Neler yeni

Duyuru Apple Developer Hesabımız (Özel IPA)

efsane6

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
11.3.1
Merhabalar, öncelikle herkese İyi forumlar.

Apple Developer hesabıma sizlerde katılıp, size özel olarak hazırlanan jailbreak(ipa) aracına sahip olabilirsiniz.

Fiyat: 1 Yıl süre için ücret 120 TL’dir.

Ödeme Yöntemleri

Ziraat Bankası

• Ad Soyad: Yusuf Tayyip Özgül​
  • IBAN: TR 640001002504827596205003​
YapıKredi Bankası
  • Ad Soyad: Murat Kurt​
  • IBAN: TR 800006701000000045153904​

Geliştirici Hesabının Avantajları

Yükleyeceğiniz ipa dosyası orjinal sitesinden alınarak sadece sizin cihazınıza özel olarak düzenleneceği için; güvenilmeyen siteler olarak bahsettiğimiz sitelerden indirilen uygulamalarda olduğu gibi cihazınıza zarar verebilecek hiçbir içerik bulundurmayacaktır.

İstediğiniz Jailbreak aracı 1 yıl süreyle imzalanır.
-iOS 12-12.1.2 uncover jailbreak aracı için hazırlanabiliyor.
-iOS 11.2-11.3.1 arası, Geliştirici Hesabı gerektiren multi path için çalışır.

-iOS 11.0-11.1.2 arası jailbreak Electra ipa sı ile çalışır.
-iOS 10 için olan tüm jailbreak araçları ile çalışır.
-iOS 9 için olan tüm jailbreak araçları ile çalışır.
Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Neler gerekiyor?
Katılım sağlamak isteyen arkadaşlar aşağıdaki bilgilerin tamamını bana özel mesaj yolu ile iletmeleri yeterlidir.
  • Ad Soyad
  • Forumdaki Kullanıcı Adınız
  • Cep No
  • Mail Adresi
  • Cihaz Model
  • iOS Sürüm
  • UDID
  • Jailbreak Aracı (unc0ver, Electra vb)
    • UDID numaranız Cydia anasayfasının en altında bulunmaktadır.
    • Jailbreak kullanmayanlar, cihazına ait UDID numarasını iTunes üzerinden öğrenebilir.
Hazırlanan IPA dosyasını nasıl alacağım?
İstediğiniz Jailbreak aracının, Xcode programı ile tarafımca gerekli ayarları yapılır, IPA dosyası özel mesaj ile forum içerisinden iletilir.

Cihazıma uygulamayı nasıl yükleyeceğim?
Düzenlenmiş IPA dosyasını, ister iTunes (bu linkten uygulama yüklenen iTunes sürümünü ve nasıl yapılacağına bakabilirsiniz >> iTunes Üzerinden Uygulama Yükleme Geri Geldi), isterseniz de herhangi bir yardımcı programla cihaza kolayca yükleyebilirsiniz. (örn. 3uTools,iFunBox vb.)

Kaç adet uygulama kullanabilirim?
Şu anlık sadece 1 adet uygulama yükleme sınırı var. Bu Jailbreak aracı veya istediğiniz herhangi bir IPA dosyası olabilir.

Cydia Impactor kullanacak mıyım?
Kesinlikle hayır. Impactor kullandığınız takdirde yüklenen ipa 1 yıllık değil 7 günlük olacaktır. Dolayısıyla geliştirici hesabı kullanımının faydalarından biri olan "1 yıllık süreyi" kullanamamış olacaksınız. Tarafınıza iletilecek IPA dosyası tamamen Apple politikalarına uygun olarak ve sizin cihazınıza özel düzenlendiği için, Cydia Impactor kullanmanıza gerek kalmayacaktır.

İkinci yıl ne olacak?
Talep olduğu sürece, geliştirici hesabı süresi uzatılabilir. Dolayısıyla imza süresi de.

Elde edilen gelir nereye gidiyor?
Hesaba ortak olmanız dolayısıyla elde edilen gelir, JailbreakTR.com sunucularını geliştirme çalışmaları için kullanılacaktır.

