Neler yeni
  • UYARI

Jailbreak Sorunlarında İlk Bakılacak Konu.
    Jailbreak Sorunu Yaşıyorsanız Konu Açmadan Önce Mutlaka Aşağıdaki Linkten Konuyu İnceleyin!!
    Daha Fazla Bilgi

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
Arkadaşlar cihazım iPhone 7 12.2 unc0ver Jailbreak. Cihazı aç kapa yapmak zorunda kaldım ve pc den tekrar Jailbreak yaptım ama unc0ver ı tıkladığım da hemen açılıp kapanıyor. Bu developer olayı ile bu iş çözülür mü? yoksa sorun başka mı?
Developer bu sorunu size tekrarlatmaz, boyle bir sorunun varlığını bile hissetmezsiniz.

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
11.4
Arkadaşlar cihazım iPhone 7 12.2 unc0ver Jailbreak. Cihazı aç kapa yapmak zorunda kaldım ve pc den tekrar Jailbreak yaptım ama unc0ver ı tıkladığım da hemen açılıp kapanıyor. Bu developer olayı ile bu iş çözülür mü? yoksa sorun başka mı?
arkadaşım hiç düşünme hemen bir hesap al derim ben iki tane aldım i7plus sorun yok ,zaten sorunsuz kullanmaya başladığın zaman benim gibi sende keşke daha önceden alsaydım diyeceksin. tabi sadece hesabı almakla iş bitmiyor. sorunla karşılaşmamak için tehlikeli source ler ve crackli tweak lerden uzak durman gerekiyo. aksi halde developer hesabın buna bir faydası olmaz düzgün kullanırsanda tadına doyamazsın

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.1.3
Arkadaşlar bende aldım çok memnun kaldım..Özellikle efsane6 adlı yönetici arkadaşımız çok yardımcı oldu, adım adım anlattı ve yüklemem de yardımcı oldu..kendisini de ayrıca teşekkür ediyorum.. ve sizlere şiddetle tavsiye ediyorum... bir yıl boyunca Jailbreak'imiz garantide... harika bir olay...

altundas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Sürüm
12.4

Merhabalar JailbreakTR Ailesi
Malum Konu Developer Hesabı ile tekrar karşınızdayız. Geçen sene başladığımız ve bu sene sonunda iyiki varmış dediğimiz Developer Hesabını bu sene tekrar aktif ettiğimizi bilmenizi isteriz. Developer Hesabını bilmeyen veya bilip nasıl hareket edebileceği konusunda desteğe ihtiyaç olanlar için bilgi paylaşımında bulunacağım. İmzalama işlemini Geçen sene olduğu gibi @efsane6 yapacaktır. Böyle bir organizasyonu düşündüğü ve Foruma Katkıda bulunduğu için kendisine bir teşekkürü borç biliriz :). Katılım için ben ve @efsane6 'ya başvuruda bulunabilirsiniz.

Geliştirici Hesabının Faydaları

Bu bölümde sizlere İmzalı İpa'ların bize vermiş olduğu kolaylıklardan bahsedeceğim.

- İstediğiniz Jailbreak aracı veya belirlediğiniz İpa’lar 1 yıl süreyle imzalanacaktır.

- Bilgisayar olmadan Safari üzerinden kurulum yapılacaktır.

- Olası Cydia İmpactor sorunları ve Güvenilmeyen sitelerde olabilecek sorunlarda etkilenmezsiniz. Güvenilmeyen sitelerde olabilecek zararlı malware'lerin önüne geçersiniz. Örnek vermek gerekirse yapılan işlemler, Güvenilir olmayan sitelerden Jailbreak araçlarını veya 3. parti uygulamalarını cihaza kurmak ve tehlikeye davetiye çıkarmaktı. Ben Bu Linkte belirtilen sorunlarla karşılaştım. Tabi ki Tercih sizindir.

- Ayarlar > Genel > Profil Kısmında imzalanmış ipayı göstermez. Bir kere kurduğunuz takdirde ‘güven’ ekranına düşürmez ve direk kulanmaya başlayabilirsiniz.

- Orijinal ipa olup, Güvenilmeyen sitelerde olan ipalardan daha verimli olacağını bizzat, geçen sene bizlere kanıtladı.

- 7 gün süre yerine veya sürekli imzalama yapan uygulamalardan kurtulmak isteyenler için Developer Hesabı Velinimettir.

- Apple Politikalarına uygun ve Cihazınız için Özel hazırlanacaktır.

