Neler yeni

Apple PAY ( Türkiyede Kullanma) Resimli anlatım

codec2001

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Senin sorun başka hocam bölge ile alakalı değil malesef

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam sonunda ekledim şimdide wallet ta curve app ile kartı doğrula diyor açıyorum uygulamayı nereden doğrulanacak bilemedim şu an curve kart wallet ta ekli doğrulama gerekiyor

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hocam sonunda ekledim şimdide wallet ta curve app ile kartı doğrula diyor açıyorum uygulamayı nereden doğrulanacak bilemedim şu an curve kart wallet ta ekli doğrulama gerekiyor
Selfi kimlik doğrulama yaptınız mi

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Aç dediğiniz de nereye yönlendiriyor

codec2001

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Curve uygulamasına hocam uygulamaya giriş çıkış yapıyorum bu uyatı kalkmıyor

masterleecher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
IMG_94864FE54829-1.jpeg

Kimlik ve kendi fotoğrafımı yükledikten sonra böyle bir hata çıktı. Adres olarak Almanya girmiştim acaba onunla ilgili bir sorun mu oldu? Bu adımı geçen olduysa yardımcı olabilir mi?

ersinayaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ustam aynı hatayı bende sürekli alıyorum (kartı akdığınız kurum ile görüşün yazıyor)
kartı eklemek için nasıl bir çözüm buldun acaba ?

codec2001

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ustam aynı hatayı bende sürekli alıyorum (kartı akdığınız kurum ile görüşün yazıyor)
Herşeyi enbaştan başka kimlik telefonla yapmak zorunda kaldım başka çözümü yok

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Curve’ye hiç yeni kart eklediniz mi ? Ya da mevcut kartınızı değiştirdiniz mi ? iPhone’da Ödeme ve Teslimat kısmında bulunan kartı değiştirdiniz mi ?

meliherdem

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Öncelikle merhabalar garanti kartı ekledim ama alışveriş deneyince red yiyiyor hep nedeni ne olabilir yardımcı olur musunuz
Mesaj düzenlendi:

Öncelikle merhabalar garanti kartı ekledim ama alışveriş deneyince red yiyiyor hep nedeni ne olabilir yardımcı olur musunuz
telefon ve posta yolu ile alışveriş açık kartta da 130 tl var ama yetersiz bakiye veriyor hep hata kodu 05 . Kart yurt dışı alışverişine de açık

meliherdem

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba dostum garanti kartımı ekledim telefon ve posta yolu ile alışveriş açık yurt dışı alışveriş de açık ama hep işlem reddediliyor yardımcı olur musun lütfen (Garanti Paracard bonus)

Ekli dosyalar

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba dostum garanti kartımı ekledim telefon ve posta yolu ile alışveriş açık yurt dışı alışveriş de açık ama hep işlem reddediliyor yardımcı olur musun lütfen (Garanti Paracard bonus)
Şu sıralar Türkiye’den kullanımı yasaklıyorlar
Yapabilecek bisey yok maalesef

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Şu sıralar Türkiye’den kullanımı yasaklıyorlar
Yapabilecek bisey yok maalesef
Kesin mi yasaklanıyor nereden öğrendiniz bu bilgiyi ?

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Kesin mi yasaklanıyor nereden öğrendiniz bu bilgiyi ?

evet Türkiyeden fazla işlem yapınca kapatıyorlar
avrupa oturum kartı istiyorlar açmak için

makyurt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Artık bu ve benzeri ikamet etmediğiniz ülkeden kart edinme yöntemleri malesef çalışmıyor. Ancak İsviçre’de bir banka hesabı açmak ve buradan alacağınız sanal kartı Apple Pay’e bağlayarak Türkiye’de kullanmak mümkün. Üstelik bunun için İsviçre’ye gitmeniz veya yurt dışında ikamet etmeniz şart değil. Gereken tüm işlemleri sadece cep telefonunuzu kullanarak online ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntıları merak edenler için detaylı anlatım burada:

tolga3589

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Artık bu ve benzeri ikamet etmediğiniz ülkeden kart edinme yöntemleri malesef çalışmıyor. Ancak İsviçre’de bir banka hesabı açmak ve buradan alacağınız sanal kartı Apple Pay’e bağlayarak Türkiye’de kullanmak mümkün. Üstelik bunun için İsviçre’ye gitmeniz veya yurt dışında ikamet etmeniz şart değil. Gereken tüm işlemleri sadece cep telefonunuzu kullanarak online ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntıları merak edenler için detaylı anlatım burada:
Aylık sabit ödeme ve ingilizce bilmemem benim için sıkıntı maalesef. Yerime ingilizce bilen birisi konuşsa olabilir mi acaba birde pasaportumuz yok

Tips
Tips
Üst Alt