Neler yeni

Tweak Appellancy

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweak: Appellancy
Açıklama: Yüzünüzle kilit ekranını açmanızı sağlayan pratik tweak iOS 11 için güncellendi. Benim gibi iPhone X kullan(a)mayan kişiler için avutucu :okok:
Repo :
Uyumluluk:
iOS 11
Fiyat: Ücretsiz

65796580

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Parola girme ekranında olduğu için sorun olmaz diye düşünüyorum. Yükleyip deneyin bilelim :eusa_dance:

Justholdme

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Parola girme ekranında olduğu için sorun olmaz diye düşünüyorum. Yükleyip deneyin bilelim :eusa_dance:
Yuzumu ekledim tamamda bu nasil cikicak kilitleyip acinca cikmiyor baska ayarmi var ?
Mesaj düzenlendi:

Yuzumu ekledim tamamda bu nasil cikicak kilitleyip acinca cikmiyor baska ayarmi var ?
Notch ile calismiyor tamam 😂

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Justholdme parola girme ekranında çalışıyor. Direkt kilit ekranında çalışmıyor. Ayrıca ana ekrana tweak geliyor ordan recognize basın. Yüzünüzü bir kere tanısın ve respring yapın tamamdır

Justholdme

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@Justholdme parola girme ekranında çalışıyor. Direkt kilit ekranında çalışmıyor. Ayrıca ana ekrana tweak geliyor ordan recognize basın. Yüzünüzü bir kere tanısın ve respring yapın tamamdır
Tweak basarili sadece ana ekrandada calissa guzel olurmus bide biraz daa hizli olsa 😂

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Uzun zamandır en bayıldığım tweak oldu iphone 6 plus var bazen elim ıslakken kirliyken vs açılmıyor touch id çalışmıyor bu efsane oldu Teşekkürler.

GG

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bunu nasıl yaptınız arkadaşlar ben resim ekliyor kilit ekranında çalışmıyor ayarlarını atan olabilir mi ?

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam tamamdır parola ekranına geliyorum yüzümü de tanıttım ama bende olmuyor şifre girme ekranında bir şey yok respring de yaptım
Mesaj düzenlendi:

Hocam tamamdır çözdüm olayı çok teşekkür ederim mükemmel gerçekten

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Ulviarslan ana ekranda gelen uygulamasına yüzünüzü birkaç defa daha tanıtın her tanıtmada zaten 5 tane çekiyor ben toplamda 20 çekimde ancak sorunsuz kullanmaya başladım ss de olduğu gibi. Ayrıca recognizer de girip ışık kaynağı iyi olan yerde yüzünüzü tanıtın düzelecektir

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hocam tamamdır parola ekranına geliyorum yüzümü de tanıttım ama bende olmuyor şifre girme ekranında bir şey yok respring de yaptım
Mesaj düzenlendi:

Nasıl cözdün.z kilitli ekranda kamera için bir şey çıkmıyor bende.

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşın paylaştığı repodan indir bende ilk xarold indirmiştim olmamıştı

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
yok bende çalışmadı aynı repodan indirdim 50 tane fotograf çektım 20 kere recognized yaptım ama olmadı malesef

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
nayır boşuna ugraşma ben sende çalışmayacam diyor tweak.ne yaptıysam olmadı.......
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

nasıl çözdün kardeşim ben bir türlü yapamadım...?

Son düzenleme:

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bunun bir ayarı yokmu herkesin yüzünü okuyor

Tips
Tips
Üst Alt