Neler yeni

Çözüldü Apple Watch Sürüm Düşürme

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bundan 3 ay önce apple konferansından sonra apple watch saatime watchOS 6 sürümünü yükledim ve hayatimda yaptigim nadir hatalardan biriydi cunku aradan 3-4 ay geçti halen saatimi açamiyorum telefonun ios 13 olmasi gerekiyordu fakat güncellemeyi 50 kere indirmeme rağmen yüklemedi hep hata oluştu yazisi geldi ekrana ve hepsindede ayni hata şuan telefonda 12.4 jailbreak var saatim köşede duruyor bunun varmidir bir çözümü saat eşleştirmesini kaldirip tekrardan tarayinca ekrana iphone u guncelleyin yazisi geliyor apple store da calisan yazılımci arkadaşlar bile sorunumu çozemedi lütfen bilen eden varsa yazsin bana saatin garantisinden boşuna zaman gidiyor..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dostum selam yasamis oldugun sorun gibi benimse basima geldi ama şöyle;

iPhone X cihazimda 12.1.4 yüklü 12.4 e yukselttim saat eslesme hatasi verdi dediki sürümün eski yani 5.1.2 bunu 5.2 yapmam lazim dedi yapa bastim o sirada yanlislikla watch uygulamasini kapattim ama saat eslesmis olmustubulginc bir sekilde suan 12.4 surumunde 5.1.2 kullaniyorum 😂

Neyse senin sorununun cozumun icin bir yontem tahmin ediyorum iOS 13 surumunu genel olarak cikmasi lazim ki saatini kullanabilesin watchos surun düşürme sansin yok maalesef

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Maalesef dostum. Saat wOS6 ise telefonunu da ancak iOS 13 yaparsan kullanabilirsin.

Ya da çok zor bir yol ama şöyle deneyebilirsin; apple center a gidersin. Saatin sürümünü yükselttim yanlışlıkla yaptım geri almak istiyorum diye uğraşırsın biraz. İnsafa gelirlerse onlar düşürebilirler. Bunun dışında maalesef yapamazsın ( tabii 100$ civarında bir kablo alırım dersen o zamn 1 yol daha var :D)

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Kabloyla ne yapicam saate gittim kardesim 3 saat zorlu center da dil döktüm yazilim departmanına yapsalar yaparlar ama ugrasmak istemiyorlar simdi eylülde ios 13 cikacak fakat yaparsamda jailbreak kullanamam bide o var

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Kabloyla ne yapicam saate gittim kardesim 3 saat zorlu center da dil döktüm yazilim departmanına yapsalar yaparlar ama ugrasmak istemiyorlar simdi eylülde ios 13 cikacak fakat yaparsamda jailbreak kullanamam bide o var

O zamn yapacak başka bir şey yok maalesef ;)

Tips
Tips
Üst Alt