Neler yeni

Apple Müzik Aile Paketi Satın Alımı (Ortaklığı) Ayda 3,5₺ - Yeni Konu

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
Güncelleme: Paket Satın Alındı. 2 Kişilik yer var.

Geçen haftalarda konusunun açılmış olduğunu farkettim ve ben de böyle bir konu açma gereği duydum. Eğer sizde bu tür premium platformlara alıştıysanız ve deezerlife, spofilife gibi platformların ihtiyaçlarınızı karşılamadığını düşünüyorsanız ufak bir bedel karşılığında ortaklığımıza katılabilirsiniz.

Açıklamalar:

- Satın alım işlemini ben gerçekleştireceğim dolayısı ile üyeleri aileye ekleme ve çıkarma işlemini de yine ben yapacağım.
- Üyeleri iki farklı yol ile aileye katmamız mümkündür; birisi iMessage üzerinden davet kartı gönderilerek. Diğeri ise aileye katılmak isteyen kişinin Apple ID ve Şifresinin tarafımca ortaklığa elle girilerek.
- Diğer ortaklar faturalandırmaya tabi tutulmayacağından ücretler Denizbank, Garanti, Akbank, Ziraat Bankası, ING Bank, Yapı Kredi, aracılığı ile tarafıma gönderilecektir.
- Normal şartlar altında 6 aylık toplu alım gerçekleştirecektim fakat, ilk ay ücretsiz olduğu için 5 aylık ücret tahsil edilecektir. Sonrasında devam etmek isteyen üyeler ile birlikte bir 6 aylık döneme daha girmeyi düşünüyoruz.
- Her üye kendi Apple Hesabı ile katılım sağlayıp kimse birbirinin içeriğini görmeyecektir. Ortak olan tek nokta ödemedir.

Ödeme Bilgisi:

-Paket Ücreti Aylık 21₺'dir.
-Kişi başı bir aylık pay 21₺/6(kişi)=3,5₺'dir.
-Altı aylık toplu alım yapılacağı için ödenecek tutar totalde 21₺*6(ay)=126₺, kişi başı ödenecek tutar ise 126₺/6(kişi)=21₺'dir.
-Son olarak ilk ay ücret ödenmeyeceği için ödenecek tutar totalde 21₺*5(ay)=105₺ ve kişi başı ödenecek tutar ise 105₺/6(kişi)=17,5₺ olacaktır.
-İkinci altı aylık periyot için devam etmek isteyen üyelerden tekrardan kişi başı 21₺ talep edilecektir.

Katılımcılar:

1. @Mehmet Gülcan
2. @Crawl11
3. @iphone67
4. @Adrenaline
5. @omergers1
6. Arkadaşım katıldı.

Soru sormak isteyenler yorumlara yazabilirler elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
İlgilenen arkadaşlar yorum veya özel mesaj yolu ile benimle irtibata geçebilirler. Teşekkürler.

Son düzenleme:

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Gayet uygun üyeliği olanlar düşünmeden alsınlar

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben katılmak isterim hocam. Özelden görüşmek istiyorum sizinle ancak profiliniz sınırlı.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Biz forumdaki başka arkadaşlarla aldık memnunum. Ucuza, kaliteli bir platform satın almış olduk. 😁

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ücretini kesinlikle hak ediyor. :D
Önceden spotify kullanıyordum, öğrenciyim falan diye hem ucuza bunu alalım dedik. Aynı şarkıyı iki platformda da dinledim. Spotify de ses yükseltici ekolayzer arardım, Apple Music de o şarkı da sesini kısıyordum kulaklıkta. Aşşşşşırı ses kalitesi farkı var. Tek artısı spotify’in listeleri senin dinlediğin şarkılara göre yapıyor. Apple bunu geliştirirse hiç bir artısı kalmaz spotifyin.

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
spotify ile apple music mutlaka farkediyori bir de postu çok doldurmayalım, gelen arkadaşların kafası karışmasın :D

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Forumuzda 3. ortaklık kuruluyor anlaşılan yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. 👍😊

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bende katılmak istesem aylık ne ödeyeceğim .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
Tek seferde 21₺ vereceksiniz. 6 Ay abonelik devam edecek.

21/6= 3.5₺

Aylık kullandığınız 3.5₺'ye gelecek

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tamam bende varım ozaman

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
Konunun üste çıkması için yorum yapıyorum, paket satın alındı, 3 kişilik yer ver.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bende katılmak isterdim ama Yurtdışı ikametini kabul etmiyor

JailbreakTR

Tips
Tips
Üst Alt