Neler yeni

Apple Watch ı telefona senkronizasyon sorunu

umutdur12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar merhaba, (telefonum 12pro max ios14.3) Watch 7 aldım fakat telefonuma tanıtırken “işletim sisteminiz eski, ios 16 ya yükseltin” diyor ve eşleşmiyor. Telefonumun sürümü 14.3 jailbreak li. Nasıl bir yol izlemem gerekir acaba watch ı aldatıcak bir program yok mu? En basit nasıl geçebilirim bu sorunu?
16 ya yükseltip tekrar bulunduğum sürüme düşürebilir miyim? Yalnız telefonuma hard reset atmamam lazım T-mobile den aldım sim kilidim açıldı ama en son hard reset attığında sim kilidi devreye girdi 1 haftada çözdüm olayı mailleşerek.
Mesaj düzenlendi:

Legizmo yu denedim saat 8.7 sürümü kullandığı için eşleştiremiyor

Cihaz
12 pro max
Sürüm
14.3
Son düzenleme:

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cihazın sim kilitli olduğu için hiç macera arama bence, ios 14.4.2 kurulu xs max'te denedim, sim sorunu oluştu. Cihazı operatör üzerinden açtırana kadar da zaten güncelleme şartı koştular, sonrasında da mecbur jb'yi feda ettim. En iyisi bir süre daha bekle, zaten Legizmo için güncelleme gelecek. Şu an watchos 8.6 sürümüne kadar kadar desteği var, en son Discord kanalına katıldığımda, watchos 8.7 için çalışma yaptığı yazılıydı. Şu an 8.6 sürümde kullanıyorum.

umutdur12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Açıkcası JB i sadece location faker için kullanıyorum
Cihazın sim kilitli olduğu için hiç macera arama bence, ios 14.4.2 kurulu xs max'te denedim, sim sorunu oluştu. Cihazı operatör üzerinden açtırana kadar da zaten güncelleme şartı koştular, sonrasında da mecbur jb'yi feda ettim. En iyisi bir süre daha bekle, zaten Legizmo için güncelleme gelecek. Şu an watchos 8.6 sürümüne kadar kadar desteği var, en son Discord kanalına katıldığımda, watchos 8.7 için çalışma yaptığı yazılıydı. Şu an 8.6 sürümde kullanıyorum.
Teşekkürler cevap için, dediğin gibi hiç risk almak istemedim Legizmoyu inceledim legizmo jupiter ve legizmo kincad olarak güncel sürümlerini çıkartmışlar, 5$ verip Legizmo Jupiter i cydia repolarından satın aldım. İnanamadım teklemedi bile hemen kurulumu yaptı:) böyle çözdüm olayı.

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Teşekkürler cevap için, dediğin gibi hiç risk almak istemedim Legizmoyu inceledim legizmo jupiter ve legizmo kincad olarak güncel sürümlerini çıkartmışlar, 5$ verip Legizmo Jupiter i cydia repolarından satın aldım. İnanamadım teklemedi bile hemen kurulumu yaptı:) böyle çözdüm olayı.
En iyisini yapmışsın, paranın çözemeyeceği şey yoktur. :) WatchOS'yi sürekli güncel tutuyorsan zaten satın almak daha mantıklı. Parasının hakkını veren nadir tweaklerden.

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Merhaba. Bende iOS 14.3 jailbreakli telefon var. Apple Watch 5 sürüm 7.3.3 yüklü. Bu tweak ile istediğim gibi watchOS güncellemesi yapabilir miyim? Ona göre satın almak istiyorum.

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba. Bende iOS 14.3 jailbreakli telefon var. Apple Watch 5 sürüm 7.3.3 yüklü. Bu tweak ile istediğim gibi watchOS güncellemesi yapabilir miyim? Ona göre satın almak istiyorum.
Buradaki tabloda desteklenen iOS ve watchOS'ler belirtilmiş. Saatinizin güncelleneceği sürüm ile telefonunuzun sürümüne denk gelen yerde yazan tweaki, yükleyerek kullanabilirsiniz.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Legizmonun versiyonları var diye biliyorum. Saatin versiyonuna göre çıkarttıysa kulla ırsonız.

sefikpelen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Ben satın aldım ama bağlantı yapamadım bana bi yardımcı olurmusun

Tips
Tips
Üst Alt