Neler yeni

Anemone icon Hatası..

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba tecrübeli arkadaşların sorunuma çözüm bulabileceğini düşünüyorum. Sorunum şu Anemone den tema yüklüyorum. Bi ara uygulama isimlerini kaldırmıştım. 2 gündür uğraşıyorum uygulama isimleri gelmiyor. Tema değiştirdim kaç tane tema değiştirdim uygulama isimleri gelmiyor. TEMA’yı uygulama ekranında gözüküyor apply dediğimde icon isimleri gelmiyor. Çözüm bekliyorum saygılar hepinize..
Not: Anemone yi kaldırdım icleaner dan temizlik yapıp tekrar yükledim düzelmedi.
İkinci not: jb yi kaldırıp yani tele hard reset atıp denedim ama yine düzelmedi..🤔

Cihaz
iPhone 8
Sürüm
11.3.1

Ekli dosyalar

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Anemone’nin içindeki anemone’yi disable edip deneyince de mi aynı ?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Başka sorunun var mı bilmiyorum da semirestore tweakını indir telefona bir restore çek. Tertemiz sıfırdan başla. Yavaş yavaş hatalar çıkmaya başlıyor gibi. Elma da kalmamak için temizle derim. Ha istemiyorsan bekle bilen arkadaşlardan da yorum gelir. 😁👍

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Restore edince herşey siliniyor demi ? Fotoğraf müzik felan

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İnş çözümünü bilen bi arkadaş çıkarda tekrardan uğraşmam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

orkooo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
hide labels kuruluu sende icon isimlerini saklmaya yarıyor kuruluysa ordan tekrar pasif et kurulu deyilsede kur aktif et sonra tekrar pasif et belki işe yarar

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
hide labels kuruluu sende icon isimlerini saklmaya yarıyor kuruluysa ordan tekrar pasif et kurulu deyilsede kur aktif et sonra tekrar pasif et belki işe yarar
Denedim olmadı

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Anemone önizlemesine çok güvenme sen, sadece kendi yapacağı değişiklikleri gösterir. Hard reset attığında bile düzelmediyse, kalıcı bir değişiklik sözkonusu. Tweak'lerinin ayarlarını tek tek gözden geçirmen gerekiyor. HideLabels'da arkadaşın dediklerini tam uyguladın mı?

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Anemone önizlemesine çok güvenme sen, sadece kendi yapacağı değişiklikleri gösterir. Hard reset attığında bile düzelmediyse, kalıcı bir değişiklik sözkonusu. Tweak'lerinin ayarlarını tek tek gözden geçirmen gerekiyor. HideLabels'da arkadaşın dediklerini tam uyguladın mı?
Evet uyguladım. Olmadı

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Millet ne merakli en ufak seyde restore etmeye.Restore en son cozumunuz olsun herzaman.

Hangi tweak ile kaldirdiniz ikon isimlerini?
O tweaki tekrar yukleyip ikon isimlerini aktif edip oyle silin tweaki.hatta kurunca icleaner ile tweakin ayar dosyasini silin.Bu arada tweak listenizi paylasirsaniz cozum bulmasi daha kolay olur.

Anemone tweaki icindeki Anemone bolmesi resimdeki gibi oldugundan emin misiniz?

Ekli dosyalar

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Millet ne merakli en ufak seyde restore etmeye.Restore en son cozumunuz olsun herzaman.

Hangi tweak ile kaldirdiniz ikon isimlerini?
O tweaki tekrar yukleyip ikon isimlerini aktif edip oyle silin tweaki.hatta kurunca icleaner ile tweakin ayar dosyasini silin.Bu arada tweak listenizi paylasirsaniz cozum bulmasi daha kolay olur.

Anemone tweaki icindeki Anemone bolmesi resimdeki gibi oldugundan emin misiniz?

Bende meraklı değilim zaten restore etmeye farkettiysen çözüm bulmaya çalışıyorum en son çare olmassa restore edeceğim diyorum. O kadar tweak felan var bidaha kurmakla uğraşmayayım.

Tips
Tips
Üst Alt