Neler yeni

Apple Müzik Aile Paketi Satın Alımı (Ortaklığı) Ayda 3,5₺

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Spotify’de aile paketi almaya kalktığımda benden aynı ortamda il içinde olma zorunluluğu şartı gibi engel oluşturmuştu! Yani şuan premium hesap kullanıyorum 3 cihaz çevrimdışı müzik indirebilme hakkı veriyor ben şuan rize’deyim bi benim iphone kardeşim Antalya’da onun iphone’nu bide antalya’daki bizim beach club bilgisayarında kurulu spotify kullanabiliyoruz yani toplamda 3 cihaz ama aile paketi 6 cihaza çıkartıyor ama aynı ortam zorunluğu şartı koşuyordu bende apple müzikte aile paketi alım dedim o’da aynı şartı sunmuştu anlıyacağınız şuan sadece premium 3 cihaz olanı mecburen kullanabiliyoruz yada yeni hesapla ayrı bir premium almak lazım onu’da yapmadım uzun lafın kısası bu dediğiniz biraz yaş apple ve spotify bu işi yemiyordu bu kış değil önceki kışa kadar şimdi durum ne bilmiyorum

Pltmgnm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Böyle bir bilgi göremedim apple sitesinden aile paylaşımına baktım.Konu sahibi arkadaş böyle bir sorun yaşamadıysa bizde yaşamayız diye düşünüyorum.Katılmak isteyen varsa yapalım bizde. Ben kurucu olabilirim.Veyahut kurucu olmak isteyen varsa da katılabilirim.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Böyle bir bilgi göremedim apple sitesinden aile paylaşımına baktım.Konu sahibi arkadaş böyle bir sorun yaşamadıysa bizde yaşamayız diye düşünüyorum.Katılmak isteyen varsa yapalım bizde. Ben kurucu olabilirim.Veyahut kurucu olmak isteyen varsa da katılabilirim.
Bende katılırım. Üyeliğim bitti spotify’de almadım daha premium da.

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bence ilk arkadaşın açtığı gibi yeniden bir konu aç millet görebilsin

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
4 olduk

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

AdeLa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba bende böyle bir Gruba katılmak istiyorum. Grup kuran varmı acaba ?

Pltmgnm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar bizim grup 09/12/2019 tarihinde bitiyor. Gruptaki arkadaşların devam edip etmeyeceği belli değil. Öyle bir durum olursa ADAM arayışımız olacaktıar :)

Tips
Tips
Üst Alt