Neler yeni

Apple Tv İnternet

lovejailbreak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhabalar . Benim bir sorum olacaktı apple tv 4K kullanıyorum ve kullandığın yer de şifreleme internet üzerinden yapılıyor . Yani şöyle anlatayım normal wifiler de ayarlardan şifre girerken benim kullandığım yerde direk internet sayfasına yönlendirip kullanıcı adı ve parola istiyor . Apple tv de de tarayıcı olmadığı için giremiyorum bir çözümü varmı acaba bunun . Yani otellerde de kullanamıyorum apple tv yi şifreleme bahsettiğim gibi olduğu için yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler .

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bu iki linkden bir tarayıcı oluşturup kullanabilirsin...

1.

2.

Not:
- MacOS veya Hackintosh sistemi şart
- Xcode programı şart

Zahmetli olan:
-link verirken Apple TV kumandasını kullanman gerekiyor...

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Dostum bu işi şöyle çözebilirsin ancak,

öncelikle “MAC adresi değiştirme” denen olayı bir araştırna spoof deniyor bu işleme ardından yapman gereken iş şu Apple TV nin mac adresini bir kenara not alıyorsun internete bağlanmaya çalışmadan aldığın mac adresini android telefona veya laptoba spoof yaparak aktarıyorsun bu şekilde cihazın apple tv mac adresine bürünmüş olacak sonrasında spoof ettiğin cihazdan internete bağlanıp kullanıcı adı vs. bilgileri girip mac adresini modeme kaydettikten sonra spoof işini iptal edip Apple TV üzerinden modeme bağlandığında herhangi bir sorguya tabi tutulmadan internete bağlanabilirsin.

lovejailbreak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Jailbreak yapacaktım da işte mac olmadığı için bilgisayarımda yok yani şu anda bu spoof olayını bir araştırayım daha detaylı teşekkürler yardımcı olduğunuz için

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Dostum bu işi şöyle çözebilirsin ancak,

öncelikle “MAC adresi değiştirme” denen olayı bir araştırna spoof deniyor bu işleme ardından yapman gereken iş şu Apple TV nin mac adresini bir kenara not alıyorsun internete bağlanmaya çalışmadan aldığın mac adresini android telefona veya laptoba spoof yaparak aktarıyorsun bu şekilde cihazın apple tv mac adresine bürünmüş olacak sonrasında spoof ettiğin cihazdan internete bağlanıp kullanıcı adı vs. bilgileri girip mac adresini modeme kaydettikten sonra spoof işini iptal edip Apple TV üzerinden modeme bağlandığında herhangi bir sorguya tabi tutulmadan internete bağlanabilirsin.

Çok mantıklı, güzel bir çözümmüş lazım olursa kullanırız artık.

Tips
Tips
Üst Alt