Neler yeni

Apple servisi

blueblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar cihazımı apple servise vermeyi düşünüyorumda en yakınımda KAYSERİ ZENTECH servisi var .. Daha önce bu servisle ilgili tecrübesi olan veya servis önerisi olan varsa bi yardımcı olabilirse çok sevinirim arkadşlar !

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Arkadaşlar cihazımı apple servise vermeyi düşünüyorumda en yakınımda KAYSERİ ZENTECH servisi var .. Daha önce bu servisle ilgili tecrübesi olan veya servis önerisi olan varsa bi yardımcı olabilirse çok sevinirim arkadşlar !
Pupa'nın teknik servisi kapanınca Zentech devraldı. Zentech çalışanları eski Pupa çalışanları. Kayseri şubesini bilmiyorum ancak Eskişehir şubesinden aldığım verim gayet iyiydi. Hizmetleri güzel. Ben MacBook ve birçok iPhone bırakmıştım. Gayet hızlı bir şekilde onarılıp geri gönderildi. Hatta son bıraktığım cihaz ise (iPhone X) garantisi olmamasına rağmen genel merkezle görüşülüp değişimini istemişlerdi ücret talep etmeden. İlgi alaka gayet güzel.

Cihazınızda ekran ya da batarya değişimi yapılmayacaksa Kayseri şubesi onu Kocaelindeki Genel Merkez'e gönderecek. Gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

NighttBluee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben Kayseride telefonumu o şubeden gönderdim.telefonumun hoparlörü değişmesi gerektiğini söylediler ve değiştirdiler 1 ay sonra aynı şey tekrar oldu ve ilgi alaka 0.Ben sonra Bursadan pupadan gönderdim ve telefonum yenisiyle değiştirildi.Benden sana tavsiye ordan gönderme.Kargoda İstanbula Apple a gönder çünkü zentech servis sağlayıcısı bir şeye yaradığını düşünmüyorum.Ordaki elemanlar birde kendilerini bir halt zannediyorlar özellikle o saçı uzun olan birşeyi biliyorum zannediyor daha benim telefonumun jailbreakli olduğunu anlayamıştı bence ordan gönderme.

Tips
Tips
Üst Alt