Ekli dosyayı görüntüle 12721
- iOS 12 - 12.1.2 Chimera jailbreak aracı için hazırlanabiliyor.
- iOS 12 - 12.1.2 Chimera Jailbreak aracı için **A12** (iphone XS,XSMax ve XR cihazlar için) hazırlanabiliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 12722
- iOS 11.0 - 11.4.1 Electra Jailbreak aracı için hazırlanabiliyor. Electra JB aracında SİLEO vardır CYDİA yerine.

Ekli dosyayı görüntüle 12723
- iOS 11.0 - 12.2 Unc0ver Jailbreak aracı hazırlanabiliyor. A12 cihazlarını bu Jailbreak aracı Desteklemez!
Ekli dosyayı görüntüle 12818
- Spotify ++

Ekli dosyayı görüntüle 12724
- Watusi

Ekli dosyayı görüntüle 12725
-Popcorn Time

Ekli dosyayı görüntüle 12726
- Kodi

Ekli dosyayı görüntüle 12727
- Rocket For İnstagram

Ekli dosyayı görüntüle 12728
- Cercube For Youtube

Ekli dosyayı görüntüle 12820
- Youtube ++

Not: Belirlediğiniz, Jailbreak Aracı dışında bir İpa isterseniz, imzalama yapılabilir. Cihazında Jailbreak olmayanlar, Cercube, “Bildirimli Watusi” imzalı İpa alabilirler. Lakin Watusi ipasında icloud yedeklemesi yapılmaz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Neler gerekiyor?

Katılım sağlamak isteyen arkadaşlar aşağıdaki bilgilerin tamamını bana veya @efsane6 'ya özel mesaj yolu ile iletmeleri yeterlidir.

• Ad Soyad
  • Forumdaki Kullanıcı Adınız
  • Cep No
  • Mail Adresi
  • Cihaz Model
  • iOS Sürüm
  • UDID
  • Jailbreak Aracı (unc0ver, Electra vb),
    • UDID numaranız Cydia anasayfasının en altında bulunmaktadır.
    • Jailbreak kullanmayanlar, cihazına ait UDID numarasını iTunes üzerinden öğrenebilir.
Hazırlanan IPA dosyasını nasıl alacağım?
İstediğiniz Jailbreak aracının, Xcode programı ile @efsane6 tarafından gerekli ayarları yapılır, IPA dosyası özel mesaj ile forum içerisinden iletilir.

Cihazıma uygulamayı nasıl yükleyeceğim?

Düzenlenmiş IPA dosyasını, size özel olarak hazırlanan linki safariden açarak tek tıklamayla yükleyebilirsiniz.
Yada isterseniz iTunes (bu linkten uygulama yüklenen iTunes sürümünü ve nasıl yapılacağına bakabilirsiniz >> iTunes Üzerinden Uygulama Yükleme Geri Geldi), isterseniz de herhangi bir yardımcı programla cihaza kolayca yükleyebilirsiniz. (örn. 3uTools,iFunBox vb.)

Kaç adet uygulama kullanabilirim?
Şu anlık sadece 5 adet uygulama yükleme sınırı var. Bu Jailbreak aracı veya istediğiniz herhangi bir IPA dosyası olabilir.

Cydia Impactor kullanacak mıyım?
Kesinlikle hayır. Impactor kullandığınız takdirde yüklenen ipa 1 yıllık değil 7 günlük olacaktır. Dolayısıyla geliştirici hesabı kullanımının faydalarından biri olan "1 yıllık süreyi" kullanamamış olacaksınız. Tarafınıza iletilecek IPA dosyası tamamen Apple politikalarına uygun olarak ve sizin cihazınıza özel düzenlendiği için, Cydia Impactor kullanmanıza gerek kalmayacaktır.

Elde edilen gelir nereye gidiyor?
Hesaba ortak olmanız dolayısıyla elde edilen gelir, JailbreakTR.com sunucularını geliştirme çalışmaları için kullanılacaktır.

UYARI ; imzalanan JB Araçları sadece JB aktif hale getirmek için kullanılır. İmzalama hizmetinin Cydia ve Cydia’a kurulacak tweaklerle hiç bir ilgisi yoktur. İmzalanan bir araçla cihaza Jb yapıldıktan sonra Cydia ve Cydia’a kurulacak olan tweakler sadece kullanıcıya bağlıdır.

Fiyat: 1 Yıl süre için ücret 80 TL’dir.

