Neler yeni

Aktivite Apple Müzik Aile Paketi Satın Alımı (Yeni Ortaklık )

Pltmgnm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Katılım Tamamlanmıştır.İlginize Teşekkür Ederiz.

Merhaba Arkadaşlar daha önceki konu olan Apple Müzik Aile Paketi Satın Alımı (Ortaklığı) Ayda 3,5₺ beklentiyi karşılamış Bizde tekrardan arkadaşların tavsiyesi ile yeni konu açarak. yeni bir ortaklık yapma niyetine girdik. Şuan 4 kişiyiz.

Açıklamalar:

- Satın alım işlemini ben gerçekleştireceğim dolayısı ile üyeleri aileye ekleme ve çıkarma işlemini de yine ben yapacağım.
- Üyeleri iki farklı yol ile aileye katmamız mümkündür; birisi iMessage üzerinden davet kartı gönderilerek. Diğeri ise aileye katılmak isteyen kişinin Apple ID ve Şifresinin tarafımca ortaklığa elle girilerek.
- Diğer ortaklar faturalandırmaya tabi tutulmayacağından ücretler FİNANSBANK aracılığı ile tarafıma gönderilecektir.
- Normal şartlar altında 6 aylık toplu alım gerçekleştirecektim fakat, ilk ay ücretsiz olduğu için 5 aylık ücret tahsil edilecektir.
- Her üye kendi Apple Hesabı ile katılım sağlayıp kimse birbirinin içeriğini görmeyecektir. Ortak olan tek nokta ödemedir.

Ödeme Bilgisi:

-Paket Ücreti Aylık 21₺'dir.
-Kişi başı bir aylık pay 21₺/6(kişi)=3,5₺'dir.
-Altı aylık toplu alım yapılmayacak fakat sürekli eft ücreti sorunu olmaması için ödenecek tutar totalde 21₺*6(ay)=126₺, kişi başı ödenecek tutar ise 126₺/6(kişi)=21₺'dir.
-Son olarak ilk ay ücret ödenmeyeceği için ödenecek tutar totalde 21₺*5(ay)=105₺ ve kişi başı ödenecek tutar ise 105₺/6(kişi)=17,5₺ olacaktır.

Katılımcılar:
1-@Pltmgnm
2-@AirLife
3-@Barisguresci
4-@Erol.K
5- @Traumasurgeon
6- Forum Harici Katılım sağlanmıştır.

ilk gelen iki kişiyi daha dahil edebiliriz.

Soru sormak isteyenler yorumlara yazabilirler elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
İlgilenen arkadaşlar yorum veya özel mesaj yolu ile benimle irtibata geçebilirler. Teşekkürler.

Son düzenleme:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
peki bu üyeligi iptalini nasıl yapıyoruz acaba.....?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yaparsınız yaparsınız hayırlı olsun şimdiden.

Pltmgnm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Moderatör tarafından düzenlendi:

Pltmgnm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar Gruptan 3 kişi ayrılmıştır. 3 kişi arayışımız vardır. Gelmek isteyen arkadaşlar konu altına yazabilirler.

Ksmdnz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba,
Beni yazabilirsin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt