Neler yeni

Çözüldü AppStore Parmak İzi

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hayırlı geceler herkese. Kanser bi sorunla karşı karşıyayım. AppStore dan bir şey indirdiğimde parmak izi çıkmıyor, şifre girin kısmı geliyor. Touch ID ve parola kısmında aktif sorma, icloud çık-gir de yaptım fakat hiçbir indirmede parmak izi ile yükle çıkmıyor. Nasıl düzeltirim?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hayırlı geceler herkese. Kanser bi sorunla karşı karşıyayım. AppStore dan bir şey indirdiğimde parmak izi çıkmıyor, şifre girin kısmı geliyor. Touch ID ve parola kısmında aktif sorma, icloud çık-gir de yaptım fakat hiçbir indirmede parmak izi ile yükle çıkmıyor. Nasıl düzeltirim?
Touch id ayarlarında itunes ve Appstore için kullan seçeneği olmalı aktif mi?

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Touch id ayarlarında itunes ve Appstore için kullan seçeneği olmalı aktif mi?
Dediğim gibi o seçenek zaten aktif. Birkaç kere aç-kapa yapıp aktif ettim yine olmadı.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Touch id etkileyecek bir tweak yüklümü cihazda ?

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Touch id etkileyecek bir tweak yüklümü cihazda ?
Hayır değil. Locallapstore yüklü, ondan olabilir mi diyeceğim de eskiden böyle sorun yoktu bu tweak yüklü iken bile.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Parmak izini silip yeniden parmak izi tanımlayıp app store de denermisin

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Parmak izini silip yeniden parmak izi tanımlayıp app store de denermisin
Olmuyor ya :( Jailbreaksiz halinde de ayni işlemleri denedim fayda etmedi. Nasıl düzelecek bu.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Olmuyor ya :( Jailbreaksiz halinde de ayni işlemleri denedim fayda etmedi. Nasıl düzelecek bu.
öncelikle parmak izini iTunes & AppStore’de kapat ve tekrar aç sonra Cihazı yeniden başlat , ikinci bir parmak izini ekle , birinci parmak izini sil ve cihazı yine yeniden başlat.. şimdi tekrar o son eklediğin parmak izini iTunes & AppStore için aktif et ve son kez cihazı yeniden başlat bir kontrol et oldumu diye

JailbreakTR

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ayarlardan itunes ve appstore altından satın alınanlar ve uygulama içi alımlar seçeneğinde15 dk sonra gereksin işaretleyip denermisin.

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
öncelikle parmak izini iTunes & AppStore’de kapat ve tekrar aç sonra Cihazı yeniden başlat , ikinci bir parmak izini ekle , birinci parmak izini sil ve cihazı yine yeniden başlat.. şimdi tekrar o son eklediğin parmak izini iTunes & AppStore için aktif et ve son kez cihazı yeniden başlat bir kontrol et oldumu diye

JailbreakTR
Dediğinizi yaptım hocam farklı bir şey oldu bu sefer. Ücretsiz öğeler için parola kaydedilsin mi diye sordu evet dedim, uygulama indire basıyorum yuvarlak dönüp sonra geri indir yazısı çıkıyor, indirme yapmıyor hiçbir uygulamada.
Mesaj düzenlendi:

Maalesef yine olmadı. Çok değişik bi sorun internette de böyle bir sorun yok gibi. Başka çözümü var mı?
Mesaj düzenlendi:

Bir sitede böyle bi yazı yazıyor: “Ayrıca yazılım güncellemesi sonrası App Store için parmak izi kaldırılabilir, tekrar aktifleştirmek için yine yukarıdaki adımları yapabilirsiniz. App Store için parmak izini aktifleştirdiyseniz ve bir süre sonra parmak izi sormamaya başlarsa bunun sebebi arada gelen yazılım güncellemeleridir.”
Şimdi benim update yapmam mı lazım ? Önceden böyle bir sorun yoktu ve jailbreak var cihazda o da gider eğer update yaparsam.

Son düzenleme:

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
aynı sorun bende de var jailbreak yüzünden

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
1129011E134D9-2CF7-4946-919D-59D06D0CADEF.png
Ayarlar bu şekilde iken indire basıyorum, 1 saniye yuvarlak dönüyor ardından yine indir yazısı çıkıyor. Böyle olunca da indirme yapmıyor. Parmak izini aktif yaparsam da sürekli şifre soruyor öyle indiriyor, Parmak İzi sormuyor.
Mesaj düzenlendi:

aynı sorun bende de var jailbreak yüzünden
Arkadaşımda da jailbreak var fakat ondan böyle bir sorun yok. Eskiden bende de yoktu.

Ekli dosyalar

aliuluer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
(Güncel)

Succession sonrası indirme yapamıyorum... :(((

Tips
Tips
Üst Alt