Neler yeni

Apple IOS 12.1.1 Beta 3 imzasını Kapattı

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dün ucu ucuna yetiştim demek ki :)

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bu kötü haberi vermek istemezdim ama yapacak birşey yok. Dün gece açıktı, sabah kalktım kapanmış.

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
12.1.3 geçmeyenlerin gözü yaşlı...

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
11.3.1 de kaldık iphone 6s ile. Babalara gelmesek bari :)

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Eeeeuuuu şimdi daha dikkat özellikle acemi ve çok acamiler

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Noncelarınızı ayarlayın cihazınızda böylece elmadan kurtulma sürümünüze geri restore etme şansınız var

esasmevzi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben 11.3.1 den geçmiştim.betanın şarjını beğenmedim son sürüme güncelledim.. jb flan gitti.

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Noncelarınızı ayarlayın cihazınızda böylece elmadan kurtulma sürümünüze geri restore etme şansınız var
Nonceden kastınız ne acaba ? Ayarlıyım ona göre 11.3.1 de elmada kalip sürümümü kaybetmiştim bi daha aynı senaryoyu yaşamak istemiyorum

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
blobun içinde var sitede nonce ayarlama diye aratın çıkacaktır konu

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
blobun içinde var sitede nonce ayarlama diye aratın çıkacaktır konu
noncelerimizi koruduğumuz takdirde ,elmada da kalsak aynı sürüme restore yapabiliyormuyuz sürüm kaybetmeden .

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
noncelerimizi koruduğumuz takdirde ,elmada da kalsak aynı sürüme restore yapabiliyormuyuz sürüm kaybetmeden .
evet sep uyumu olduğu sürece restore edersin unc0verda boot nonce bölümüne yazın işte her jb den önce kontrol edin bir de ipayı yeniden kurunca gider onada dikkat edin

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
evet sep uyumu olduğu sürece restore edersin unc0verda boot nonce bölümüne yazın işte her jb den önce kontrol edin bir de ipayı yeniden kurunca gider onada dikkat edin
Hocam unc0verda da ssh bloblarda da sadece 0x111111111111 var yanlış birşey yapmış olmayayım ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam unc0verda da ssh bloblarda da sadece 0x111111111111 var yanlış birşey yapmış olmayayım ?

sorun yok blobta 0x111.. olması önemli eğer o varsa unc0verda olana karışma kalsın. Sorun yok

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Noncelarımızı ayarlama ile ilgili acemi düzeyde anlatımlı bilgi yok shshleri boşa almışız . Elmadan kurtulmak için ayvayı yedik

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Noncelarımızı ayarlama ile ilgili acemi düzeyde anlatımlı bilgi yok shshleri boşa almışız . Elmadan kurtulmak için ayvayı yedik
shsh leri boşa almadın kayıdın varsa 12.1.2 mesela aç birini generator kelimesini ctrl f le arat orada 0x ile başlayan kodu götür unc0verda bootnonce yazan yere yapıştır jb ye bas
her jb den önce kontrol et aynısı orada yazıyormu yazmıyormu.
Aynı şekilde ipayı yeniden yükledinmide gider ona göre her orası değiştiğinde aynısını yap kendikini yaz oraya

papclass

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
telefonum 12.1.3 şuanda shsh kaydı var 12.1.1.beta,genarator yazan bi klasörde var 0x1111 diye devam eden ve o klasörün içinde bi dosya var, telefona impactor ile unc0ver b40 flasladım,unsuported diyor haliyle,ayar bölümünde Boot Nonce yazan yere sadece 0x1111 yazan kısmınıda yapıştırsak, klasörün içindeki dosyayıda yapıştırsak bişey değişmiyor jailbreak demiyor ki unc0ver kernel expolit bölümünde EL-MP-AW-VS-V1-V3 bunlar bomboş,desteklemiyor,sizin bu anlattıklarınız halihazırda JB li telefonlar için sanırım,bizim geriye dönme ihtimalimiz 0 bence :((

Ekli dosyalar

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
telefonum 12.1.3 şuanda shsh kaydı var 12.1.1.beta,genarator yazan bi klasörde var 0x1111 diye devam eden ve o klasörün içinde bi dosya var, telefona impactor ile unc0ver b40 flasladım,unsuported diyor haliyle,ayar bölümünde Boot Nonce yazan yere sadece 0x1111 yazan kısmınıda yapıştırsak, klasörün içindeki dosyayıda yapıştırsak bişey değişmiyor jailbreak demiyor ki unc0ver kernel expolit bölümünde EL-MP-AW-VS-V1-V3 bunlar bomboş,desteklemiyor,sizin bu anlattıklarınız halihazırda JB li telefonlar için sanırım,bizim geriye dönme ihtimalimiz 0 bence :((
mümkün değil exploit desteği yok gördüğünüz gibi 12.1.1 b3 uzun süre açıktı forumumuzu takip etseydiniz görürdünüz kaç kez söyledik kullanıcılara. Maalesef bir sonraki exploiti bekleyeceksiniz

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Biraz araştırma sonucunda
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Görünene göre artık direk tüm nonceler 0x1(16 adet) şeklinde oluyormuş

Bu arada imzalar arada açılıp kapanıyor bazı cihazlarda

Tips
Tips