Neler yeni

Tweak AOD

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tweak Adi : AOD
Açiklama : Telefon kilit ekranına Allways on Display görünümü ekler.

Seçenekler :
  1. Gösterim sırasında Düşük Güç Modunu aktif etme
  2. Rahatsız Etme açıkken deaktif olma
  3. Cebinizdeyken deaktif olma (hatalar olabilir)
  4. Şarj olurken deaktif olma
  5. Sadece şarj olurken aktif olma
  6. Dokunarak açma
Görünüm Seçenekleri :
  1. Batarya yüzdesini gösterme
  2. Şimdi Çalınıyor etiketini gösterme
  3. Müzik albüm kapağını gösterme
  4. Tarihi gösterme
  5. Analog saat gösterme
  6. İkon geçiş animasyonu
  7. Gritonlamalı ikonlar
  8. İkon boyutu değiştirme
  9. İkonlar arasındaki boşluğu değiştirme
  10. Etiketlerin yerini değiştirme
  11. Görünürken parlaklığı ayarlama
  12. Aynı simge koymaya izin verme
  13. Satır başına maksimum simgeleri değiştirme
  14. Müzik albüm kapağının yerini değiştirme
  15. Analog saatin yerini değiştirme
  16. **/PM göstergesi
  17. Tarih formatı değiştirme
  18. İkon etiketlerini değiştirme
  19. Uygulama renginde ikon etiketleri
  20. Hava durumu gösterme

Repo :
Uyumluluk : iOS 12
Fiyat :

Ekran Görüntüleri:

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

1568495229075.png1568495233998.png1568495238558.png1568495245860.png1568495251050.png1568495255816.png1568495264312.png1568495269198.png

KRYPTQN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Çok güzel anlatmışsın bolca resimlerle desteklemişsin teşekkür ederim kendi adıma kullanışlı duruyor ama bu tweak şarjı içer gibime geliyor :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Çok güzel anlatmışsın bolca resimlerle desteklemişsin teşekkür ederim kendi adıma kullanışlı duruyor ama bu tweak şarjı içer gibime geliyor :D

Aynen öyle.ve bir türlü stabil çalışmadı bende.hem şarjı tüketiyor hemde yükledikten sonra bende respring sorunları ve donmalar başlıyor.3 güncellemesinde de denedim ama maleaef sonuç aynı.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bende almayı düşünüyorıum aslında ama emin olamadım bi türlü. Semperon da denemiştim o da sürekli respring sıkıntısı veriyor. Keşke deneme süresi olsaydı :(

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben
Bende almayı düşünüyorıum aslında ama emin olamadım bi türlü. Semperon da denemiştim o da sürekli respring sıkıntısı veriyor. Keşke deneme süresi olsaydı :(
satın aldım gayet güzel çalışıyor. İlk sürümlerinde şarjı sömürüyordu şimdi düzelmiş. Sadece hava durumunu açarsanız güvenli moda atıyor. Sanırım hava durumu ile ilgili bir sıkıntı var asteroit tweak de safe mode atıyor.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
satın aldım bugun 2 ci gün sarj konusunda her hangi bir sıkıntı yok sadece hava durumunda sorun var onun haricinde sarjı en ufak etkilemiyor. Fakat saatte bir ilerleme olmuyor neden acaba ? örnegin: saat 17.37 de gösterirken saatlerce 17.37 de kalıyor cihazı uyandırmadıgımız sürece bunun bir ayarı falanmı var ki.
Aynı sorun bende de var. Son güncelleme ile bu sorun oluştu. Batarya yüzdesi de geri kalıyor. Geliştiriciye mesaj attım düzeltecek güncelleme yayınlayacak.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sarj sorunu sende görmedin dimi hocam ben bi etki görmedim saat sorununu bildirdigin icin tesekkürler
Valla bende şarj sıkıntılı.hatta şöyle denedim.bütün tweakleri ı cleanerdan devre dışı bıraktım sadece AOD aktifti.ve yaklaşık yarım saat içinde %82 den %72 ye düştü şarj.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şarj sorunu bazen güzel gidiyor bazen hızlı düşüyor. Tweak tam oturmuş bir tweak değil. Geliştirici başka geliştiricilerden biraz yardım almaya başladı. Gelecek güncellemelerle daha güzel olur inaşallah.

Mystic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ekran amoled modelli bi iphone değilse tabikide şarjı içer x xs serisi dışındakiler medet ummasın

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Valla bende şarj sıkıntılı.hatta şöyle denedim.bütün tweakleri ı cleanerdan devre dışı bıraktım sadece AOD aktifti.ve yaklaşık yarım saat içinde %82 den %72 ye düştü şarj.

I phone x

Tips
Tips
Üst Alt