Neler yeni

Apple Arcade İndirdigim Oyunu İpa Olarak Çıkartmak İstiyorum

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Apple Arcade İndirdigim Oyunu İpa Olarak Çıkartıp farklı bir arkadaşıma Yüklemek istiyorum Bu Mümkün mü ?

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
O zaman paylaşımda mümkün olurdu ama hiç arcade oyun paylaşanı görmedim ben olmuyormu acaba hem ipa dosyasını nasıl alacaksın oyunun

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arcade oyunları sürekli ağ bağlantısı ile eşitleme yapıyor oynamanız mümkün olmayabilir.

gibilir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tlf jailbreakli ise Ext3nder ile rebuild ipa yapılabiliyor sanırım. Ext3nder ayarlarında show user applications seçeneğini enable yapıp Kurulu olan seçeneğinde oyuna tıklayıp Rebuld To ipa ile yeni ipa oluşturulabilmesi lazım

Bayram_Kamanli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Denemek gerek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

volsem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ben indirip oynadım oceanhorn 2 oyununu,eğer ipasını bulursanız oynayabilirsiniz bence

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Crackerxı+ ile full ipa dosyasını arkadaşıma gönderdiğim zaman o yükleyemiyor ama onun satın aldığı uygulamayı kendisi bana ipa olarak yolladığında appsync unifend ile filezilla kullanarak yükleyebiliyorum nerede sorun var?

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Crackerxı+ ile full ipa dosyasını arkadaşıma gönderdiğim zaman o yükleyemiyor ama onun satın aldığı uygulamayı kendisi bana ipa olarak yolladığında appsync unifend ile filezilla kullanarak yükleyebiliyorum nerede sorun var?

Arcade oyunları yüklenmeye çalışırken sunucu bazlı doğrulama yapıyor olabilir.

ANIL007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben indirip oynadım oceanhorn 2 oyununu,eğer ipasını bulursanız oynayabilirsiniz bence

Bu oyun onceden de vardı. Ondan bulmussun ipasini

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Tlf jailbreakli ise Ext3nder ile rebuild ipa yapılabiliyor sanırım. Ext3nder ayarlarında show user applications seçeneğini enable yapıp Kurulu olan seçeneğinde oyuna tıklayıp Rebuld To ipa ile yeni ipa oluşturulabilmesi lazım
denedim hocam çıkmıyor kurulu olanlar sekmesinde hiçbirşey :(

Tips
Tips
Üst Alt