Neler yeni

Apple IOS 12.1.1 ve 12.1.2 imzasını Kapattı

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Demekki Jailbreak geldi ondan kapattılar imzaları aniden :) Dün özelden sormuştum ya sana dostum, sana sorduktan sonra TSSSaver Tweak'i ile Mobil Cihaz Üzerinden SHSH Kayitlarini konunu kullanıp SHSH kayıtlarını aldım artık imzalar kapansada işe yaramaz dimi ? Hatta aldığımda rar dosyasında olanlar ekte :) Yani artık 12.1.2 yükleme şansım kalmadı dimi ? çünkü ben hala 11.1.1 deyim sadece dün konuna bakarak shsh kayıtlarını aldım

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
@jakin33 Dostum zaten SHSH kayıtları, imzası kapanmış sürümlere downgrade veya upgrade amaçlı kullanılıyor.Yani imzaların kapanmış olması SHSH kayıtlarını etkileyen bir durum değil.İmzalar kapandıktan sonra SHSH kayıtlarını alma şansın olmayacaktı ama zaten imzalar açıkken almışsın.iOS 12'ye jailbreak çıktığında ve FutureRestore da güncellendiğinde 12'ye upgrade etme imkanın olacaktır.

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@jakin33 Dostum zaten SHSH kayıtları, imzası kapanmış sürümlere downgrade veya upgrade amaçlı kullanılıyor.Yani imzaların kapanmış olması SHSH kayıtlarını etkileyen bir durum değil.İmzalar kapandıktan sonra SHSH kayıtlarını alma şansın olmayacaktı ama zaten imzalar açıkken almışsın.iOS 12'ye jailbreak çıktığında ve FutureRestore da güncellendiğinde 12'ye upgrade etme imkanın olacaktır.
Dostum bilgilendirme için çok teşekkür ederim ozaman şuan jailbreak ve FutureRestore da güncellenmesini beklicez umarım futurerestore da güncellenir :)

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Dostum bilgilendirme için çok teşekkür ederim ozaman şuan jailbreak ve FutureRestore da güncellenmesini beklicez umarım futurerestore da güncellenir :)
FutureRestore'un güncelleneceğini tahmin ediyorum iOS 12 için jailbreak çıkınca.Ben şu anda 11.3.1'deyim ve ben de güncellemedim ama SHSH kayıtlarım duruyor.Kayıtları kullanabilir hale gelirsek yani FutureRestore aracı güncellenirse iOS 12'ye geçeriz.Fakat bir şekilde olmazsa da bence çok büyük bir problem değil.

AzimHaso

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ios 12.1.3de olanlar hemen 12.1.1 beta 3e gecsinler imzasi halen acik , oda yakin zamanda kapanir ona gore

Sent from my iPhone using Tapatalk

beko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
12.1.1 beta imzası açık mı? Açıksa jb'den faydalanabiliyor muyuz?

kursattd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
•IOS 12.1.1 Beta 3 dosyasını bu linkden indirebilirsiniz •

beta kurulumu için özel bir işlem gerekli mi iphone x 11.1.2 var direk dfu itunes yüklemek yeterli mi ipsw yi

tarik3ist

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ios 12.1 deyim bu sürüme jb çıkar mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt