Neler yeni

Apple Developer Hesabı 2019-2020

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
apple-developer-certificate.jpg

Merhabalar JailbreakTR Ailesi
Malum Konu Developer Hesabı ile tekrar karşınızdayız. Geçen sene başladığımız ve bu sene sonunda iyiki varmış dediğimiz Developer Hesabını bu sene tekrar aktif ettiğimizi bilmenizi isteriz. Developer Hesabını bilmeyen veya bilip nasıl hareket edebileceği konusunda desteğe ihtiyaç olanlar için bilgi paylaşımında bulunacağım. İmzalama işlemini Geçen sene olduğu gibi @efsane6 yapacaktır. Böyle bir organizasyonu düşündüğü ve Foruma Katkıda bulunduğu için kendisine bir teşekkürü borç biliriz :). Katılım için ben ve @efsane6 'ya başvuruda bulunabilirsiniz.

Geliştirici Hesabının Faydaları

Bu bölümde sizlere İmzalı İpa'ların bize vermiş olduğu kolaylıklardan bahsedeceğim.

- İstediğiniz Jailbreak aracı veya belirlediğiniz İpa’lar 1 yıl süreyle imzalanacaktır.

- Bilgisayar olmadan Safari üzerinden kurulum yapılacaktır.

- Olası Cydia İmpactor sorunları ve Güvenilmeyen sitelerde olabilecek sorunlarda etkilenmezsiniz. Güvenilmeyen sitelerde olabilecek zararlı malware'lerin önüne geçersiniz. Örnek vermek gerekirse yapılan işlemler, Güvenilir olmayan sitelerden Jailbreak araçlarını veya 3. parti uygulamalarını cihaza kurmak ve tehlikeye davetiye çıkarmaktı. Ben Bu Linkte belirtilen sorunlarla karşılaştım. Tabi ki Tercih sizindir.

- Ayarlar > Genel > Profil Kısmında imzalanmış ipayı göstermez. Bir kere kurduğunuz takdirde ‘güven’ ekranına düşürmez ve direk kulanmaya başlayabilirsiniz.

- Orijinal ipa olup, Güvenilmeyen sitelerde olan ipalardan daha verimli olacağını bizzat, geçen sene bizlere kanıtladı.

- 7 gün süre yerine veya sürekli imzalama yapan uygulamalardan kurtulmak isteyenler için Developer Hesabı Velinimettir.

- Apple Politikalarına uygun ve Cihazınız için Özel hazırlanacaktır.

Chimera-jailbreak-Apple-tv.png
- iOS 12 - 12.1.2 Chimera jailbreak aracı için hazırlanabiliyor.
- iOS 12 - 12.1.2 Chimera Jailbreak aracı için **A12** (iphone XS,XSMax ve XR cihazlar için) hazırlanabiliyor.

electra-jailbreak.png
- iOS 11.0 - 11.4.1 Electra Jailbreak aracı için hazırlanabiliyor. Electra JB aracında SİLEO vardır CYDİA yerine.

Uncover-jailbreak.jpg
- iOS 11.0 - 12.2 Unc0ver Jailbreak aracı hazırlanabiliyor. A12 cihazlarını bu Jailbreak aracı Desteklemez!
spotify.jpg
- Spotify ++

Watusi.png
- Watusi

popcorntime-1024x683.jpg
-Popcorn Time

Kodi-TVAddons-court-952664.jpg
- Kodi

Instagram-rocket.jpg
- Rocket For İnstagram

DTn64l7XkAAlI_W.jpg
- Cercube For Youtube

youtube.jpg
- Youtube ++

Not: Belirlediğiniz, Jailbreak Aracı dışında bir İpa isterseniz, imzalama yapılabilir. Cihazında Jailbreak olmayanlar, Cercube, “Bildirimli Watusi” imzalı İpa alabilirler. Lakin Watusi ipasında icloud yedeklemesi yapılmaz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Neler gerekiyor?

Katılım sağlamak isteyen arkadaşlar aşağıdaki bilgilerin tamamını bana veya @efsane6 'ya özel mesaj yolu ile iletmeleri yeterlidir.

• Ad Soyad
  • Forumdaki Kullanıcı Adınız
  • Cep No
  • Mail Adresi
  • Cihaz Model
  • iOS Sürüm
  • UDID
  • Jailbreak Aracı (unc0ver, Electra vb),
    • UDID numaranız Cydia anasayfasının en altında bulunmaktadır.
    • Jailbreak kullanmayanlar, cihazına ait UDID numarasını iTunes üzerinden öğrenebilir.
Hazırlanan IPA dosyasını nasıl alacağım?
İstediğiniz Jailbreak aracının, Xcode programı ile @efsane6 tarafından gerekli ayarları yapılır, IPA dosyası özel mesaj ile forum içerisinden iletilir.