Ödeme Yöntemleri

Ziraat Bankası

• Ad Soyad: Yusuf Tayyip Özgül​
  • IBAN: TR 640001002504827596205003​
YapıKredi Bankası
  • Ad Soyad: Murat Kurt​
  • IBAN: TR 800006701000000045153904​
Tşk bilgilendirme için

ugur21122

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.3
şuan acil ihtiyacım var acaba ipa yı şimdi atsanız. ödemeyi yarın yapsam çünkü şuan atm ye yürüyemem. cihazımıda sıfırladım jb yapıp kafam rahat etsin istiyorum.

efsane6

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
12.4
şuan acil ihtiyacım var acaba ipa yı şimdi atsanız. ödemeyi yarın yapsam çünkü şuan atm ye yürüyemem. cihazımıda sıfırladım jb yapıp kafam rahat etsin istiyorum.
Ödeme yapıldıktan sonra ipa 24 saat içinde ulaşır sana...

ugur21122

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.3
beyler kredi kartıyla ödeme yapma şansım yokmu son teklif üzerinden falan ? birisi irtibata geçe bilirmi ?

yesildag

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Sürüm
12.4
Slm arkadaşlar bende bir tane hesap almak istiyorum lakin şuan iphone xs max 12.4 versiyon için jailbreak yok yinede önerirmisiniz?

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
beyler kredi kartıyla ödeme yapma şansım yokmu son teklif üzerinden falan ? birisi irtibata geçe bilirmi ?
Bakalım, yapabileceğimiz bir işlem varsa dönüş yaparız.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
@yesildag

Selam, geliştirici hesabına üye olmanız durumun da, cihazınız da Jb yokken ;

WhatsApp watusi + Stalky
( bildirim alır, icloud yedekleme yapmaz )

WhatsApp Business watusi

2.WhtsApp watusi stalky

( 2. Whtsapp olarak yüklenir bildirim almaz )

İnstagram Rocket
( Bildirim alir )

İnstagram ++
( bildirim alir )

Youtube Cercube

Youtube ++

Kodi tv

Popcorn tv

Bu uygulamaları sorunsuz bir şekilde yükleyip kullanabilirsiniz.

Kenan___

yesildag

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Sürüm
12.4
@yesildag

Selam, geliştirici hesabına üye olmanız durumun da, cihazınız da Jb yokken ;

WhatsApp watusi + Stalky

WhatsApp Business watusi

2.WhtsApp watusi stalky

( 2. Whtsapp olarak yüklenir bildirim almaz )

İnstagram Rocket
( Bildirim alir )

İnstagram ++
( bildirim alir )

Youtube Cercube

Youtube ++

Kodi tv

Popcorn tv

Bu uygulamaları sorunsuz bir şekilde yükleyip kullanabilirsiniz.

Kenan___
Çok teşekkür ederim cevabınız için...Hesap almak için efsane6 arkadaş ile kontak kurmam gerekiyor galiba...

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
@yesildag

Evet uygulama imzalama ve kayıt işlemlerini Adminimiz @efsane6 yapıyor.

Kenan___

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
@yesildag

Admin arkadaşlarımız sizinle iletişim kurar.

Kenan___

zgrklc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
11.1.2
Geçen sene alıp kullandım. Çok memnun kaldım. Geçen ay tekrardan @efsane6 'nın yardımıyla bu sefer iki cihazıma aldım. Kendisine teşekkür ederim. :okok:

En basitinden kafam rahat, istediğim şeyleri yüklüyorum. Fiyatı da fazla değil. Fazla bulanları döviz kurlarına, sigara, alkol, benzin fiyatlarına bakmaya davet ediyorum. (: Özellikle jb işlemlerine yabancı olanlara ve çok vakti olmayanlara almalarını tavsiye ederim. Pişman olmayacaksınız.

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sürüm
1.0.2
Arkadaşlar şuan ben 12.1.2 sürümündeyim sileo kullanıyorum bu sürümede developer hesabı oluyormu cihaz kapanıp açıldığında sileo yinede çalışırmı

uydufly

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
Arkadaşlar şuan ben 12.1.2 sürümündeyim sileo kullanıyorum bu sürümede developer hesabı oluyormu cihaz kapanıp açıldığında sileo yinede çalışırmı
Developer hesabi olur fakat yine cihazınızı kapatıp açtığınızda tekrar jb yapacaksınız.sadece imzası bitti süresi bitti gibi dertleriniz olmaz.kendi telefonumuza özel bir ipanız olur.kafanız rahat olur bu konuda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sürüm
1.0.2
Paypal ödemesi oluyormu @efsane6 ustam bende alayım hesaptan

bulutbilisim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.0.1
merhabalar örneğin ios 12.4 3.5.6 sürümünü kullanıyorum şuan 3.5.6 ipa dosyasını bana özel düzenlediniz.ve diyelimki 3.5.7 versiyonu çıktı ve daha kararlı bir sürüm.Onuda ücretsiz düzenliyip yolluyomusunuz?

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
@bulutbilisim

Evet, size hazırlanan linkte her zaman en güncel uygulamalar olacak. Güncelleme için extra ücret ödemeyeceksiniz.

Kenan___

Üst Alt