Moderatör tarafından düzenlendi:

emretwolf88

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
11.3.1
bişi sorcam ben 9.3.3 te bunu duyup şak diye geliştirici hesabı açmıştım. Hem de ücretsiz bir şekilde şu an 1senelik 11.3. jailbreakım var. Bu yeni mi çıktı para vermek?

efsane6

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
11.3.1
bişi sorcam ben 9.3.3 te bunu duyup şak diye geliştirici hesabı açmıştım. Hem de ücretsiz bir şekilde şu an 1senelik 11.3. jailbreakım var. Bu yeni mi çıktı para vermek?
Developer hesabı bugüne kadar hep ücretli olarak sunulmuştu..

JailbreakTR

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
11.3.1
Zaten 1 yıllık sertifika var geliştirici olunca ne olcak hocam

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
10.2
Merhabalar. yalu jailbreakte de 1 yıllık sertifikalı siteler olmuştu fakat hepsi patladı. Ben şu anda paralı olarak katıldım ve 1 seferde aktif olmayan jailbreakim şak diye olmaya da başladı. Herkese öneririm. İyi forumlar.
Not: güvenilmeyecek yerlere appleid-şifrenizi yazarak veya güvenilmeyecek yerlerden jailbreak aracı indirerek tehlikede de olmuyorsunuz.

coolstar

FutureRestore King
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.2
Zaten 1 yıllık sertifika var geliştirici olunca ne olcak hocam
Geliştirici hesabı 1 yıllık veriyor zaten. Senin geliştirici hesabın varsa 1 yıllıktır zaten. Yoksa hafta da bir imzalaman lazım ipayı.

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
12.1.1
11.2.6 ya yenice jailbreak yaptım. Yukarıda yazdığına göre ben katılabiliyorum. Peki telefonu 11.4.1 e güncellersek tekrar katılım için para ödemek gerekecek mi ? Yada 11.4.1 e yükseltip ne yapacaksın otur oturduğun yerde mi olacak. Onun dışında aranıza katıldığım zaman yapılması gerekenleri ilk okul çocuğuna anlatır gibi anlatır mısınız ? Çünkü okuduklarımın hiç birini anlamadım :)

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
11.2.6 ya yenice jailbreak yaptım. Yukarıda yazdığına göre ben katılabiliyorum. Peki telefonu 11.4.1 e güncellersek tekrar katılım için para ödemek gerekecek mi ? Yada 11.4.1 e yükseltip ne yapacaksın otur oturduğun yerde mi olacak. Onun dışında aranıza katıldığım zaman yapılması gerekenleri ilk okul çocuğuna anlatır gibi anlatır mısınız ? Çünkü okuduklarımın hiç birini anlamadım :)
Sorun yok özelden yazanlarda aynı konudan müzdarip akşam uygun bi saatte özelden daha detaylı bilgi vererbiliriz. :okay:

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Sürüm
11.3.1
Konuyu netleştirmek adına bir kaç not ekleyeyim:

@emretwolf88 o kullanılan aslında çakma bir hesap. Sadece Cydia impactor kullanmak için oluşturulan ve aslında geliştirici hesabı olmayan bir işlem. 7 günlük imzalama yapmaya yarıyor. Burda bahsedilen ise; cihazınıza AppStore dan yüklenen uygulama gibi çalışan ve 7 gün değil 1 yıl boyunca cihazınızda kalan ve güvenilmeyen sitelerdeki gibi cihazınıza ekstra reklam vb. şeyler için sakıncalı dosya atılmayan %100 güvenilir bir işlem.

@Flamengo 1 yıllık sertifika yok aslında. 7 gün sonunda electra yı veya diğerlerini yine kullanamayacak ve sil yükle yapmanız gerekecek. Bu işlem ile bir kere yükledikten sonra hep kalacak.. Ta ki 1 yıl sonrasına kadar.

