yüklüyorum telefona simge geliyor ama açılmıyor oyunlar ve uygulamalar telefon iPhone 7 Plus 11.1.1 ve appsync 9 yüklü

Tapatalk kullanarak iPhone X aracılığıyla gönderildi
Benim cihaz da iPhone X 11.1.2 bi usta yardımcı olaydı keşke

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
karen reposundan appinst i de yükleyerek Tweak installer ile ipa yüklemeyi dener misiniz?

demduam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
karen reposundan appinst i de yükleyerek Tweak installer ile ipa yüklemeyi dener misiniz?
Appinst yüklü sync de yüklü ama olmuyor açılmıyor iPhonecake den indirdiklerimizi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

s333

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Mesela ben appcake nin sitesinden pc ye ipa indiriyorum pphelper ile pc den yüklediklerim de ahnı şekil açılmıyor bu tweak installer pc için uygulama mı ipa yüklemek için

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Electra Tweak Yükleme Programı

buradaki programı bilgisayarınıza indirip telefonunuza da Appsync Unified+Appinst i kurduysanız, indirdiğiniz ipa da sorunsuzsa pc den yükleme yapabilirsiniz. Appcake ile yapamazsınız şu anda

Konusunu da açacağım ama biraz sürecek

s333

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Pc den deneyip yazıyorum
Mesaj düzenlendi:

pc den de bu şekilde yazıyor ama simge gelmiyor telefona yüklemiyor sanırsam

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
3. ipayı da sorunsuz yükledim. Nasıl yüklenir konusunu açıyorum birazdan..

s333

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
3. ipayı da sorunsuz yükledim. Nasıl yüklenir konusunu açıyorum birazdan..
yani wifi dan gördüğü garanti respring tuşuna bastığımda tweak intaller den cihaz respring oluyor ama fotoda da attığım yandaki yazılar çok hızlı geçiyor ve cihaz respring oluyor ama uygulama yok

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
yani wifi dan gördüğü garanti respring tuşuna bastığımda tweak intaller den cihaz respring oluyor ama fotoda da attığım yandaki yazılar çok hızlı geçiyor ve cihaz respring oluyor ama uygulama yok
Buradaki yazıların son kısmına dikkat edersen /electra/tweakinstaller/ konumunda gösterdiğin dosyayı bulamadığından yükleme yapamıyor. ipa nın olduğu klasörü kontrol edebilir misin? Doğru yer mi?
1520280931348.png

gibilir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Puffin Browser Pro.ipa does not exist yazıyor yüklemiyor bende de aynı
Mesaj düzenlendi:

ok winscp ile telefona bağlanıp ana kökteki electraya girip içine tweakinstaller klasörü oluşturup ipaları bu klasöre atmamız gerekiyor. Ancak ipa yüklenince yine açılmıyor appsync de sıkıntı var sanırım bende çalışmıyor cihaz iphone 6 64 gb

Son düzenleme:

s333

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Buradaki yazıların son kısmına dikkat edersen /electra/tweakinstaller/ konumunda gösterdiğin dosyayı bulamadığından yükleme yapamıyor. ipa nın olduğu klasörü kontrol edebilir misin? Doğru yer mi?
Ekli dosyayı görüntüle 2046
ben pc de D:\3\ipa\ipa bu yoldan seçiyorum ipa yı sizin yazdığınız electra/tweakinstaller klasörü sanırım cihazın içinde

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X

buradaki ipa yı indirip kurmayı dener misniz? Bunu ben kurdum ve sorunsuz çalıştı

gibilir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Önemli olan APPsync 9.0 çalışıyor mu ben çalşıtıramadım bir türlü ipa yüklenior ama açılmıyor geri kapanıyor bunun çözümü var mı

s333

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

buradaki ipa yı indirip kurmayı dener misniz? Bunu ben kurdum ve sorunsuz çalıştı
bakın pc de masaüstüne indirdim sizin dediğiniz ipa yı sonuç bu

Ekli dosyalar

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
programı klasöre çıkartıp mı yükleme yapmayı dener misniiz? direk rar veya zip içerisinden çalıştırıyorsunuz sanırım.

Tips
Tips
Üst Alt