Neler yeni

Apple Watch ve 12.1.1 iOS hakkında.

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar jb kullanan Apple Watch sahiplerine bir sorum var. Ben iPhone 7 12.1.1 unc0ver kullanan biriyim, yakın zamanda ikinci el Apple watch 4-5 alacağım. Alacağım saat muhtemelen whatchos 6 ile gelecek. Sorum şu; Satıcı hesabını saatten sildiğinde benim iOS 12.1.1 olan telefonumda kullanılabilir mi? 2. Sorum; eğer kullanılamıyorsa kardeşimin iOS 13 olan telefona kendi AppStore hesabımı girsem ve saati ilk kurulumda senkron etsek, ardından ben kendi telefonuma (iPhone 7 12.1.1) hesabımı geri bağlasam rahatça kullanabilir miyim? Bu saatten kullanmak istiyorum ama ilk kurulum engeli nedeniyle satın alma işlemini gerçekleştirmiyorum. Saat konusunda bilgim yok, yardımcı olursanız sevinirim.

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Saat ilk kurulumda telefonda en güncel sürümü istiyor benim bildiğim. Ben de zamanında ios 11 de saati senkron yapacağım diye jb den olmuştum. 12'ye güncellemek zorunda kalmıştım. Ancak başka bir telefondan senkron yapıp sonra başka bir telefona bağlanıp bağlanmadığını bilmiyorum.

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Saat ilk kurulumda telefonda en güncel sürümü istiyor benim bildiğim. Ben de zamanında ios 11 de saati senkron yapacağım diye jb den olmuştum. 12'ye güncellemek zorunda kalmıştım. Ancak başka bir telefondan senkron yapıp sonra başka bir telefona bağlanıp bağlanmadığını bilmiyorum.
Net bir yanıt bulamayınca telefonun sürümünü güncelledim şu anda jb’sizim. saati alım esnasında eşleştirmede sorun çıkartmasın diye jb yapmadım henüz.. öyle kullanıyorum.

Tips
Tips
Üst Alt