@Rcpgrcn 11.2.6 için olan electra ipa sı cihazınıza özel olarak düzenlenecek ve bir kere yükledikten sonra 1 yıl boyunca siz silmezseniz hep kalacak. 11.4.1 vb. diğer sürümler için de bu 1 yıl içinde bir jailbreak çıkarsa o ipa lar için de ayrıca ücret ödemenize gerek kalmayacak. Örneğin; 11.4.1 için jailbreak çıktı ve bu sürüme cihazınızı güncellediniz. 11.4.1 için olan jailbreak aracı orjinal sitesinden alınarak UDID kodunuzla cihazınıza özel olarak düzenlendikten sonra size sunulacak. Yani alım tarihinizden itibaren yeni jailbreak çıksa bile ekstradan bir ücret ödemeyeceksiniz.

ffatihkozak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
11.1.2
yani 1 defa bilgisayara bağlayıp jb yapıcaksın ondan sonra 1 yıl sonra tekrar anladığım kadarıyla...9.3.3 gibi

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
11.3.1
Konuyu netleştirmek adına bir kaç not ekleyeyim:

@emretwolf88 o kullanılan aslında çakma bir hesap. Sadece Cydia impactor kullanmak için oluşturulan ve aslında geliştirici hesabı olmayan bir işlem. 7 günlük imzalama yapmaya yarıyor. Burda bahsedilen ise; cihazınıza AppStore dan yüklenen uygulama gibi çalışan ve 7 gün değil 1 yıl boyunca cihazınızda kalan ve güvenilmeyen sitelerdeki gibi cihazınıza ekstra reklam vb. şeyler için sakıncalı dosya atılmayan %100 güvenilir bir işlem.

@Flamengo 1 yıllık sertifika yok aslında. 7 gün sonunda electra yı veya diğerlerini yine kullanamayacak ve sil yükle yapmanız gerekecek. Bu işlem ile bir kere yükledikten sonra hep kalacak.. Ta ki 1 yıl sonrasına kadar.

@Rcpgrcn 11.2.6 için olan electra ipa sı cihazınıza özel olarak düzenlenecek ve bir kere yükledikten sonra 1 yıl boyunca siz silmezseniz hep kalacak. 11.4.1 vb. diğer sürümler için de bu 1 yıl içinde bir jailbreak çıkarsa o ipa lar için de ayrıca ücret ödemenize gerek kalmayacak. Örneğin; 11.4.1 için jailbreak çıktı ve bu sürüme cihazınızı güncellediniz. 11.4.1 için olan jailbreak aracı orjinal sitesinden alınarak UDID kodunuzla cihazınıza özel olarak düzenlendikten sonra size sunulacak. Yani alım tarihinizden itibaren yeni jailbreak çıksa bile ekstradan bir ücret ödemeyeceksiniz.
1 hafta geçti 3 hafta olduhiç silmedim electrayı

Kadric

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Valla kimseden herhangi bir şey gelmedi
Hesap no atarsanız ücreti göndereyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

baykaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sürüm
12.1.1
developer hesap ücretli dağıtım devam ediyor mu ?

Kadric

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sevgili arkadaşlar bu devaccount a geçmenizi şiddetle tavsiye ederim. Çok iyi çalışıyor ve admin arkadaşlarında özellikle Ramazan Demiral kardeşimin hakkını ödeyemem.
Sorunsuz bir jailbreak iniz olur ve en ufak sorundada sağolsunlar Hızır gibi yetişip sorunu çözüyorlar

Hysahin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
1.1.1
@efsane6 bende katılabilirmiyim nasıl oluyor

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
Sevgili arkadaşlar bu devaccount a geçmenizi şiddetle tavsiye ederim. Çok iyi çalışıyor ve admin arkadaşlarında özellikle Ramazan Demiral kardeşimin hakkını ödeyemem.
Sorunsuz bir jailbreak iniz olur ve en ufak sorundada sağolsunlar Hızır gibi yetişip sorunu çözüyorlar

Teşekkür ederim guzel sözleriniz için. ☺

uydufly

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
evet arkadaşlar bende an itibari ile devaccount a geçmiş bulunuyorum.ramazan kardeşimin katkılarıyla bu güzel sisteme geçtim.emegi geçen herkese(Ramazan-Murat)ve diger arkadaşlara çok teşekkürler.ımza derdiniz yok.kendi telefonunuza özel ıpanız daha ne olsun.tekrar teşekkürler.

Üst Alt