Neler yeni

Apple’a İmzaları Açtırma Kampanyası?

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar JailbreakTR ailesi ;

Hatırlıyorsanız 11 Ocak 2018 tarihinde Apple, nedenini bilmediğimiz bir şekilde kapalı imzaları kısa süreliğine açıp sonrasında kapatmıştı. Bu olaydan önce açılacağına dair söylemler çok azdı. Haliyle çoğunluk kesim kaçırmış oldu. (Ben de dahil..)

Yetkililer dahil herkese sorum şudur ;
Apple’ın imzaları tekrar açması için change.org adresi üzerinden imza kampanyası başlatabilir miyiz?

Her türlü destek çıkarım. Şansımızı denememiz gerekiyor diye düşünüyorum.

D

dreguleryuz

Guest
Merhabalar JailbreakTR ailesi ;

Hatırlıyorsanız 11 Ocak 2018 tarihinde Apple, nedenini bilmediğimiz bir şekilde kapalı imzaları kısa süreliğine açıp sonrasında kapatmıştı. Bu olaydan önce açılacağına dair söylemler çok azdı. Haliyle çoğunluk kesim kaçırmış oldu. (Ben de dahil..)

Yetkililer dahil herkese sorum şudur ;
Apple’ın imzaları tekrar açması için change.org adresi üzerinden imza kampanyası başlatabilir miyiz?

Her türlü destek çıkarım. Şansımızı denememiz gerekiyor diye düşünüyorum.
Ben varım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Her zaman desteklerim ve imza veririm, lakin bu ayın 12'sini beklemekte fayda var. Yeni sürüm yayınlanırsa 11.4.1 için jailbreak ihtimali daha kuvvetli olacaktır. Belki de imzalara gerek kalmaz..

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bunun için imza kampanyası başlatılmış hatta 50 bin üzerinde imza toplanmıştı yanlış hatırlamıyorsam ama sonuç 11.4.1 den 11.3.1 e düşürebilme yine yok :Z

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bunun için imza kampanyası başlatılmış hatta 50 bin üzerinde imza toplanmıştı yanlış hatırlamıyorsam ama sonuç 11.4.1 den 11.3.1 e düşürebilme yine yok :Z
50 bini geçmişti. Apple asla imzaları açmaz. Adamların amacı bu zaten.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
5 kisiye gore 1 trilyonluk sirket imzami acicak yapmayin arkadaslar bunu bildiginiz halde hayla israrla yapiyorsunuz

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
5 kisiye gore 1 trilyonluk sirket imzami acicak yapmayin arkadaslar bunu bildiginiz halde hayla israrla yapiyorsunuz
Ortaya bir fikir sunup yalnızca tartışıyoruz. Israrla ne yapıyoruz acaba?

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ortaya bir fikir sunup yalnızca tartışıyoruz. Israrla ne yapıyoruz acaba?
Orda sorun yok kardeş en doğal hakkin bu ama bide şöyle bakalım olaya bunu yapmak için(olacak bişey değil ama)arkanda çok fazla insan toplusu olması gerek ha diyorsun ki jailbreaktrdekiler imza atar burdan bi 100kişi katilsin yine olacak iş değil daha çok insan toplusuna ihtiyaç var.Bu aralarda Amerikanın Turkiye ile arasinin iyi olmadigini da katarsan iş iyice karma karışik oluyor.Tabi bende isterim yarin uyandigimda jb li surumlerin imzasinin acik oldugunu goreyim ama malese mumkunati olmayan bisey apple kendi çikatlari icin calisan firma seni beni dusunmez

UMI_MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Orda sorun yok kardeş en doğal hakkin bu ama bide şöyle bakalım olaya bunu yapmak için(olacak bişey değil ama)arkanda çok fazla insan toplusu olması gerek ha diyorsun ki jailbreaktrdekiler imza atar burdan bi 100kişi katilsin yine olacak iş değil daha çok insan toplusuna ihtiyaç var.Bu aralarda Amerikanın Turkiye ile arasinin iyi olmadigini da katarsan iş iyice karma karışik oluyor.Tabi bende isterim yarin uyandigimda jb li surumlerin imzasinin acik oldugunu goreyim ama malese mumkunati olmayan bisey apple kendi çikatlari icin calisan firma seni beni dusunmez

UMI_MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hak veriyorum

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İsterse milyonlar olsun yine de açmazlar. Adamlar açacaksa niye sürüm çıkarıyor sürekli ? Adamların raconu bu.

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Hocam bu şirket fbi'ya istediğini vermiyor bize mi vercek :D

Tips
Tips
Üst Alt