Neler yeni

Çözüldü Apple Music Müziklerini Pc’de oynatma.

sxha951

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Herkese iyi günler. Apple Music üyeliğim var telefonum 13.3 jb’li ve de Music uygulamasında indirilmiş şarkılarım var bunları pc ye atıp dinlemenin bir yolu var mı? 3utools ile export yaptım fakat çalma türü desteklemiyor yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar,

Atorex

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Herkese iyi günler. Apple Music üyeliğim var telefonum 13.3 jb’li ve de Music uygulamasında indirilmiş şarkılarım var bunları pc ye atıp dinlemenin bir yolu var mı? 3utools ile export yaptım fakat çalma türü desteklemiyor yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar,
İtunes ten dinleyebilirsin.

appelaypon

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
-bilgisayara ya da başka herhangi bir yere atamazsın
-itunesdan dinleyebilirsin
-itunesdan indirebilirsin ama indirdikten sonra yine başka bir yere atamazsın, sadece dinlersin

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Apple Music içinde önce şarkıları veya müzikleri indirip offline yapman lazım sonra Albüm içinden müzik listesini oluşturman gerekiyor

Yani kısacası: Albümü çevrimdışı kullanılabilir hale getirmek, sonra bir çalma listesi oluşturmak zorundasın

Ve en son iTunes üzerinden bir CD oluşturabilirsin (Audio format)

sxha951

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@efsane Hocam dediğiniz gibi ve arkadaşların yardımıyla yaptım çok teşekkür ediyorum

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Müzik uygulamasındaki müzikleri kopyalamanın kolay bi yolu var appstoreden iflashdevice diye bi uygulama var onu indirip uygulamayı aç müzik ekle yerinden istediğin şarkıyı uygulamanın içine kopyalayabiliyorsunsonra ister whatsapp ile yolla istersen bilgisayara
Mesaj düzenlendi:

Müzik uygulamasındaki müzikleri kopyalamanın kolay bi yolu var appstoreden iflashdevice diye bi uygulama var onu indirip uygulamayı aç müzik ekle yerinden istediğin şarkıyı uygulamanın içine kopyalayabiliyorsunsonra ister whatsapp ile yolla istersen bilgisayara

Ekli dosyalar

efsane

Administrator
Cihaz
@sempozyum

Apple Music ile indirdiğin şarkılar hiç bir uygulama ile başka yere Export olmaz...

Music uygulamanın içinde Cercube veya herhangi bir uygulama ile indirdiğin müzikleri taşıyabilirsin

Onun için sadece iTunes ile Apple Music müziklerini export edebilirsin (sadece CD'ye) veya CD den MP3 formatlama yapabilirsin

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@sempozyum

Apple Music ile indirdiğin şarkılar hiç bir uygulama ile başka yere Export olmaz...

Music uygulamanın içinde Cercube veya herhangi bir uygulama ile indirdiğin müzikleri taşıyabilirsin

Onun için sadece iTunes ile Apple Music müziklerini export edebilirsin (sadece CD'ye) veya CD den MP3 formatlama yapabilirsin
Export oluyor hocam ben denedim bahsettiğim uygulama müzik içersinden çekip m4a formatında çekiyor uygulama içine
Mesaj düzenlendi:

@sempozyum

jbsiz yapıyor bu uygulama 😄

Ekli dosyalar

efsane

Administrator
Cihaz
@sempozyum

Eski uygulama sürümü kullanıyorsun belki ondandır... yada i-flash uygulamasını dışardan kurmuş olabilirsin... bende olmuyor fazlada üstüne gitmedim çünkü müzik download yapmak bence gereksiz eğer Apple Music abonelik varsa

Tips
Tips
Üst Alt