Neler yeni

AppStore uygulama güncellenmiyor, yüklenmiyor.

onurtest

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar merhaba, bir sorunum var. Bu uygulamanın daha eski bir sürümü indirilsin mi? diye bir pencere karşıma çıkıyor instagramı veya başka bir uygulamayı güncellemeye çalıştığımda. Keza yeni bir uygulama yüklemeye çalıştığımda da yüklemiyor, hiçbir hata da vermiyor, uygulamadan atmıyor. İndir diyorum, herhangi bir tepki yok. IOS 11.3.1 versiyonunu kullanıyorum fakat uygulamalar artık ios 12 istiyor. Bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Bu uygulamaları yüklemenin kolay yolu var mı? Yoksa iso u güncellemem şart mı? Jailbreak i kaybedeceğim gibi gözüküyor :) Yardımlarınızı bekliyorum.

Telefonunda olmayıp yeni yüklemeye çalıştığım hiçbir uygulama inmiyor. MacFit uygulamasını indirmem gerekiyor fakat böyle bir sorunla karşı karşıyayım.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar merhaba, bir sorunum var. Bu uygulamanın daha eski bir sürümü indirilsin mi? diye bir pencere karşıma çıkıyor instagramı veya başka bir uygulamayı güncellemeye çalıştığımda. Keza yeni bir uygulama yüklemeye çalıştığımda da yüklemiyor, hiçbir hata da vermiyor, uygulamadan atmıyor. İndir diyorum, herhangi bir tepki yok. IOS 11.3.1 versiyonunu kullanıyorum fakat uygulamalar artık ios 12 istiyor. Bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Bu uygulamaları yüklemenin kolay yolu var mı? Yoksa iso u güncellemem şart mı? Jailbreak i kaybedeceğim gibi gözüküyor :) Yardımlarınızı bekliyorum.

Telefonunda olmayıp yeni yüklemeye çalıştığım hiçbir uygulama inmiyor. MacFit uygulamasını indirmem gerekiyor fakat böyle bir sorunla karşı karşıyayım.
O bendede oluyor 11.4.1
Boş ver güncelleme kalsın boş ver bi zarar Yok

onurtest

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
O bendede oluyor 11.4.1
Boş ver güncelleme kalsın boş ver bi zarar Yok
Hocam ama yeni uygulamaları yükleyemiyorum. Spora başlayacağım ve macfit uygulamasını yüklemem gerekiyor. Bundan ötürü bu sorunu halletmem lazım. Ben de başlarda önceki uygulamaların güncellemelerini takmamıştım ama zorunlu olarak bu macfit i yükleme mecburiyetindeyim :)
Mesaj düzenlendi:

Eğer Appstore'un Ülke Ayarlarını Değiştirdiysen Ayarlar>itunes ve appstore> Çıkış Yap> Sonra Yeniden Aynı Hesabının Şifresini Ve Mailini Yaz Appstore'a Girmeden Önce Bi Respring Ya da Restart At Cihaza Büyük İhtimalle Sorun Giderilir Bendede Olmuştu Zaten :)
Deneyeceğim
Edit: Denedim, artık giriş yapamıyorum da :D Çıkış yapıp ardından reset attım telefona. Daha sonrasında giriş yapmaya çalıştım ayarlardan, sürdür diyorum herhangi bir tepki yok. Appstore uygulamsaından giriş yapmaya çalıştım onda da giriş yapılamadı hatası vermeye başladı şimdi. Kısacası sürüm yükseltmek tek çözüm gibi duruyor. Bilemiyorum ya

Son düzenleme:

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
AppStore++ ile eski versiyonları indirmeyi dene

onurtest

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
AppStore++ ile eski versiyonları indirmeyi dene
Onu deneyecektim de hocam bu kez de appstore dan çıkış yaptığım için artık giriş bile yapamıyorum :d:D:D Çok değişik olaylar yaşamaya başladım. Reset attım yine giriş yapamıyorum id ve şifreyi doğru yazıyorum. Pc den giriş yaptığımda oluyor fakat telefondan giriş yapılamadı diye uyarı alıyorum her dakika

Tips
Tips
Üst Alt