Neler yeni

Çözüldü Apple Watch Eşleşme Sorunu

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar iphone 6 plus 10.2 jb li telefon kullanıyorum. Apple watch ile eşleştirme yapmak istediğimde bana bu sürüm desteklemiyor lütfen sürüm yükseltin uyarısı veriyor. Jb olduğu için yükseltme yapamıyorum. Ne yapabilirim. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
@efsane6 ilgilenirsen sevinirim.

Son düzenleme:

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
maalesef yolu yok eğer zamanında 11.3.1 shsh kaydı aldıysanız futurerestore ile 11.3.1'e geçin.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar iphone 6 plus 10.2 jb li telefon kullanıyorum. Apple watch ile eşleştirme yapmak istediğimde bana bu sürüm desteklemiyor lütfen sürüm yükseltin uyarısı veriyor. Jb olduğu için yükseltme yapamıyorum. Ne yapabilirim. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
@efsane6 ilgilenirsen sevinirim.
eşleştirmek için en son ios surumunu yuklemeniz lazım yani ya jailbreakten olacaksınız yada apple watch-dan

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Acaba Apple Watch in sürümünü düşüremezmiyiz.

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
2 sene önce bendede böyle olmustu 9.2 tel vardı watch 10 istiyodu araştırmadıgım konu kalmadı daha sonra jbden olmustum lanet olsun apple watch şimdi xiaomi mi band 3 le mutluyum

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ayni sorun su an Watch os 5 ile 11 sürümlerinde olur mu acaba.

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
filza üzerinden sürüm numarasını değiştirebiliyoruz. onu bir dener misin? eğer sende çalışırsa ben de güncelleme yapacağım.

filza içerisinden /System/Library/CoreServices/SystemVersion.plist dosyasını aç.
içerisindeki ProducktVersiyon u 11.3.1 ProducktBuildVersion u 15E302 olarak değiştir.

Son düzenleme:

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bu arada watchos 5 e yükseltme yapacak jailbreak kaybetmek istemeyen arkadaşlara uyarı. Ios12 olmadan çalışmıyor. Saati guncellemeyin.

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
filza üzerinden sürüm numarasını değiştirebiliyoruz. onu bir dener misin? eğer sende çalışırsa ben de güncelleme yapacağım.

filza içerisinden /System/Library/CoreServices/SystemVersion.plist dosyasını aç.
içerisindeki ProducktVersiyon u 11.3.1 ProducktBuildVersion u 15E302 olarak değiştir.
Denedinmi

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Çünkü @efsane6 hocam bu tarz değişiklikler sıkıntı yaradır demişti bir ara bana. O yüzden korktum anlayacağın

Son düzenleme:

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus

Dayanamayıp dediğinizi yaptım ve safe moda attı. Safe modda eşleştirmek istediğimde yine yazılım güncellememi istedi. Ve tekrar 10.2 ye geri döndüm

Mesaj düzenlendi:

acaba bu watch lara jb yapılabiliyor mu belki bir tweak ile eşleştirme yapabiliriz

Son düzenleme:

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Dayanamayıp dediğinizi yaptım ve safe moda attı. Safe modda eşleştirmek istediğimde yine yazılım güncellememi istedi. Ve tekrar 10.2 ye geri döndüm

Mesaj düzenlendi:

acaba bu watch lara jb yapılabiliyor mu belki bir tweak ile eşleştirme yapabiliriz
Ben böyle jb kaybettim telefon güncellendi 9.2 yi kaybettiydi ne sövdüydüm

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
size söylemeden önce ben kendi cihazıma yaptım ve sadece bioprotect sıkıntı çıkartarak safe moda attı. söylenilen şeyi harfiyen yaptığınız müddetçe uyumsuz tweak harici (uyumsuz olanı da safe modda deaktif edince sıkıntı da kalmıyor) sürüm kaybetme gibi bir riski yok . denemeden yap demem.

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
size söylemeden önce ben kendi cihazıma yaptım ve sadece bioprotect sıkıntı çıkartarak safe moda attı. söylenilen şeyi harfiyen yaptığınız müddetçe uyumsuz tweak harici (uyumsuz olanı da safe modda deaktif edince sıkıntı da kalmıyor) sürüm kaybetme gibi bir riski yok . denemeden yap demem.
Yok zaten yaptım onda sorun yok ama yine eşleşme olmadı. Yokmu bunun başka bir yolu.
Mesela 11.4.1 yapsak

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Apple Watch sürümü sanırsam watchOS 4.3.2 olması lazım,

o sürümde desteklemez. yükseltmeniz kesin başka çözüm yok maalesef.

"kendimde denedim yoktu, bende güncellemek zorunda kaldım :(

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
2000tl ver bi cihaza kullananama kafayı yiyeceğim

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
valla jailbreak yoksa bence yükselt sıkıntı yok yani beklemek lazım 11.4.1 yakında cıkar 12 de cıktı ama pre beta

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
LowerInstall vardı cydia da cihaZ sürümünü yüksek göstermek için. App store dan yüksek sürüm uygulama indirmek için kullanılıyordu. Sizde çalışırmı bilmem. Sürüm yükseltmeden önce denenebilir.

Tips
Tips
Üst Alt