Cihazıma uygulamayı nasıl yükleyeceğim?
Düzenlenmiş IPA dosyasını, ister iTunes (bu linkten uygulama yüklenen iTunes sürümünü ve nasıl yapılacağına bakabilirsiniz >> iTunes Üzerinden Uygulama Yükleme Geri Geldi), isterseniz de herhangi bir yardımcı programla cihaza kolayca yükleyebilirsiniz. (örn. 3uTools,iFunBox vb.)

Kaç adet uygulama kullanabilirim?
Şu anlık sadece 5 adet uygulama yükleme sınırı var. Bu Jailbreak aracı veya istediğiniz herhangi bir IPA dosyası olabilir.

Cydia Impactor kullanacak mıyım?
Kesinlikle hayır. Impactor kullandığınız takdirde yüklenen ipa 1 yıllık değil 7 günlük olacaktır. Dolayısıyla geliştirici hesabı kullanımının faydalarından biri olan "1 yıllık süreyi" kullanamamış olacaksınız. Tarafınıza iletilecek IPA dosyası tamamen Apple politikalarına uygun olarak ve sizin cihazınıza özel düzenlendiği için, Cydia Impactor kullanmanıza gerek kalmayacaktır.

Elde edilen gelir nereye gidiyor?
Hesaba ortak olmanız dolayısıyla elde edilen gelir, JailbreakTR.com sunucularını geliştirme çalışmaları için kullanılacaktır.

Fiyat: 1 Yıl süre için ücret 80 TL’dir.

Ödeme Yöntemleri

Ziraat Bankası

• Ad Soyad: Yusuf Tayyip Özgül​
  • IBAN: TR 640001002504827596205003​
YapıKredi Bankası
  • Ad Soyad: Murat Kurt​
  • IBAN: TR 800006701000000045153904​

Moderatör tarafından düzenlendi:

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
10.2
Mükemmel hizmetimizi yeniledik. Orada burada ipa aramaya, hesabınızı paylaşmaya son.

ivez

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
10.3.1
120 değil miydi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane6

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
11.3.1
Jailbreak ını seven herkese imzalı ipa almayı öneririm gerek imzalamada gerekse jailbreak akıcılığı gayet başarılı

Developer Tadını alan bir daha bırakmaz

Bak sen hediye almıştın 3 aylık, hemen eksikliğini gördün :)

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
@efsane6 yıllık 80 tl. Aylık 6 tl :))

Unc0ver açık kaynak bir uygulama. Çeşitli sitelerden yüklenen imzalı ipa lar hep oynanmış, değiştirilmiş. Hiç sağlıklı değil.

Temiz bir Jb kullanmak için aylık 6 tl

Kenan___

Senoltekintomgac

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sürüm
11.3
@efsane6 ewet hocam teşekkürler ilginiz için bilmediğimiz yerlerden ipalar yüklüyoruz sorun oluyor ama şu gerçek ki baya fark var ben bunun farkına vardım

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
Konu içeriği güncellendi, jailbreak olmayan cihazlarda kullanılabilecek uygulamalar örnekleri verildi. Konu içeriğinde bulunan Spoyler kısmını inceleyebilirsiniz

2222.JPG

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
Konu içeriği güncellendi, jailbreak olmayan cihazlarda kullanılabilecek 2 Uygulama daha Spoyler kısmına eklendi.

baykaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sürüm
12.1.1
Geçen seneki aldığım hesap sona erdi tekrar aldım her şey için teşekkür ederim
Saygılarımla

Sadikoglu08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Sürüm
12.1.2

1 yil boyunca, en güncel uygulamayi sana özel hazirlanan link sayesinde safariden yükleyebilirsin...

Hayırlı olsun
Yükledim gerçekten normal jailbreakten çok farklı. Daha hızlı ve takılma çökme problemleri de yok artık.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

erenreyhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.4
Merhabalar, programa dahil olmak istiyorum ama yeni olduğum için size mesaj gönderemiyorum :)

uydufly

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
@efsane6 merhaba developer hesabı kazananlardanım.ı phone 7 plus ıos 12.2 sürüm.teşekkürler emekleriniz için.

AirLife

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
12.1.2
Geliştirici hesabı cidden iyiymiş be. :) Impactor ile de uğraşmaya gerek yok. 3uTools ile kurdum hızlıca. Profil izini vermeme de gerek yok, direk giriyor uygulamaya.

3FB8DD49-EFD3-498D-8425-C216E67F48EB.jpeg

efsane6

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
11.3.1
@AirLife 3uTools la uğraşmana da gerek yok. Sana verilen linkle safariden tek tıkla yükleyebilirsin uygulamaları :)

uydufly

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
Şahsıma ait özel ipa mı almış bulunuyorum.teşekkürler jailbreaktr ailesi.emegi geçen herkese teşekkürler.

Üst Alt