Neler yeni

Apple , IOS 12.3.1 imzasını kapattı

Yunuscicek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Hocam paylaşımınız için teşekkürler şunlarıda eklerseniz iyi olur

İOS 12.3 (16F156) is no longer being signed for 33 devices!!❌

tvOS 12.3 (16M153) is no longer being signed for 1 device!!❌

tvOS 8.4.2 (12H847) is no longer being signed for 2 devices!!❌

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@jackreacher , yeni sürüm çıktıktan bir süre sonra bi önceki sürümlerin imzası kapatılıyor. JB ile alakası yok bilginize.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
@jackreacher , yeni sürüm çıktıktan bir süre sonra bi önceki sürümlerin imzası kapatılıyor. JB ile alakası yok bilginize.
Arkadaşın aklına takılan soru şu yanlış anlamadıysam normalde yeni sürüm çıktığında son imzası açık olan iki sürümün düşük olanı iptal olur yeni çıkan ve ondan bir önceki versiyon imzalanmaya devam ederdi şuan da tek bir sürüm imzalanabiliyor o yüzden bir ilgisi olabilir mi diye düşündü galiba..

jackreacher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Arkadaşın aklına takılan soru şu yanlış anlamadıysam normalde yeni sürüm çıktığında son imzası açık olan iki sürümün düşük olanı iptal olur yeni çıkan ve ondan bir önceki versiyon imzalanmaya devam ederdi şuan da tek bir sürüm imzalanabiliyor o yüzden bir ilgisi olabilir mi diye düşündü galiba..
Ben öyle düşündüm de crimeboss mudur nedir çok hoşuna gitti heralde gülme emote'u atmış. Yani benim herşeyde bilgim olsa ne diye buraya üye olayım arkadaşlar ? Bilgim olmadığı için soru soruyorum .

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben öyle düşündüm de crimeboss mudur nedir çok hoşuna gitti heralde gülme emote'u atmış. Yani benim herşeyde bilgim olsa ne diye buraya üye olayım arkadaşlar ? Bilgim olmadığı için soru soruyorum .
O arkadaş hep öyle hocam sana özel bir durum değil çok takma :D

ihsanberk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhabalar,

Bende @jackreacher gibi düşünüyordum bir sürüm imzası kapanınca JB gelecek diye. Peki JB neye göre gelecek veya gelmeyecek diyorsunuz. Bir çok geliştirici ios 13.0'a kadar tüm sürümlerde açıklar bulduklarından bahsediyorlar sadece bu açıkları kullanmak için imzanın kapanmasını beklemek gibi bir zorunluluk olduğunu düşünüyordum.

Bilen arkadaşlar JB çıkış sürecini imzayla alakası yok şeklinde değil de ilgili süreci açıklayıcı şekilde bir açıklama yaparsa biz yeni gelen arkadaşlar için faydalı olur.

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Jb gelir mi acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

barandinc18

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar ben jailbreak olan bir telefona ayarlardan format attım ne yapmalıyım.Cihaz İphone 6 sürüm 12.5.5 2021 ekimde cihaza jailbreak attım sonra telefon yüklediğim tweaklerden dolayı çok yavaşladı bende cydia yı silemediğim için korkup ayarlardan format attım telefonu açtım ama cydia gitmemiş tekrar jailbreak attım cihaza ama cydia sürekli sorun veriyor ne tweak kurabiliyorum ne de silebiliyorum program dosyaları bile güncellenmiyor lütfen yardım edin

Tips
Tips
Üst Alt